Лежащи мами - 49

  • 50 054
  • 1 195
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 212
В урината, но вече бях в болница със спукан мехур и беше твърде късно. Никой не ми беше изследвал дори и урината тук, а хем бях при "светилото" в града.

# 1 186
  • София
  • Мнения: 5 474
Да, същите са.
За 5 дена после 3 седмици почивка и пак 5 дена и така до не знам кога..

А предният път не знам колко см е била, защото в моя роден град няма практика да се мери.. Имах и Ешерихия коли 10*5 мин.път, отдаваха го на Колито не знам
Може и от Колито да е било,ама може и от шийката.

На мен сега от влагалищен ми ги изолираха, но аз пускам на две седмици и много се надявам да сме хванали навреме нещата ,че не ми се мисли 😣
Индометацин слагах със сина ми до 28 седмица през две седмици.
Теб сега кой те следи?

# 1 187
  • Мнения: 212
И аз знам, че се слагат до 30та седмица май.

Дано да го убиеш това проклето Коли и да не ти прави бели.
Сега съм при д-р Николай Ковачев в София.
Пътувам на всеки две седмици. Иначе съм от Бургас.

# 1 188
  • Мнения: 48
И аз знам, че се слагат до 30та седмица май.
Здравей и аз съм при д-р Ковачев 16 седмица и аз слагам индометацин и куп добавки. Дано доктора да се погрижи за нас и да родим здрави дечица. Четох гадни неща за този индомицин но много жени са слагали... аз съм и с превентивен серклаж в 12 г.с. др Христов ми сложи че и аз имам два аборта във втория триместър и първо уж инфекция после със втория разбраха че шийката от веднъж скъсена... сега доктор Ковачев ме доста успокои па да видим какво ще стане септември месец 😊

Дано да го убиеш това проклето Коли и да не ти прави бели.
Сега съм при д-р Николай Ковачев в София.
Пътувам на всеки две седмици. Иначе съм от Бургас.

# 1 189
  • Мнения: 89
Здравейте,може въпросът да ви се стори глупав,но трябва да лежа за задържане на плода ,само по гръб ли трябва или мога да спя и на една страна,лежа от месец от както мина трансфера и не си усещам гърба вече ,каквото трябва ще го направя ..знам ,че си заслужава ,но наистина е неудобно Confused

# 1 190
  • София
  • Мнения: 5 474
Здравейте,може въпросът да ви се стори глупав,но трябва да лежа за задържане на плода ,само по гръб ли трябва или мога да спя и на една страна,лежа от месец от както мина трансфера и не си усещам гърба вече ,каквото трябва ще го направя ..знам ,че си заслужава ,но наистина е неудобно Confused
Няма значение как лежиш, лежи си както ти е удобно.

# 1 191
  • Мнения: 26
Здравейте,имам един въпрос. Вчера бях на преглед,АГ ми каза,че шийката ми е 25мм, в 33 г.с съм. Каза,че според нея бебето ще се роди по-рано (в началото на 9м). Пия магнерот 2х2+утрогестан вагинално. Има ли някоя от вас с подобен казус?

# 1 192
  • Мнения: 930
Моята беше 24 ММ в 32 г.с. Родих в 37+6 😊. Но бях с песар от преди това.

# 1 193
  • Мнения: 26
Моята беше 24 ММ в 32 г.с. Родих в 37+6 😊. Но бях с песар от преди това.
Аз нямам песар😔

# 1 194
  • Мнения: 89
Здравейте,онзи ден чух две жени да си говорят пред кабинета и едната каза нещо ,което не мога да повярвам ,че може да е истина ,цитирам :Мойто отлепяне стана ,защото кихнах много сериозно,чак ме заболя долу!
Възможно ли е наистина от едно по-силно кихане да се получи така ?

# 1 195
  • София
  • Мнения: 1 149
Не. То ако така ставаше. Други са причините. В началото особено, хорионът не изпълва кухината и това е една от причините. Има и други, но най-често е тази в начален етап от бременността.

Общи условия

Активация на акаунт