Отговори
# 720
  • Мнения: 7 347
Такива готини отзиви прочетох за това Рибарче, че май и аз ще го загледам.
Току що забелязах, че хората дори в профила на Гюлчин пишат за сериала.
Даниела, това че е "адаптация по книга на психоложката Гюлсерен" не е ли незаконно. Каква е тази психоложка, която изнася пред цяла Турция, че и света истории на пациентите си. Хората едва ли са отишли от хубаво при нея, а тя се възползва до дупка от тях.

# 721
  • Мнения: 1 841


Весела събота и усмихната неделя пожелавам на всички в темата Heart Eyes

Хайде да вземем да изпишем последните постове и Цвети да пусне новата.
Вече нямам търпение да я видя Grinning


# 722
  • Мнения: 7 347
Здравейте!

Включвам се веднага

# 723
  • Мнения: 1 841


Малък спомен от първата целувка Kissing Heart



"Човек крие раната, която не може да излекува, понякога в усмивка, а понякога в дълбоко мълчание..."

# 724
  • Мнения: 530
Кадър със героинята на Гюлчин Ифакат в опасна близост със сет си, а Сейран се натъкна на тях, докато си търсеше място да се махне от семейната спалня, където мъжът й Ферит е с гаджето Пело и ще гледат филм. Разбирам че не става дума за брак по любов,техния за момента е фиктивен, но за мен това е нелепо.


Ми какво да ти кажа Цвети, то на там отиват нещата - към разврат и всичко се случва в истанбулския дом - малкия син на Халис Ага спи със вдовицата на брата си Ифакат /Гюлчин не говорим за любов, под носа на жена си, която може и да е наясно с похожденията му по принцип не конкретно за Ифакат, но се прави на заспала буквално и преносно. Ифакат почна тактично да се опитва да обработва свекъра демек Халис ага, както Недлен обърна внимание най-вероятно за да запази позициите си в дома след смъртта му.
Внука Ферит, който за да стане отговорен човек ожениха за Сейран, си е имал вземане даване с прислужницата Султан в дома им, дали е било пиянско изпълнение не съм сигурна. Тя е семейна жена и към момента продължава да сънува мокри сънища с него, може да му бъде майка, има две деца - съпругът и голяма дъщеря също прислугват в дома, и малък син дето сега се чудим дали не е от Ферит след свалката им.
От излъчения фрагман направиха намек, че може сестрата на Сейран - Суна да се забърка с брата на Ферит. Брата на Ферит и снаха му не могат да имат деца физически, Асуман има здравословни проблеми и се наложи да й отстранят яйчниците. А сестрата на Сейран, която принципно е от тихите води, но бленува да се омъжи и да избяга от "любящия им баща" подозирам че може да се забърка с братчето....., така го усетих.


Относно психоложката Гюлсерен екранизираните сериали по нейни книги, са доста успешни като рейтинг - Момичето на прозореца, истамбулска невеста, Червената стая, Моят роден дом е моя съдба - до колкото зная имената на истинските хора са замени, за да не се разкрият.

Последна редакция: сб, 15 окт 2022, 14:34 от daniela1504

# 725
  • Мнения: 7 347
И последния интересен колаж с актьорите от Капан

# 726
  • Мнения: 1 841

Относно психоложката Гюлсерен екранизираните сериали по нейни книги, са доста успешни като рейтинг - Момичето на прозореца, истамбулска невеста, Червената стая, Моят роден дом е моя съдба - до колкото зная имената на истинските хора са замени, за да не се разкрият.


Така е, факт е, че сериалите по книгите на тази психоложка са рейтингови и гледани от милиони, но вече има и негативни коментари към Гюлсерен. Известни имена отказват да участват в проекти по нейни книги, защото неволно се разкриват истинските хора зад героите в сериала. Има вълна в Турция, която е против разкриването на истински и болезнени истории чрез сериали.




Последна редакция: сб, 15 окт 2022, 12:39 от DeniAra

# 727
  • Мнения: 7 347
Звучи много интригуващо сериала и може би ще го погледна. Но все пак като знаеш, че не е художествена измислица, всичко това звучи прекалено извратено. Накрая в този дом не се знае кой с кого спи.

Точно това, което писа Дени ми е мисълта. Колкото и да криеш имената на хората историята е тяхна, и истинските личности се разпознават в нея, съседите им ги разпознават, защото все пак няма нищо скрито покрито.

# 728
  • Мнения: 530
Я да сложа нещичко и от Айда Аксел
момичето до нея мисля е дъщеря й





Серияла в който участва "Баща" не съм сигурна дали ще успее да се задържи, първия сезон го доглеждам като излезе бг превод но се улавям че на места почнах да превъртам. В новия сезон не знам какво развиват,че част от стария каста актьори напуснаха сега имало нови....

кадри с Айда от навоя сезон


# 729
  • Мнения: 7 347
Прекрасна и неузнаваема Айда Аксел.

От Капан

# 730
  • Мнения: 1 841





Сега е момента да напиша, че искам адвоката в този сериал да го играе лош, съблазнителен и неустоим.
Искам да гледа с онзи дълбок и завладяващ поглед, зад който се крият хиляди мисли за мъст.
Изобщо искам един Акън, който не сме виждали досега.

# 731
  • Мнения: 7 347
Да сложа това за майката на Ебру. Вчера е качено при рускините, но не знам откога е точно.

Майката на Ебру дълги години работи като мениджър в отдела за култура и туризъм в Текирдаг. Освен турски говори още 4 езика.

# 732
  • Мнения: 530
Прекрасна и неузнаваема Айда Аксел.

От Капан


За това пишат предположения, че вероятно е стаята на бащата на Умут, който може и да е жив. Там са наредени семейните фотографии, дипломи, грамоти. Оператора на Капан пуска снимки които водят към размисъл, вкарват интрига още преди да е тръгнало дизито.

# 733
  • Мнения: 7 347
Ново от Едип Тепели



Ново от Бусе Мерал


Остават още два поста, за да минем на 50 стр., оставям ги на вас, а аз започвам да качвам новата тема.

# 734
  • Мнения: 1 841







Щом феновете усещат напрежението и то още преди да е пуснат първи епизод, мога да си предствя какво е в главата на русата смешка.

Общи условия

Активация на акаунт