💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 13 (21.11 - 05.12) * ФИНАЛ *

  • 203 261
  • 5 334
  •   1
Отговори
# 2 835
  • София
  • Мнения: 945
Малко е тъпо да дават на този етап игри, които зависят до голяма степен от късмет. Която и да победи, просто е имала повече късмет, не е била по-добра (тук изключвам варианта с намеса от продукцията, ама все се надявам, че им е все тая коя от двете жени ще загуби полуфинала).

# 2 836
  • Мнения: 5 812
Как Алекса е сигурен, че стига до полуфинал за да си купи предимство и да си изхарчи грошовете?
Абсолютно си беше сигурен...
Всеки друг би си купил имунитет.

# 2 837
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Как Алекса е сигурен, че стига до полуфинал за да си купи предимство и да си изхарчи грошовете?
Абсолютно си беше сигурен...
Всеки друг би си купил имунитет.
Заради манарчето.

# 2 838
  • София
  • Мнения: 945
Как Алекса е сигурен, че стига до полуфинал за да си купи предимство и да си изхарчи грошовете?
Абсолютно си беше сигурен...
Всеки друг би си купил имунитет.
Ами не съм сигурна за Гого и Фифо, дали не биха предпочели същото

# 2 839
  • Мнения: 1 889
Как Алекса е сигурен, че стига до полуфинал за да си купи предимство и да си изхарчи грошовете?
Абсолютно си беше сигурен...
Всеки друг би си купил имунитет.
Има брадве.😁

# 2 840
  • София
  • Мнения: 2 431
Не знам, но на мен ми се струва, че Виктория  ще загуби. А тази игра е твърде удобна за манипулации с куките. Знаем го от предишния път.
Все ми е тая коя ще се върне. Не харесвам нито една от двете.

# 2 841
  • Мнения: 2 526
Добре, хора, нали е последният съвет- вече грошове и предимства не важат, каква е логиката тогава да може да се ползва предимство оттук нататък на полуфинал?
Сигурно са предложили и предимството на Ралица, за да оправдаят това на Алекса.

# 2 842
  • София
  • Мнения: 1 207
Поне се разбра, че секирчето може и да се ползва еднолично от притежателя му. Нали се чудехме... защото някакси не го уточниха това тогава.

# 2 843
  • София
  • Мнения: 5 712
ИЗЛОЖИ се Сърбинът,който разчита на ЕСЕМЕСИТЕ на българите и през цялото време ни Манипулираше с тази цел.Така спечели Македонеца през 2021г в Сървайвър,така спечели и другия македонец от Биг брадър преди години.Имат отлична школа за манипулации.Страхотни измамници.Винаги успяват да ни излъжат нас Българите.
Ами миналата година спечели Андрюша, той в чия школа е обучаван!?

# 2 844
  • Мнения: 175
Алекса не може да си купи имунитет защото задачата на предаването и целия маскарад е Алекса да има Огромно предимство на полуфинала. Който не то е разбрал......
Въпрос защо не го предложиха но Жорето ?

# 2 845
  • Мнения: 544
Шах и слип?
Не! Само слип!
Виктория е трагедия. Дано отпадне, че ако тя е силната жена.... Аман.
Най-големият губещ в тази игра и всички сезони е Елица Янкова. Жалко.

# 2 846
  • София
  • Мнения: 5 551
Защо показват подобни синхрони... Simple Smile

# 2 847
  • Мнения: 3 312
"Не можеш да си купиш победата - трябва да я заслужиш"..
Ама явно ОГРОМНО предимство за полуфинал можеш да си купиш Simple Smile

# 2 848
  • Мнения: 909
Гледам Чакалчето в обяснителен режим. Уважавам мнението му, но....в нито един лайф на Алекса той не е бил обиждан, както и никой друг, за разлика от лайфовете на "готините", където имаше винаги "хубави" думи.
Абсолютно вярно. И аз съм гледала всичките му лайфове и обиди от Алекса не е имало към абсолютно никой, дори към Пух.

# 2 849
  • Мнения: 2 526
Шах и слип?
Не! Само слип!
Виктория е трагедия. Дано отпадне, че ако тя е силната жена.... Аман.
Най-големият губещ в тази игра и всички сезони е Елица Янкова. Жалко.
Или пък спечелил, ако не си затваря очите за видяното. Въпреки че в тази сапунка, аз не вярвам Алекса да има нещо към Виктория. Най- много да се е договорил с нея, да играят заедно и да й отдели процент.

Общи условия

Активация на акаунт