Манго- тема 19

  • 105 564
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 576
Аз също поръчах на миналите намаления на черен петък, но много номера бяха обрани и повечето ми покупки са големи. Затова сега напоръчах някой неща, докато има номера Simple Smile  Между другото постоянно променят цените, едни дънки поръчах за 11 лв, сега гледам за 25...

Последна редакция: вт, 17 яну 2023, 13:10 от Elsi86

# 451
  • Мнения: 2 643
Аз имах няколко неща в кошницата за 381 лв, днес вече са ~480

# 452
  • Мнения: 379
Да, постоянно променят цените. Един ден до 80% намаление, на другия ден - цените завишени с 80%, но 20% намаление. В крайна сметка се заплаща една и съща сума за даден артикул без значение с кое намаление, но човек като види НАМАЛЕНИЕ и светва лампичка някаква ... Grinning

# 453
  • Мнения: 8 774
А тези от вас, които са връщали до официалния сайт Манго, след колко време получават нещата?
Миналия вторник изпратих от офис на еконт, но не съобразих и явно не съм взела бележката с товарителница и не мога да я проследя.


Супер, значи е било успешно връщането. Снощи съм получила имейл, че ще възстановят скоро сумата.
Значи точно седем дена до Испания.

# 454
  • Мнения: 183
Аз мисля, че е обвързано и с това кои размери са налични от даден модел. При дънки и аз забелязах, 40,42 налично - 15 лв., на следващия ден са налични всички размери - 30 лв.

# 455
  • Мнения: 65
Чакам големите януарски намаления, от няколко дена следя цените, преди малко влизам, уж голямо зимно намаление то всичко в кошницата ми е с по 5-10лв отгоре 😀

# 456
  • Мнения: 3 285
И аз чакам януарските намаления - мисля да подменя някой друг костюм.

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 40 885
Да свиркаш Wink
За саката точен номер ли взимахте?

# 458
  • Варна
  • Мнения: 917
Здравейте,
Вчера получих палто от Манго Аутлет. Поръчах размер ХС и хартиеният етикет също е ХС, но палтото ми беше огромно. Загледах се в другите 2 етикета (на гърба и този със състава) и там е М размер, който мисля че е актуалният.
Искам да го върна, но се чудя да им напиша ли някъде на документа за връщане каква точно е грешката? Притеснямам се, че ако отбележа от трите опции за връщане Дефект, няма да забележат какъв е проблема.
И с БГ пощи препоръчано ли се връщат, или със Спиди, Еконт? Как е най-изгодно?
За бележката за връщането разбрах - да я сложа вътре в кутията.

# 459
  • Мнения: 8 774
Когато връщах панталон с грешен размер, сложих снимка на поръчката ми, заградих какъв е реални номер, който съм поръчала и заедно с панталона ги пъхнах в торбата за изпращане.

На самата бележка затова е зададено и полето дали връщаш заради дефект или просто change in mind.

След като служителката изтегли торбата, изкарва една бележка с цената На пратката, номер за проследяване и т н.
Нея я слагам в торбата, снимаш всичко за доказателство, че си го изпратила и ЧАК след това се опакова  и изпраща.


Пътува в рамките на две седмици до Испания.


Оттам като я получат, изпращат имейл, че възстановяват сумата за дефектния артикул).

Като си видиш превода, веднага им пишеш във Фейсбук страницата, че си чакаш и парите за пощенските разходи, защото проблема е заради тях.
Там прикачваш снимката, която си направила на пратката с пощенските разходи и им пишеш, че ги очакваш.

ето последното ми писмо до тях във Фейсбук!
Не по имейл!

Моля не гледайте английския ми, не е най-доброто ниво.
Скрит текст:



Тук написах какво направих, когато връщах панталон със сгрешен размер по тяхна вина.

Прочетохте ли първия пост? Там пишем, че изпращаме само с български пощи до Аутлета.
При сгрешен от тяхна страна артикул те възстановят само таксите на пощите, не на частен куриер.

Това го пише и в бланката, и в сайта, и тук и навсякъде общо взето.


На мен ми пратиха панталон 34, а с хартиен етикет 38.
Направих снимка и на двете, принтирах ги и ги прикачих, заградени, към панталона.

Не ме интересува дали са видели, важното е че грешката е тяхна и са длъжни да възстановят таксите.

# 460
  • Мнения: 5 317
И аз утре ще връщам един артикул, направо е скъсан. Искам си пък обратно 14-т лева ) и пощенските ще си ги искам.

# 461
  • Мнения: 2 576
Аз уж да разгледам само ии пак пуснах поръчка, май вече няма да пазаря от LCW и други сайтове Simple Smile
Ами направо се влюбих в тази рокля, обаче не знам дали съм уцелила номера - поръчах С, за да не ми е дълга, но пък дано не ми е тясна...
 
 И отделно на голямата дъщеря поръчах 3-4 рокли за 4 лв и 6 лв Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 яну 2023, 08:48 от Elsi86

# 462
  • София
  • Мнения: 428
ООО и аз уж нямаше нищо да поръчвам повече, но реших да погледна чантите и като я видях тази, веднага...
https://www.mangooutlet.com/bg/women/bags/leather-shopper-bag_87057642.html?c=PL

# 463
  • София
  • Мнения: 439
Манго предлагат ли ватирани панталони за момчета. Нещо не мога да се ориентирам в описанията. Ако някой е попаднал на такъв модел, моля да сподели.

# 464
  • Мнения: 1 705
Направих поръчка и аз. Но имаше много намалени клинове за дребните. Аз исках сако, но няма моя номер все.

Общи условия

Активация на акаунт