Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 84

  • 71 226
  • 740
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 211
На Филипс четките не стават ли?Скъпи са, но щом няма оригинални.
Стават, но са 33 лева и са само две глави, ще поръчам от ДМ Германия, там ги има налични, три глави са и с доставката идват на 10 евро.
Три глави ли са в комплект там🤔 ? То така е още по-изгодно щом с доставката ти идват 20 лв. Тук две ги продават за 14 лв.
Кой доставчик ползваш?

# 571
  • Мнения: 3 214
Имам четка Филипс и доста често използвах главите на ДМ. Последно си поръчах глави на Филипс от емаг на черен петък. За четири глави платих 35 лв. май. Предвид, че се препоръчва смяната на 3 месеца, това е цената за година. Та, следете там за промоции.

# 572
  • Мнения: 1 472
В понеделник ще взема витамин Ц, салицилова киселина и ниацинамид за лице на скинциклопедия.

Бих искала, обаче да ви попитом някоя ползвала ли е Азелаиновата киселина на Ревокс и дали има смисъл да я включвам, понеже досега не съм използвала? Благодаря ви предварително!

# 573
  • Мнения: 256
Този шампоан твърд виждали ли сте го някъде? Дали има хора, които са го пробвали тук?

# 574
  • София
  • Мнения: 22 735
От ДМ:







Някой ползвал ли пинсета та с лупа? Удобна ли е?

# 575
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Пачовете на каква цена са?

# 576
  • София
  • Мнения: 22 735
Пачовете на каква цена са?
Пачовете на каква цена са?

6.75лв.

Пробвах пинсетата с лупа. Не съм очарована. Sad Трудно захвана косъм и го скъса, не го изскубна, лупата е много неудобна.... или има техника за ползване, която аз не знам.  Но това са само първи впечатления. Ще пробвам отново преди да върна. Неприятният момент е, че ги закупих от Ринг мола. Доста ми е далече.

# 577
  • Мнения: 1 671


Момичета, това ли ултразвуковата четка на ДМ

# 578
  • Мнения: 1 675
Да. Тази е.

# 579
  • Мнения: 4 211
Тъкмо щях да напиша моята, защо е в синя кутия 😂 и видях, че тази е с кутията за съхранение и пише limited edition 🤣.
Ставаме за инфлуенсъри обаче 🤭

# 580
  • София
  • Мнения: 35 098
Съвместими глави има ли със Соникеър? Преди съм чела да, но в два ДМ ходя - нищо

# 581
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Момичета, дали някой е ползвал подобен продукт?
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-kamuflazh- … 058172592317.html

# 582
  • Мнения: 1 671
За четката на ДМ ултрасоник кои накрайници да си взема ?

# 583
# 584
  • Мнения: 1 595
Днес минах през ДМ и взех някои неща които до сега не съм ползвала.
Взех си и един лак и един топ да си оравя педикюр. И понеже съм спъната в ръцете, взех и този молив за коригиране при лакиране😂 ще видим дали и как работи

Общи условия

Активация на акаунт