Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 9

  • 35 392
  • 787
  •   2
Отговори
# 615
  • софия
  • Мнения: 5 013
Точно така, и като човек видял композицията имам определени наблюдения, а като човек следял последните няколко години (да сме точни от седем)  имам конкретни заключения.
Едно е да се влезе в Харвард друго е в Софийски. И ако на второто всички сто пълни отличника биват приети, то на първото 99 са отрязани. Та някак е логично да се чуди човек колко кандидатсват.

# 616
  • Мнения: 46
Относно коментарите за бройките кандидатстващи деца, моето ще е едно от статистиката, което просто се е записало, защото на уроци не е ходила/ходи при една учителка, която подготвя деца,  за една консултация само/, и нивото и е приблизително същото, като на деца, които са ходили на уроци- на нас училищата по изкуства са ни резервен вариант, единствено и само, ако не приемат детето в така желаното и чакано Музикално училище/защото за специалността, за която тя се готви от 3 години приемат само 4 деца и силно се надяваме, тя да е едно от 4-те🙃/, но можем да бъдем и изненадани, затова и подадохме документи  за 3 училища с рисуване, не на всички, защото тя си иска точно конкретна специалност, която евентуално би записала, ако не я приемат в Музикалното, други не желае.И тъй като резултатите от Музикалното, ще излязат преди изпитите по рисуване, ако сме приети, тя изобщо няма да се яви на изпитите по рисуване.И ето ви едно дете по-малко, предполагам ще има и други, като нас!😀

# 617
  • софия
  • Мнения: 5 013
Браво за ясното желание Simple Smile ще стискам много палци за сбъдване на тази нейна мечта!
И да се похвалиш като стане, ей Simple Smile

# 618
  • Мнения: 1 318
Тези, които сте пускали заявления за фотографското, след колко време ви върнаха мейл с входящ номер?

# 619
  • Мнения: 25
Здравейте,
На самото заявление, което се връща има Входящ номер. Върнаха имейл, в същия ден.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 749
L.V., благодаря за информацията! Не бях забелязала, че има входящ номер, а подадох преди час. Нашият е 440, а има още 2 дни за подаване.

# 621
  • Мнения: 17
И аз си го мислех да подам накрая, за да видя бройката приблизително. После се сетих, че списъците ще се оповестят, за да знаем часът и датата за рисуване. Така ще стане ясно колко точно са кандидатите.
Писах го и в преден пост, може да не сте обърнали внимание.

Да се надяваме да го публикуват възможно най-бързо след края на приема на документи.

Благодаря, че споделихте докъде са стигнали номерата в НГПИ. За НУИИ последно една дама сподели над 240, а дали минаха 300? Имаме ли някой в темата?
В НУИИ до момента са подадени над 330 заявления.

# 622
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 407
Благодаря за информацията!
Значи или набора не е по-голям от 2008, или няма толкова желаещи. Миналата година бяха 350 по спомени от темата.

Аз съм притеснителен човек и едвам се сдържам вече. Детето ме гледа, едвам се прикривам, много ми личи.
Нито спя, нито мисля вече нормално...

# 623
  • софия
  • Мнения: 5 013
Благодаря за информацията!
Значи или набора не е по-голям от 2008, или няма толкова желаещи. Миналата година бяха 350 по спомени от темата.

Аз съм притеснителен човек и едвам се сдържам вече. Детето ме гледа, едвам се прикривам, много ми личи.
Нито спя, нито мисля вече нормално...
Е, хубава работа! Овладей се! Нужно е за да запази спокойствие детето и да си изкара хубаво изпитите ( не че не го знаете)

# 624
  • София
  • Мнения: 6 209
И на мен ми е много трудно вече да се сдържам, ама стискам зъби и се надявам да не ми личи много. Нещо много се напрегнах тази година, а очакването на резултатите ме довърши, че пък за сестрата на художника са много важни.

# 625
  • Мнения: 1 318
L.V., благодаря за информацията! Не бях забелязала, че има входящ номер, а подадох преди час. Нашият е 440, а има още 2 дни за подаване.

Ами аз пуснах вчера сутринта и полученият номер е с няма и 40 по-малък. Един вид може да броим грубо 40 деца за два дни. Не очаквам в последните 2 дни да се запишат още кой знае колко деца. Евентуално още тридесетина. Thinking Което би означавало, че бройката е по-малка от миналата година, когато са били над 500 записани за рисуване, от които са се явили около 427 на изпит. А входящите номера всъщност са стигали до над 600, заедно с тези, които са били записани на изпит по български.

Последна редакция: вт, 27 юни 2023, 08:54 от Dame

# 626
  • Мнения: 52
Публикуван е графика за изпитите в Илия Петров:
 

# 627
  • София
  • Мнения: 1 584
Желаещите да разгледат  оценените изпитни творби от проведения изпит за проверка на способностите по изобразително изкуство в 3. СУ „Марин Дринов“  на 20.06.2023 г. могат могат да го направят на 29.06.2023 г. и на 30.06.2023 г. от 9.00 ч. до 14.00 ч.
Очакваме Ви!

Това получих като отговор днес, ако е полезно на някой и би искал да си види работата.
Доволни ли са децата от резултатите си?

# 628
  • Къде ли не
  • Мнения: 699
Моето дете е доволно, но аз ли не знам къде да гледам или няма единна таблица с резултатите в София?

# 629
  • Мнения: 1 318
Моето дете е доволно, но аз ли не знам къде да гледам или няма единна таблица с резултатите в София?

И аз не съм открила. На сайта на 51во, където беше изпита на дъщеря ми, има качена една таблица с оценките на децата, които са се явили там. Общо 144 на брой. Но не са обявявали дати за разглеждане на работите.

Иначе при нас настроението е приповдигнато. По рисуване е изкарала 95т. Heart По български и математика има реално повече от очакваното, предвид дислексията. За 51во няма да й стигне, но на всякъде другаде, където се взима оценката по рисуване теоретично е вътре.

Общи условия

Активация на акаунт