Отговори
# 1 005
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 439
Агент, съгласявам се напълно с теб. Страхотни опции си онагледила.
Аз много харесвам кубинки с палто зимата, още повече, че при мен климатът е топъл, с Беломорско влияние и с редки изключения зимата мога да си ходя с палта, а не с пухенки, а и повече ги харесвам върху себе си (палтата).

# 1 006
  • Мнения: 4 533
Купих си и аз кожено яке. Вие сте виновни!
Броя го за подранил РД подарък (даже уведомих ММ, че е от него).
Обмислям (ама по-нататък, за на пролет, да речем) да го комбинирам с дълга флорална рокля и кубинки.
Харесах си и една миди рокля в същото магазинче, да видим дали и тя няма да се брои за подарък за РД.

# 1 007
  • Мнения: 13 439
И аз съм на вълна елеци, но не пухен, а от плат. Поръчах си една права пола, тип молив с джобове и шивачката ми предложи елек и се вкарах в мисли, в какво време ще мога да го нося, не замества автоматично връхната дреха в този сезон. Падам си по напластяването, но този елек от плат не си го представям с полата.

# 1 008
  • София
  • Мнения: 9 569
Купих си и аз кожено яке. Вие сте виновни!
Броя го за подранил РД подарък (даже уведомих ММ, че е от него).

Поемам вината! Laughing

Агентче, въх, шкафчето ти се е променило от последният път! Предният път бях зашеметена, направо! Както виждаш, си повела крак и аз карам нататък по твоя път. С тая разлика, че не държа декоративната при бялата козметика. Тя си има отделно царство в тъмен шкаф. Laughing

Много ли ще се изложа, ако призная, че такъв показан войнишки ботуш никога не е докосвал нежното ми стъпалце?! Laughing Тази порода обувки ми е чужда на светоусещането, като цяло.

Признат грях, половин грях. Поръчах току що от Нотино още един сет в запас на Ланком и един на Филорга. Може да ги подаря, ама може и да не.Smile

# 1 009
  • Мнения: 28 960
Оф, Агент и аз в графата "отчаяни застаряващи жени" Joy ! Хукнах аз за крем на EL, но консултантката като чу за моята мазна кожа не ми ги препоръча изобщо! Rolling Eyes Тестери както винаги нямаха, аман! Та се завърнах момичета с този крем, настоятелно препоръчан от жената!

Някой има ли отзиви, поне да не го отварям и да го дам за подарък!
И това при положение, че имам неотворен комплект на Герлен! И ако това не е отчаяние, здраве му кажете! Joy
Оф, тези дългите елеци нещо не ме кефят...далече са от моя стил!

# 1 010
  • Бостън
  • Мнения: 13 634
Zari, дълъг елек? Имам колежка, която има колекция от подобни (дълги) и на нея и стои много елегантно. Но тази година има и много къси, класически елеци, като от мъжки костюм.








Mimi, нека някой, който има опит с Ланком да каже, аз не съм спец по техните линии. Купувала съм от време на време техен случаен продукт, но без да ровя и чета няма да се изказвам! Но са хубави продукти, спор няма!

Агентче, въх, шкафчето ти се е променило от последният път! Предният път бях зашеметена, направо! Както виждаш, си повела крак и аз карам нататък по твоя път. С тая разлика, че не държа декоративната при бялата козметика. Тя си има отделно царство в тъмен шкаф. Laughing
Е, разбира се, че се променя според сезона и нуждите - прибира се едно, вади се друго, купува се трето. И накрая като се скараш с милото няколко пъти разделяш и бялата и декоративната в 2-3 локации, че да можеш да се приготвиш навреме независимо кой ти е заел банята Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 16:53 от Agent Provocateur

# 1 011
  • Мнения: 6 533
О, моята визия обикновено е скучна, аз нямам драми с това. Още от младите си години се стремя да не се набивам много в очи с оригиналност, ексцентричност, яркост в облеклото. Стига ми класическа линия съобразена с моите форми в приемливи за сезона и типа ми цветове и по мой вкус, ама че не съм в топ-модната линия за момента - не ме вълнува. Има неща, дето никога не бих сложила, колкото и да са модерни в момента (платформи, остри носове, ресни, капси, кожени поли, електрикови цветове, бели обувки, ботуш над коляното, животински принт, дрехи с косъм, гащеризон, сандал с чорап). Има и неща, без които не оставам, колкото и да са демоде (това май го обсъждахме преди време).
Харесва ми многообразието на вкусове тук, различни сме и това е хубаво.

Откъм козметика съм минималист. Не обичам да плескам по себе си много неща, нямам нито навика, нито знанията, нито нервите. Харесвам чиста, здрава и хидратирана кожа, почти не се гримирам. В ежедневието си ползвам лек измиващ продукт вечер, нощен крем и понякога серум или бустер под дневен крем. Маски за лице редовно. Толкоз. В мир съм с годините и на лицето си. Последно съм много доволна от една маска за лице, препоръчана от козметичката ми, изключително ефективна и много икономична. Отрази ми се много добре на контура и еластичността.
Скрит текст:

# 1 012
  • Мнения: 4 482
Мими, Zen серията на Lancome е най-безопасен избор и лека форма на грижа. Може би са ти я препоръчали заради мазната кожа. Аз бих дала шанс, защото мисля, че нямаш нужда от особена грижа.

Иначе и аз харесвам Lancome. По повод споменатото от kopche (винаги е наслада за очите да я видя) и аз се сдобих от комплекта на марката днес. Ползвам и ЕL, Shiseido, Korres и други. Преди години и азиатска козметика.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 16:58 от Tsugumi_

# 1 013
  • Мнения: 292
Аз се разпознах отчасти в поста на Агент, но това ме кара да се позамисля и може би, евентуално, да се опитам да изляза от тази своеобразна модна зона на комфорт. Thinking

# 1 014
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 408
Аз скучното го разбрах като ретро. Визията с кубинки, дънки и кожено яке може да бъде супер актуална и доста демоде. Всичко е в детайлите. И не е задължително да сме мега модерни, все пак не сме на по 15 години, просто да сме в 21 век по възможност, пък ако сме уцелили и годината, ехее. И аз не бих облякла всичко, не е и нужно.

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 17:08 от 🌹 Mimi Rose 🌹

# 1 015
  • Мнения: 28 960
Тsugumi мерси!
Ланком, че са добри е ясно, от години грим свалям само с това! Също ползвам само тяхна спирала!

Времето при нас е още доста топло и наистина ще пробвам крема, точно от такъв лек имам нужда до към декември! Wink

# 1 016
  • Мнения: 3 026
Мими, тази серия на Lancôme изобщо не е за зряла кожа, тези консултантки наистина не разбирам как ги подбират…. Zen серията е за млада кожа /20, 25 +/

# 1 017
  • Бостън
  • Мнения: 13 634
Аз се разпознах отчасти в поста на Агент, но това ме кара да се позамисля и може би, евентуално, да се опитам да изляза от тази своеобразна модна зона на комфорт. Thinking
Аз все пак написах, че ако искате даден тоалет да е 100% неизменен през годините, това си е лично право и стилистичен избор. Но след това потроших 20 мин за да илюстрирам идеята си, че можем с малко да модифицираме, ако искаме. Понякога дори най-дребното нещо като използване на различен аксесоар или цвят може да даде съвършено нова и оригинална визия.

Иначе и аз се разпознавам в собствения си пост, mimka3 Simple Smile)) колко пъти по навик посягам все към едно и също в едни и същи комбинации. И рядко имам времето да се спра, да помисля, да гугълна и да подходя малко по-креативно. Колко години ми отне да спра да нося черни дънки и бяла фланелка и да почна да нося бели дънки със черна фланелка Simple Smile или бели маратонки, вместо черни. Или цвят вместо 50 оттенъка черно!


Mößbauer-Effekt - това нощна маска ли е? С удоволствие ще поровя за инфо!

McKitty - със здраве! Ама сега подбери снимки с подобни якета, които ти харесват и ни покажи, че да си откраднем и ние идеи. Втората рокля да не е от дългите, плетени? Тях май също ги съчетават понякога с кожени якета!

Последна редакция: ср, 28 сеп 2022, 18:21 от Agent Provocateur

# 1 018
  • Мнения: 28 960
Мими, тази серия на Lancôme изобщо не е за зряла кожа, тези консултантки наистина не разбирам как ги подбират…. Zen серията е за млада кожа /20, 25 +/
Никога не ползвам продукти за зряла кожа, те са богати, плътни и веднага ми излизат пъпки!Моята кожа е плътна, опъната от килата и сочно мазна! Wink Анти ейдж взимам само ако изрично е за мазна кожа. А, че консултантките не ги бива е ясно! Joy

# 1 019
  • Мнения: 6 533
Нощна маска е, но е с лека консистенция и попива добре. Сутрин лицето е чисто и гладко.

Общи условия

Активация на акаунт