Какъв крем за лице използвате? – 23

  • 85 658
  • 737
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 534
Не съм ползвала, но минавам да кажа, че са намалени в Лили.
Ползвам на CeraVe ретинола. Ниациамидът му е в повече като за моята кожа и ми дразни.

# 466
  • Мнения: 445
Здравейте! Пристигам за съвет...та..на 38 год. съм и до сега вечерната ми рутина включваше ретинол, но доколкото знам е добре да се спре при затопляне на времето. И тук имам чуденка с какво да го заместя. Иначе използвах ретинола на Ла Рош(със смесени чувства съм. Приятен, но не видях особен ефект).

# 467
  • Варна
  • Мнения: 7 702
При читава слънцезащита не виждам причина да се спира. Аз лично ще разредя ползването до през две вечери/в момента ползвам през вечер/,но няма да го спра.Прекалено много ми харесва ефекта и не съм склонна да се откажа от него. Иначе нещо с бакучиойл който не е фоточувствителен тествайте.

# 468
  • Мнения: 871
При читава слънцезащита не виждам причина да се спира. Аз лично ще разредя ползването до през две вечери/в момента ползвам през вечер/,но няма да го спра.Прекалено много ми харесва ефекта и не съм склонна да се откажа от него. Иначе нещо с бакучиойл който не е фоточувствителен тествайте.
Какъв крем използвате с Ретинол?
Аз също не мисля да спра крема с Ретинол по простата причина ,че спре ли се после се започва от нулата.
Втората причина е ,че непрекъснато използвам слънцезащита spf 50+ ,така че няма причина да се спира и според мен.
Кремът който използвам е с Ретиналдехид и е ето този.
https://remedium.bg/aven-cleanance-women-izglazhdashta-noshtna-g … zha-30ml-056928/p
Аз лично съм доволна.

# 469
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Влизам да споделя впечатленията ми за aнти-ейдж крем за лице, шия и деколте на calinachi.
Нанасям всяка сутрин след добре почистено и измито лице.
Харесва ми, че кремът попива бързо, буквално кожата ми го изпива, след него кожата на лицето ми е мека и гладка. Другото, което ми допада в него е, че  лицето ми не лъщи, особено в т-зоната.Кожата остава матова през целия ден, аз съм с комбинирана и проблемна кожа  и това е много важно за мен.
За мен и за моята кожа е чудесен продукт, усещам го лек, без да ми е тежък.Мисля,че има и видим ефект.Кожата на лицето ми изглежда доста по чиста и подхранена.

# 470
  • Мнения: 2 586
Аз доскоро се мъчих с лифт крема на Нивея с бакучиол и не видях резултат. Сега използвам някаква незнайна марка от кутия, съдържа витамин Ц. Бързам да го измажа сутрин и вечер. Умувам над слънцезащитата още.

# 471
  • Варна
  • Мнения: 7 702

mavina1380
A-Oxitive  нощния пилинг ползвам ама сега съм го качила на трупчета защото се сдобих със скъпотията на AOS и сърце блблондинско Grinning не трае.

Искрица аз първоначално го тествах и го отписах тоя крем защото го класифицирах като тежък. Казвам си направо - правеше ми кир Grinning,но след като го похвалиха тук там и то мацки с мазни кожи/моята си е бая суха/ се заех с по-сериозен тест. Е оказа се,че виновникът за кира е дермалифт склуптур серума на Colagena,а не антиейджа на Calinachi Grinning. И в двата продукта има матриксил и явно на моята муцуна и идва ту мач. Ползвам по принцип нормалния дневен и много го харесвам,а след откритието харесах и антиеджа. Метнах дермалифта във вечерната рутина,а сутрин си слагам по-рехв корейски пептид и фейса е щастлив Grinning.

# 472
  • Amsterdam
  • Мнения: 31
Cicaplast/LRP или Cicaflate/Avene, тъй като съм много бяла и с  чувствителна и суха кожа и живея в страна с много вятър и дъжд. Задължително околоочен крем - с бадемово мляко, много лек и не ми сълзят очите от него, на една английска веган фирма. След това задължително spf50 - по принцип ползвам пак на LRP baume b5, но ги сменям. В момента съм с някакъв обикновен за деца, тъй като на Avene кремът е с по-маслена текстура и става много наслоено. Като цяло имам доста хубава кожа, прави ми впечатление, че в България много малко жени използват правилна козметика и масово жените са с лоши кожи, дори и младите момичета. Не се ходи на дерматолог, не се използва спф, слага се много грим от ранна възраст и т.н. Пилинг веднъж-два пъти в годината също е много добре.

# 473
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 451
За всички, които харесват кремовете от типа на Cicaplast или имат лесно раздразняващата се кожа с две ръце препоръчввам този крем, както и шийт маската от същата серия. Страхотно успокояващо действие имат. Почти никакъв аромат, който да дразни и попива изключително бързо. https://kocos.bg/ROVECTIN-Cica-Care-Balm-1-2342

Принцеса, понеже си писала за маските на Калиначи, да попитам колко време стоиш с тях и дали ги отмиваш. На опаковката пише 15 минути, но като изминаха лицето е попило всичко и няма нищо за измиване. Като се пипна се усеща все едно съм намазана с крем... Ще измия, защото така пише, но ми е интересно ти как процедираш??

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 19:08 от ani_d

# 474
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
 Търся мнения относно този крем за лице на Nuxe:

 В момента в аптеките на Субра има  намален комплект с мицеларна вода:
https://subra.bg/bg/kozmetika/kozmetika-za-lice/grija-protiv-sta … oda-100ml/4/38680
Търся крем  45+ ,който е подходящ за чувствителна кожа  с бръчки,със слънцезащита  ThinkingSad
В момента ползвам крем на Еусерин с 30 фактор
Скрит текст:
:
една спонтанта покупка ,изобщо не ми подхожда,изсушава ми кожата и е с кир ефект Anguished
Нищо не мога да сложа след него ,нито фон дьо тен ,нито коректор..

# 475
  • Мнения: 176
Здравейте!
 Търся мнения относно този крем за лице на Nuxe:

 В момента в аптеките на Субра има  намален комплект с мицеларна вода:
https://subra.bg/bg/kozmetika/kozmetika-za-lice/grija-protiv-sta … oda-100ml/4/38680
Търся крем  45+ ,който е подходящ за чувствителна кожа  с бръчки,със слънцезащита  ThinkingSad
В момента ползвам крем на Еусерин с 30 фактор
Скрит текст:
:
една спонтанта покупка ,изобщо не ми подхожда,изсушава ми кожата и е с кир ефект Anguished
Нищо не мога да сложа след него ,нито фон дьо тен ,нито коректор..
Кремчето на NUXE е много добро, но не прави чудеса🙂.
Аз от зимата по намаленията съм се запасила и се отново ще го почвам. Харесва ми.

# 476
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Кремът е страхотен, но без тестер не купувай, защото Нукс не е за хора с чувствителни кожи.
Вторият крем  е насочен към мазните кожи и затова не ти е подходящ.

# 477
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Здравейте, момичета!
Бих искала някоя ползвателка на продуктите на Saff, да даде отзиви.
Приятелка ми ги препоръча, но някак не ми се рискува, а не прочетох много мнения за тях!
От размените получих серум и измиващия гел и доста ми допаднаха, та се чудя за кремовете им?!
Гледам, повече коментирате Калиначи.  Към която двете бихте ме насочили?
На 53 г. съм, без сериозни проблеми с нормална към суха кожа!
В момента ползвам дневен на Виши - слоу ейдж и нощен на Новаж - таймрестор, но не съм особено доволна от Новаж-а.
Ще съм благодарна на мнения, ако има сред вас, ползвали Саф и Калиначи!

# 478
  • Мнения: 1 003
Аз много харесвам и трите крема на Saff. И като цяло продуктите им смятам, че са изключително добри. Не са евтини, но пък е вложена мисъл във всеки детайл.  А и фактът, че са български ме радва адски много.
Кремовете за лице са супер хидратиращи и напомпващи при мен. За бръчки не мога да кажа колко и дали работят, защото нямам.
Подочният е озаряващ. Аз напоследък се сдобих с едни доста неприятни торбички, които с нищо не мога да преборя, но поне като сложа крем нещата изглеждат една идея по-добре.
Калиначи не съм ползвала.

# 479
  • Мнения: 2 586
Здравейте!
 Търся мнения относно този крем за лице на Nuxe:

 В момента в аптеките на Субра има  намален комплект с мицеларна вода:
https://subra.bg/bg/kozmetika/kozmetika-za-lice/grija-protiv-sta … oda-100ml/4/38680
Търся крем  45+ ,който е подходящ за чувствителна кожа  с бръчки,със слънцезащита  ThinkingSad
В момента ползвам крем на Еусерин с 30 фактор
Скрит текст:
:
една спонтанта покупка ,изобщо не ми подхожда,изсушава ми кожата и е с кир ефект Anguished
Нищо не мога да сложа след него ,нито фон дьо тен ,нито коректор..
Абсолютно съм съгласна за крема на Юсерин. Никакъв ефект, спф 30 ми беше слаб( въпреки че не го ползвах лятото) и ужасен кир ефект. С никакъв фдт не успя да се сработи. И с несъвършенства не се справяше.

Общи условия

Активация на акаунт