На море в Турция - тема 76

  • 53 279
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 2 052
Да цените още са скочили.Само за пример Миракъл който резервирах за 4 човека със самолет средата на юни беше 4000 лв сега е 5300 лв.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Леле, не смея да отворя и да гледам моя, но пък той не е много споменаван и търсен, току-виж е паднал като цена Simple Smile
Относно застраховката Отмяна на пътуване - принципно въпросът ми беше за това какво покрива и има ли разлика между отделните застрахователи по условията. Аз имам една оферта, но тя покрива само заболяване, а например военни действия, атентати и т.н - не. Предвид обстановката, очаквах и това да е покрито.
Та се чудя има ли много смисъл от нея, но ще огледам дали са еднакви условията и при други застрахователи.
Не е малка сумата, над 300лв и ще е добре да има смисъл да ги платя.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 865
Леле, не смея да отворя и да гледам моя, но пък той не е много споменаван и търсен, току-виж е паднал като цена Simple Smile
Относно застраховката Отмяна на пътуване - принципно въпросът ми беше за това какво покрива и има ли разлика между отделните застрахователи по условията. Аз имам една оферта, но тя покрива само заболяване, а например военни действия, атентати и т.н - не. Предвид обстановката, очаквах и това да е покрито.
Та се чудя има ли много смисъл от нея, но ще огледам дали са еднакви условията и при други застрахователи.
Не е малка сумата, над 300лв и ще е добре да има смисъл да ги платя.
NBM, надявам се да не се обидиш като кажа, че първия абзац от твоя пост е малко на принципа на щрауса, който като си зарови главата в пясъка и не вижда никой и нищо,  и си мисли, че е само той. Но ако се обидиш те моля за извинение,примера го давам съвсем добронамерено.
Ако не се лъжа преди десетина дни беше споменала, че ще резервираш Tui magic life.
И сега пишеш, че не е много търсен и споменаван. Да, в тази тема и в двете ФБ групи сигурно не е много популярен.
Но знаеш ли колко много ги интересува ТУИ това нещо? ТУИ, която е собственик на хотела е една от водещите световни туристически групи. Групата ТУИ се състои от 1600 туристически агенции и водещи онлайн портали за резервации, пет авиокомпании с около 150 самолета, над 400 хотела, 16 круизни кораба,много местни  агенции във всички големи ваканционни дестинации по целия свят и над 27 000 000 клиента.
Така че ако разчиташ да не се вдига цената заради факта, че хотелът не се споменава в БГмама и на Море в Турция и че ТУИ не биха могли да продадат и напълнят собствените си хотели мисля, че грешиш. Резервирай колкото се може по-скоро, ако не искаш да плащаш по-скъпо.

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Във форума само се забавлявам и черпя полезно инфо, не се обиждам и приемам, че хората са добронамерени.Simple Smile
Сигурно погрешно съм се изразила, аз резервирах преди 10тина дни, пък дано не пада цената Wink Но да ви кажа честно, толкова време ровя преди резервация, че това за падането е по-скоро шеговито, нямам намерение да се ядосвам.Иначе много се надявам световноизвестните ТУИ да държат ниво, че обещах на фамилията незабравима почивка Wink

# 709
  • Мнения: 2 166
Дами, решили сме лятото да посетиме Турция, моля да ми препоръчате надеждни сайтове, където на прилипни цени може да се резервира. Благодаря, ще ни е първа почивка извън България.

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Дами, решили сме лятото да посетиме Турция, моля да ми препоръчате надеждни сайтове, където на прилипни цени може да се резервира. Благодаря, ще ни е първа почивка извън България.

Тук има два типа хора - едните резервират с български агенции - Турс клуб, Емералд, Версо, Онекс, Тезтур, Аква тур и т.н.
Другите организират сами пътуването си - свързват се с хотелите, намират си самолетни билети.
Прочетете първия пост и дайте повече инфо какво търсите, за да помогнем Simple Smile

# 711
  • Мнения: 2 166
Дами, решили сме лятото да посетиме Турция, моля да ми препоръчате надеждни сайтове, където на прилипни цени може да се резервира. Благодаря, ще ни е първа почивка извън България.

Тук има два типа хора - едните резервират с български агенции - Турс клуб, Емералд, Версо, Онекс, Тезтур, Аква тур и т.н.
Другите организират сами пътуването си - свързват се с хотелите, намират си самолетни билети.
Прочетете първия пост и дайте повече инфо какво търсите, за да помогнем Simple Smile

Като първо пътуване може би ще ми е трудно сама, по скоро агенция на която да мога да се доверя и да са коректни:)

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 9 786
Тези, които съм изброила, са споменавани като коректни и са в общи линии най-големите за Турция. Може и да пропускам някоя.
Турските хотели са много и най-различни. Съветвам ви първо да решите какви са ви важните изисквания и после започвате да търсите Simple Smile Аз също за първа година резервирах Турция и най-много се изненадах, че не е толкова лесно да се намери хотел с хубав, пясъчен плаж, повечето са каменисти. На други плажът не им е основен критерий и търсят друго. Изборът е огромен, ориентирайте се първо за хотел.

# 713
  • Мнения: 2 166
Тези, които съм изброила, са споменавани като коректни и са в общи линии най-големите за Турция. Може и да пропускам някоя.
Турските хотели са много и най-различни. Съветвам ви първо да решите какви са ви важните изисквания и после започвате да търсите Simple Smile Аз също за първа година резервирах Турция и най-много се изненадах, че не е толкова лесно да се намери хотел с хубав, пясъчен плаж, повечето са каменисти. На други плажът не им е основен критерий и търсят друго. Изборът е огромен, ориентирайте се първо за хотел.
Благодаря ви:)

# 714
  • Мнения: 534
Дами, решили сме лятото да посетиме Турция,...
Изброили са агенциите малко по-нагоре, ала преди това трябва да сте наясно какво горе долу искате и очаквате.
-Собствен транспорт или самолет/автобус. Като за сефте май е по-добре да е с агенция - все пак няма да се грижите  за нищо. И самолета и автобуса си имат предимства: Самолета - бързината на пътуването, докато с автобуса имате възможност да добиете представа за Турция. Освен това с автобус се печели почти 1 ден почивка.
- Какво е прилична цена, защото цените са доста нагоре за следващото лято. Примерно цените на хотелите се понижават с отдалечаване от Анталия.
-Хубави плажове има в Сиде и Белек. Има и хотели с басейни с морска вода...
-Хотели с голяма територия и зеленина и други тип дворец.
Общо взето храна и напитки са на ниво, както и обслужването. Предимство май навсякъде е руския език, докато има места,където немският е прдимство пред английския. Важно е ръцете да влизат в действие - тогава няма пропуск Smiley
Няма да съжалявате! И ние така бяхме при първото, а догодина ще ни е 7-мо.
Успех!

# 715
  • Мнения: 1
Здравейте,за пръв път ще пътуваме до Турция на почивка.Спряли сме се на Анталия с бюджет около 2200  за двама със самолет.Бихте ли дали мнения за следните хотели:MC ARANCIA,BEACH PARK RESORT,KAJLA BEACH RESORT.Като най-важна част от почивката ни е плажа.Благодаря предварително.

# 716
  • София
  • Мнения: 1 865
Здравейте,за пръв път ще пътуваме до Турция на почивка.Спряли сме се на Анталия с бюджет около 2200  за двама със самолет.Бихте ли дали мнения за следните хотели:MC ARANCIA,BEACH PARK RESORT,KAJLA BEACH RESORT.Като най-важна част от почивката ни е плажа.Благодаря предварително.
Абсолютно бюджетни хотели, с абсолютно ниско ниво, доста под средното, с изключително ниски оценки, които не вещаят нищо добро при престой в тях. Много зле похарчени около 2200 лева. Със сигурност при почивка в тях няма да повторите Турция.
Ако за Вас най-важното са плажовете просто сте объркали дестинацията.
Не Турция, а България и Гърция са Вашите места.

# 717
  • Мнения: 534
Здравейте,за пръв път ще пътуваме до Турция на почивка.Спряли сме се на Анталия с бюджет около 2200  за двама със самолет.
Погледнете VONRESORT GOLDEN COAST и VONRESORT GOLDEN BEACH. Били сме във втория. Голяма територия, добра храна, хубав плаж. Ако минете на пътуване с автобус в (по-икономичен вариант) в такъв бюджет влиза и STARLIGHT и SUNRISE RESORT HOTEL - също с хубава територия и плаж, който на места е с дребни камъчета. Познати, почивали там са доволни. Камелиите имат хубав плаж, но са с малко по-висока цена.
Избягвайте клубните стаи - да не се разочаровате тотално Simple Smile

# 718
  • Russe, Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 152
Здравейте, някой може ли да даде информация за Long Beach Harmony Hotel. Могат ли да се ползват басейните, аквапарка и лунапарка на Long Beach Resort & Spa Deluxe  и обратно, или са два независими хотела? Кой от двата бихте предпочели - ще бъдем с 2 деца на 7 и 13 години.

# 719
  • Мнения: 711
Някои със скорошни впечатления от PORT NATURE LUXURY RESORT в Белек? Също така ме интересуа и за децата има и развлечения?

Общи условия

Активация на акаунт