На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 43

  • 100 448
  • 743
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 216
То и да имат брошура е под въпрос какво ще има налично в магазина.

# 676
  • Мнения: 6 738
95 евро за двойна стая ли?

# 677
  • Мнения: 1 880
95 евро за двойна стая ли?
Тройна - двама възрастни и дете.

# 678
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 814
скъпо е. То в Гърция по-евтино

# 679
  • Мнения: 1 880
Да, преди беше чудесна разходка - за 2-3 дни. Хапване, пазаруване, прибиране доволни. Сега възнамерявам да отскоча за ден, без нощувки. Цената, която съм посочила не мислете, че е в някой луксозен хотел. Най-обикновен, просто разположен до мола.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
По време на междусрочната ваканция отидохме в четвъртък и се върнахме в петък от Одрин. Направи ми впечатление, че цените на хотела са доста по-ниски. Джуниър суит , който обикновено е 100-120 лв. беше на промоция на 51 лв. Двойка стая - на 46, като обичайно е около 80. Не знам дали беше щастлива случайност или през седмицата цените са по-ниски.

# 681
  • Мнения: 1 186
ЗлаВещица , би ли споделила хотела? Благодаря!

# 682
  • Мнения: 3 285
Определено цените са доста нагоре. Точно между срочната 50 евро двойна стая в Palmiye. В ACR palas беше 60 евро. А юни месец в АCR тройна стая беше 45 евр.

# 683
  • Мнения: 6 021
В Одрин наистина цените на нощувките много скочиха. Затова сега ще пробваме Чорлу за две нощувки, с разходка до Текирда.

# 684
  • Мнения: 1 880
ЗлаВещица , би ли споделила хотела? Благодаря!
И аз се присъединявам към молбата.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 247
На всички пътешественици до Одрин, Лозенград, Чорлу и региона: Честита Баба Марта!



С надеждата Баба Марта да донесе на вас и на вашите любими хора крепко здраве, слънчеви усмивки и ведро пролетно настроение! И много прекрасни моменти и вълнуващи пътешествия в Турция!  Nature Sun With FaceFlowers TulipHeart

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 00:32 от nrgmama

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
ЗлаВещица , би ли споделила хотела? Благодаря!
И аз се присъединявам към молбата.

Тракия сити. Хотелът ни харесва, новичък е, чисто е, закуската е доста добра. Близо е до центъра, но го вземаме само, когато няма места в Сарай хотел. Той е старичък, занемарен, има лек мухъл в баните, но пък е на 30 метра от главната и с десет крачки  сме на нея. Имаме слабост към него с приятелките ми, в края на краищата за една вечер не придиряме чак толкова.

В Одрин наистина цените на нощувките много скочиха. Затова сега ще пробваме Чорлу за две нощувки, с разходка до Текирда.

На 3, 4 и 5 март отиваме с ТА до Текирдак - петък и събота, Чорлу и Люлебургас - неделя. Не сме ходили в нито един от трите града. Ще разузнаем с агенцията, пък после ще преценим дали да ходим до там. Честно казано Чорлу ми се видя доста далечко от Одрин, мислех, че е по-близо, но пък всяко ново нещо е добре дошло, чакам с нетърпение новите дестинации. То и не остана.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 16:58 от ЗлаВещица

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 2 435
Можете ли да ми препоръчате нещо ефикасно за белези от херпес или изгаряне?

# 688
  • Мнения: 6 021
И аз с въпрос за препоръка - да сте срещали там нещо ефикасно за синузит?

# 689
  • Мнения: 1 761
Здравейте, повече от 3 години не съм била в Турция и съм позабравила някои неща.Планирам да закупя главно лекарства, някои лакомства и разходка. Ще ходя с група и затова предполагам, че ще ни заведат в някой голям магазин като Мигрос.Прочетох, че цените са различни, ако имаш карта.Става ли активна картата веднага като я закупиш от касата?Може ли в аптеката да плащам с банкова карта? Ще съм ви много благодарна, ако ми дадете  препоръки какво друго си заслужава да се купи?Предварително благодаря за отговорите?Бъдете здрави!:smile:

Общи условия

Активация на акаунт