Манго- тема 19

  • 106 244
  • 1 066
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 2 084
Да, не във всяка пратка слагат такава лепенка.

# 991
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Да докладвам, че най-накрая куриер дойде и взе пратката. По спомен пратих заявка за връщане на 05.01. Grin

# 992
  • Мнения: 241
Здравейте!

Бих искала да поръчам някои неща, които ми се струват много изгодни от Mango outlet. Повечето неща, които съм харесала са размер XXS - XS, аз съм около 49-50кг и обикновено нося XS -S. Скоро поръчах едни дънкови панталонки на марката от сайта на АЮ 32 размер (най-малкият) - в талията са ми добре, понеже имам коремче, но надолу са много широки... Имате ли впечатления от тези размери на марката, дали си отговарят? Да не би пък да ми дойдат много малки... Чудя се дали да рискувам, предвид скъпото връщане. Благодаря!

# 993
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Аз нося S за мен повечето са уголемени. Освен това аз съм 52 кг, но съм висока 1.58 . Определено повечето дрехи са за по-високи хора. Роклите например странно ми висят по раменете, за по-дълъг торс са.

# 994
  • Мнения: 1
Здравейте, поръчах си две палта, с идеята да върна едното, ако някой има интерес, може и лично предаване за София размера е S - цената е 209, за колкото е взето

# 995
  • Мнения: 231
Здравейте!

Получих артикул от аутлета, който не отговаря на размера който поръчах, поради грешна етикеция. На външния етикет пише XL а на вътрешния етикет пише S. Реално поръчала съм на мъжа ми палто XL дойде S. Искам да върна артикула, но смятам, че разходите за връщането не трябва да са за моя сметка. Писах им,но не знам дали и кога ще ми отговорят.
Поръчвам от години,но такова нещо не ми се беше случвало!Моля, някой ако е имал сходен случай как процедирахте?
Благодаря предварително!

# 996
  • Мнения: 208
И аз миналата седмица получих сако, което поръчах в размер XS, пристигна с хартиен етикет XS, но вътрешният беше М.  Писах във фейсбук страницата на Манго, че ще го върна и искам да ми възстановят пощенските разходи. Пратих им и снимки на сакото със сгрешения етикет и размер. Отговориха ми като направя връщането да им изпратя снимка на касовия бон за направените разходи и ме увериха, че след като получат сакото ще ми върнат сумата за него и отделно сумата за пощенските разходи. Така и направих, сега чакам върнатата пратка да пристигне при тях. Няколко пъти съм връщала към Манго по тяхна вина, най-често заради дефект и винаги до сега са ми връщали парите за пощенските. Надявам се и този път всичко да е точно.

# 997
  • Мнения: 1 716
Когато е потяхна вина се връща с БГ пощи. По спомен, обяснявала съм напред, имаше екземпляр за залепване и има един лист на който отбелязвате какво връщате и защо. Като отидете в пощата след като ви измерят и изчислят връщането снимате касовата бележка, слагате я вътре и тогава пращате. Следите какво се случва с не и щом ви пишат, че е получена следите какво са ви възстановили. Ако не са възстановили пощенските им полите във месинджъра на ФБ с прикачена снимка на касовия бон и е хубаво да имате снимка и на дефектния артикул. До ден два възстановяват и пощенските.

# 998
  • Мнения: 241
Здравейте!

А за колко време горе-долу пристигат пратките от аутлета? На 22ри получих мейл, че пратката е тръгнала и до няколко дни се очаква да я получа. Доставката до врата ли е или  до БГ пощи?

Благодаря!

# 999
  • Мнения: 530
Около седмица след като е изпратена. С Еконт- до адреса, който сте посочили.

# 1 000
  • Мнения: 582
Пратката върната с Български пощи поне две седмици. За моята бях загубила надежда, ни след месец си получих парите. "Изгорях" с 40лв за връщането.

# 1 001
  • Мнения: 2
Здравейте, получих красиви кецове от разпродажабата в Манго аутлет. 37 -ми номер, нo са ми големи. Нося някаква междинка 36-37 и тези обувки са ми големи за жалост. Разменям ги за номер 36, или ако някой иска да ги купи от мен, ще му ги изпратя на цената, на която съм ги купила преди 15 дни. Нови са и в кутия, само пробвани.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 17 917
Колко ви е излизало приблизително връщането на палто?

# 1 003
  • Варна
  • Мнения: 923
На мен около 30 лв.

# 1 004
  • Мнения: 139
Кога започват големите намаления в аутлета?

Общи условия

Активация на акаунт