Изпитани сайтове за парфюми - декември 2022

  • 132 505
  • 1 243
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 569
топ цена за Giorgio Armani Acqua di Giò Homme Absolu 125 мл -  59.45 евро

записване за нюзлетъра дава код за 5 евро, който важи за покупки над 60 евро - може да добавите нещо евтино, за да достигнете сумата, например апликатор за 1.2 евро, и така всичко излиза 55.65 евро

https://www.parfuemerie-vollmar.shop/Marken/Giorgio-Armani/Herre … Absolu-75-ML.html

Последна редакция: вт, 20 дек 2022, 11:56 от chilko

# 856
  • Мнения: 3 686
За parfuemerie-vollmar не забравяйте и кода за  €5 Simple Smile

И нещо много полезно, което са направили starcorp.bg!

Браво starcorp.bg!

Вече не е нужно да ровиш като кокошка из сайта за да разбереш дали нещо е налично.

Тези продукти, които не са налични - НЯМАТ цена.

# 857
  • Мнения: X
Тъкмо снощи се ядосвах, че отварям и половината ги няма 😀браво.
Да похваля Делириум, поръчка от неделя пристигна тази сутрин, към Love на Килиан (бебетата) имаше и подарък 10мл мементо мори в супер сладурко шишенце.🙂

# 858
  • Мнения: 5 300
Нотино, както винаги много бързи. 🤩

# 859
# 860
  • Мнения: 1 862
-20% за поръчки над £45/€50 и допълнителни -5% на продукти от разпродажба в Cult beauty с код JAMIECB. Валиден до полунощ на 24.12.
В раздел “Общи условия” може да видите кои марки са изключени от промоцията.

# 861
  • София
  • Мнения: 617
Un Jardin Sur Le Nil
с код  за 10% - 94,49 лв.
https://parfium.bg/hermes-sur-le-nil-uniseks-toaletna-voda-bez-opakovka
В "бизнес" сайта има доста от серията на много прилични цени.  Защо не се споменава този сайт в темата, забрана ли има?


Hermes Terre d`Hermes  EDP, парфюм за мъже без опаковка, 125 ml. пълнител -  125 лв., с код за 10%
https://parfium.bg/hermes-terre-myjki-parfium-bez-opakovka

# 862
  • Мнения: X
Здравейте!
На мен коледното настроение тотално ми загина след лека разправия с Нотино, за която не мога да си дам оценка права ли съм или не.
Поръчах парфюм за майка ми и добавих от тях луксозна подаръчна кутия на стойност 9,00лв.
Кутията пристигна в окаяно състояние, смачкана по всички ъгли. Ясно ми е, че е по вина на Спиди, но и Нотино са можели да положат усилия по опаковането на пратката. Затова се свързах с тях, защото платих и 1,50лв застраховка на пратката, която не ми е ясно за какво е, явно просто бръснат народа.
Аз за първи път поръчвам от тях, но безкрайно се разочаровах. И на картичката, на която имах опция да напишат послание мастилото е размазано... Абе въобще цялата работа през пръсти. Може би трябваше да поръчам от Дъглас, въпреки по-високата цена на парфюма.

# 863
  • Мнения: 642
Parfium.bg са супер, напоследък главно там пазарувам. Вчера поръчах от тях 3 парфюма, от които 1 беше с нарушена цялост. Днес ми се обадиха да попитат, дали съм наясно какво съм поръчала и че от парфюма липсва 1-2 фъс Simple Smile. Утре всичките са при мен. Винаги много бързо обработват поръчките, никога не съм чакала. Обикновено ги получавам на следващия ден.

# 864
  • ново
  • Мнения: 5 961
Ако Спиди са виновни, все тая от къде е поръчано. А Нотино какво ви казаха, отказаха ли да приемат пратката обратно?

# 865
  • Мнения: 68 646
Много неприятно това с нотино..да пратят само опаковка, за тяхна сметка тогава.

# 866
  • Мнения: 569
Hermes Terre d`Hermes  EDP, парфюм за мъже без опаковка, 125 ml. пълнител -  125 лв., с код за 10%
https://parfium.bg/hermes-terre-myjki-parfium-bez-opakovka

пак са махнали получаването в офиса, така че има и 4 лв доставка

# 867
  • Мнения: 2 115
Нотино нямат опция преглед на пратката, как стана ясно, че вината е в куриера? Разсъждавам на глас...
В този ред на мисли застраховката би покрила единствено пратка с външни видими повреди по опаковката и платена предварително.
Според мен претенцията Ви към Нотино е основателна.

# 868
  • Мнения: X
Не съм правила опит за връщане на пратката, дори и не смятах да се заяждам с тях. Просто попитах дали ще мога да получа кутия в по-добро състояние и както казах по-горе - не, няма. Мога ваучер на стойността на кутията да получа, което е неприятно и обвързващо.
Отделно, че ЕИК на сайта им и във фактурата не отговаря на реалността и е ЕИК-а е съвсем друг.

# 869
  • Мнения: X
Не съм правила опит за връщане на пратката, дори и не смятах да се заяждам с тях. Просто попитах дали ще мога да получа кутия в по-добро състояние и както казах по-горе - не, няма. Мога ваучер на стойността на кутията да получа, което е неприятно и обвързващо.
Отделно, че ЕИК на сайта им и във фактурата не отговаря на реалността и е ЕИК-а е съвсем друг.
Аз бих се разровила и бих си потърсила правата. Не ми звучи добре това, имате право да не сте доволна при тези обстоятелства.

Общи условия

Активация на акаунт