💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 162 620
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 178
И аз това чух в главата си. Grinning

Откакто ги гледам в Капките, и аз много им се радвам. Ясно става, че Ралица е в роля в ИВ, иначе е една приказлива, експанзивна, не е строгата господарка на трона. Пък е и много красива. Grinning
А Димо с неподправените си коментари понякога истински ме весели.

# 751
  • USA
  • Мнения: 7 350
Чакам с интерес новия сезон.
Безразлично ми е кои ще са водещи.И Димо,и Ралица ми допадат.
Карамазов също го виждам добре в Игрите,но зрителите го свързват със Сървайвър и едва ли някога ще го поканят за водеш на ИВ.

Честито на Красима.
Живота си върви,хора. Онзи ден я гледахме на терен,днес вече е майка.. лети времето!

# 752
  • Мнения: 2 058
И аз искам Димо да остане за водещ, самия му  глас ми въздейства Smile
И ДА 🤣

-- Ииииииии, Да!

-- А вижте го Неделчо как плува!


Що се отнася да викнели Владо... не знам ... помня че е коментирал за "бледите копия на оригинала"  т.е. на Сървайвър.

# 753
  • SF
  • Мнения: 21 409
Владо така се е отдел на фотография, че ще приеме, само 1. ако го поканят и 2. ако може да си прави снимките. А то би могло - море, Странджа, Ропотамо и Велека, коне. Има и стари баби, които той много обича да снима.

# 754
  • Мнения: 1 285
Оххх сръбската гордост и шампион с главано Ш Алексей не спира да ми се появява в Тикток как рекламира неква вода или кана беше 😂Явно са изпили 100 бона вече с неговата пандичка и сега  заработва 😂

# 755
  • Мнения: 9 700
Христос Воскресе!
Бъдете живи, здрави и много, много обичани всички.

# 756
  • SF
  • Мнения: 21 409
Bengun, и ти да си жив, здрав и обичан!!!
Много приятен събеседник си.

# 757
  • Мнения: 46
Ако все още сме ви интересни - ето малко хляб за очите!
Влог на ски от Алпите с Генчо, Мирела, Мани, Чакалов, Жоро, Гайтанов и Илиян: https://youtu.be/Oz9BR8_poIU

# 758
  • При семейството си
  • Мнения: 6 631
Готини!

# 759
  • Мнения: 5 692
Фейгин липсва! Те още ли са във връзка с Жоро?

# 760
  • София
  • Мнения: 11 689
Да, тя беше на Световното по фигурно пързаляне в Япония по това време. И като цяло в активна фаза на подготовка предишните месеци, не може да си позволи да отсъства, а и да се контузи, дори и да бяха избрали други дати.

# 761
  • София
  • Мнения: 27 311
Интересен и полезен влог на Фифо от състезанието по плуване в Смолян.
Заслужава си гледането. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=YFgnl-RYVyQ


Тъй като линка е счупен, може да видите видеото тук:
https://www.youtube.com/@fifoatanasov/videos

Най-първото видео, отпреди 2 часа.

# 762
  • Мнения: 4 525
Валентин и Елия от сезон 3 са се сгодили! Мис Ели сигурно е участникът спечелил най-много от предаването, и то за седмица престой.

# 763
  • Мнения: 990
Брат ми преди години беше плувец, решихме да гледаме стари снимки във фб страничката на въпросното място, където ходеше да тренира и попаднахме на това. Познахте ли двамата играчи?  Smiley Брат ми каза, че не познава нито един от тях, дори не ги помни.
Скрит текст:


# 764
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Фифо, да! Другият Март ли е?

Общи условия

Активация на акаунт