На море в Турция - тема 77

  • 60 995
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 270
За пореден път се убжедавам, че политиката за "ранни резервации" на веригата Селектум е много шантава. В момента цените са доста по ниски от октомври месец например. Едва ли ще паднат още, но историята помни, че може и в последния момент да свалят още цената. Лошото е, че новата цена важи само за нови резервации, тоест ако имаш вече такава, не може (или може, но много трудно) да анулираш и да направиш нова на по ниската цена.

# 421
  • Мнения: 1 445
Не намирам цени за Arcanus Trendline Side. Само с автобус от Варна и Бургас. На сайта на самия хотел също няма за началото на Септември.
Може ли да споделите откъде сте направили резервации и къде гледате за цени?

# 422
  • Мнения: 6 302
https://www.tours-club.com/%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB/arcanu … ine-resort-side-5*/239/2593/

Не ми се получава линка, избирате опцията "Вижте още почивки към този хотел", и предлага с полети от Варна, София, личен транспорт...

# 423
  • Мнения: 175
Турс клуб го предлагат хотела .Отворете сайта им и ще видите всички цени.

# 424
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 445
А видяхте ли, че Лира - та в Сиде също става Селектум?!
Видяхте ли и новия- стар Лаго (бивша Нашира и Азура Соргун) на какви цени излезе?! Явно не ми е писано да почивам в него 😢 Бъдещата му визия изглежда модерна, но съжалявам, че не можах да отида в Нашира, защото си беше някак по-ориенталско, което повече ми допада от модерните масови обзавеждания - сиво с дърво...

# 425
  • В подножието на Сините камъни
  • Мнения: 217
Здравейте, миналата година почивахме за първи път в Турция - във Вон резорт Сиде. Хареса ни, доволни сме, зеленина, алеи - красиво е, храната не беше уау и другото което малко не ни хареса - апартамента ни беше до едни киклици и петли, свободнодвижещи се, които от 3ч започваха да кукуригат, но въпреки това изкарахме си добре. Базата за сравнение ми е Дюни и бих казала, че анимацията в Дюни е в пъти по-добра от тази във Вон. За тази година търся хотел да е по-наблизо - Кошадъсъ, Дидим. Чета за препоръчваните  хотели, но се колебая, искаме пързалки, но държим на анимацията, на забавленията, защото обичаме да участваме във всички активности, гимнастики, състезания, вечерни шоута. С деца на 15 и 11 сме. Колебая се между  Корумар, Севън Сеас, Атлантик, Акуазис, Максериа Блу. Дайте идея, моля. С тези ми изисквания кой да избера. Може и друг

# 426
  • Мнения: 270
А видяхте ли, че Лира - та в Сиде също става Селектум?!


Не, от кога? Dizzy Face

# 427
  • Мнения: 3 749
Ivka1972, миналата година бяхме в Максерия, Дидим и бяхме доволни. Навсякъде беше много чисто.Ходихме в края на май месец. Басейните бяха топли, аквапарка ни хареса много. Бяхме с дете на 2.7г тогава и само на пързалките искаше. Шезлонзи винаги се намираха. Плажа не е голям, но пък все имаше места. Морето е с плавен преход. Храната беше хубава. Едната зала в ресторанта е “only adults”. Вечер имаше различни програми. Като цяло, този хотел не е с голяма територия, няма зелени площи, градини и т.н. Насред нищото е и няма къде да идеш. Има един Мигрос до него и някакъв битак, който не посетихме. Ние бяхме с кола и ходехме до Дидим вечер на разходка, а и да хапнем в нормален ресторант 😂
Скоро му гледах цените и виждам, че са доста завишени спрямо миналата година. Тогава го избрах, защото го запазихме през Букинг и държах да е с безплатна анулация до седмица преди заминаване (бяхме 3 семейства).

# 428
  • Мнения: 175
Тази година цените са доста по- високи спрямо предходната . Миналата година почивахме в Сиде Роял Стайл за 1100 лв , а тази година цената за същата дата е 1600 .

# 429
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 445
А видяхте ли, че Лира - та в Сиде също става Селектум?!


Не, от кога? Dizzy Face
За сезон 2023

# 430
  • Мнения: 270
А видяхте ли, че Лира - та в Сиде също става Селектум?!


Не, от кога? Dizzy Face
За сезон 2023

А от къде можем да видим повече информация, че не видях в сайта на хотела да има нещо?

# 431
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 445
А видяхте ли, че Лира - та в Сиде също става Селектум?!


Не, от кога? Dizzy Face
За сезон 2023

А от къде можем да видим повече информация, че не видях в сайта на хотела да има нещо?
Дори в сайта на една ТА е с новото име вече, предполагам и при другите:

# 432
  • Мнения: 175
mymomgot , забранили сте да Ви изпращат лично съобщение , за това не мога да Ви върна отговор.

# 433
  • Мнения: 790
Привет, момичета,
Аз, мине- не мине време, и хоп, почвам да кроя планове за пустата Турция, в която така и не сме били. Тъкмо се наканя да резервирам някъде, и плановете ни рухват.
Моля, споделете, като за хора, които никога не са посещавали Турция, откъде да го подхванем? Ние сме двама възрастни и две деца, на 11 и 8г. ще са лятото, живи и здрави. Нямам си идея за читава турагенция, не съм си и помисляла да организирам самостоятелно пътуване. С мъжа ми искаме да харесаме, да платим, и оттам нататък да не се тормозим излишно. Бих искала да пътуваме със самолет, но чета, че след това трансферът е много дълъг, особено за Анталия.
Може ли да препоръчате накъде да се насочим като дестинация, която да не е три дена път с камили, да е интересно за деца, да има тематични вечери, да има какво да се види, и всичките тези претенции да не струват повече от 3000-3500лв. за една седмица за края на юли- началото на август?...... Има ли въобще такова животно или аз много се изхвърлям?
В тази връзка сега се сетих, че тук в тази тема (май  🤔) имаше една дама, която хвалеше Orient99, беше резервирала при тях празнуването си за Нова година, но след това не прочетох отзиви.....
Предварително благодаря на всички, които ще имат нервите да ми четат писаниците, и обещавам, че този път съм сериозна и ще избутам докрая организацията на семейната почивка (пу-пу-пу 😆)
Желая на всички хубаво лято!

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Обади се или пиши най добре на Онекс,Аква Тур,Емералд и Тез тур.Това са големите оператори на самолети в България.

Общи условия

Активация на акаунт