Да се оплачем... 2023

  • 1 852 307
  • 26 785
  •   1
Отговори
# 10 590
  • на село
  • Мнения: 3 916
Успех на всички деца на малките матури Hug

Снощи прочетох за познато момиче, приятелка и съученичка на голямата ми дъщеря. От нашия град, омъжи се в Добрич, тя наобратно на мен, аз от Добрич дойдох тук, тя отиде там. Майка й е госпожа на внука ми в ДГ.
Та млада, на 32г с три дечица и тежка диагноза, положението никак не е добро, започват лечение в Истанбул, след опити в Бг.

Ще ви пусна линк към статия, знам, че много хора имат нужда от помощ, но който има възможност.

https://pronewsdobrich.bg/zhivotat-na-bolna-ot-rak-mayka-na-tri- … 23-634-lv-p333297

# 10 591
  • Мнения: 4 239
Дарих. Дано успее да се пребори!
Оплаквам се, че все още не мога истински да се събудя. Още ми се спи.
ММ подхвана да мие прозорците. Сваля комарници, щори. А на мен пак ми се иска да се опна хоризонтално. Даже не ме е срам, че ще го направя.

# 10 592
  • Мнения: 2 064
Днес сутринта докато пътувах в автобуса прочетох историята на Велислава. Confused Дано успее да се събере сумата и да се довърши лечението.

Днес съм рожденичка и дъжда ще ни удави тук във Варна... или пък ще ми върви по вода LaughingSunglasses

# 10 593
  • Мнения: 5 347
Със сигурност много ще  ти върви. Честита да си, May_sea,  ти и твоите близки.
И при нас е хладно. По риза с къс ръкав съм, добре че в офиса имам половин гардероб...

# 10 594
  • Мнения: 4 239
May_sea, честит рожден ден! Със сигурност ще ти върви по вода! Simple Smile Пусни едно тото Wink

# 10 595
  • Мнения: 302
May_sea честита да си, близначке.

И аз съм този месец, близначка , имах някакви планове за рд, но времето не коопорира с желанието ми.
Снощи излизах на коктейл с цялата фирма.
Всичко беше наред, докато един колега не се беше почерпил прекалено и започна да се държи ....олигофренски. И това не му е за първи път...предният път ми се извинява на работа..
Попринцип много бързо го игнорирам и разкарвам от полезрението ми, както снощи също си разменихме точно 5 изречения и напуснах мястото. Обаче този път много ме засегна, понеже беше и пред други колеги, не само това ами ... не мисля, че и някога съм го обидила или въобще нещо...усетих, че е лично и най-вече е под влияние на алкохола.
Не е казал директни обиди, но тона му беше заядлив и подигравателен...засегнах се и ми е кофти, не съм казала на МП
От тук нататък обаче не знам как да действам.
Ясно е, че на работа трябва да бъдем професионалисти и няма проблеми. Но следващият път , в който сме пак в същата ситуация сигурно ще го набия.. съжалявам, че не го ступах този път...

# 10 596
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Точно това ми се е случвало. Не цу вярвай на извиненията. Изобщо! От сега нататък студено държание с него и само по работа и то ако е много наложително. Покажеш ли добрина - следващият път пак ще те унижи. И не е зле другите колеги също да му видят истинското лице.

# 10 597
  • SF
  • Мнения: 21 167
И на мен са ми се случвали такива неща. Не са ме обиждали, но са ми досаждали и са ме карали да се чувствам зле  и с прецакан купон.
Колегите ми се забавляват, аз се чудя как да се правя на заета или глуха и как да се изнижа, защото имам и такива колеги, които ще ме молят да остана още малко, защото сме в една посока и аз съм с кола.
На следващия ден разказите ни звучат коренно различно - за тях е било много яко, за мене досадно, защото на някой се е напил и отприщил.

# 10 598
  • Мнения: 5 347
Мисля, че под влияние на алкохола, когато задръжките са паднали, човек казва точно това което по принцип на трезво задържа в главата си, но си го мисли.  Тва е главно за хора, които на пияно претърпяват някаква странна трансформация  от мили и тихи  в  нападателни злобари. Те и на трезво са такова, само че се прикриват (:

# 10 599
  • Мнения: 7 720
Оплаквам се, че сенната ми хрема така се е активизирала, че едва дишам, вкусовите рецептори ми заминаха на кино, кихам почти нонстоп, носът ми тече, очите ме сърбят постоянно, носоглътката ме побърква от сърбеж, както и едната сливица. Отдавна не ме беше "удряло" до такава степен.
Също така, последния месец и половина при всеки възможен случай сме някъде на път, кръстосваме из Европа (не от това се оплаквам)- хубави пътища, скоростта увлича и... съм в очакване на някоя и друга глоба.
Заспах след полунощ- увлякох се в четене и не се усетих кога е минало времето, а съм станала малко след 3.30 да ходя с ММ до летището и да върна колата.

Абаджиева, разсмя ме с беге стандартите на живот, богатост и бедност. Grinning Ама така сме ниЙ- от Витоша по- високо нЕма, па и от Искъро по- глибоко също. Wink
Между другото, изненадах се, че дъщеря ти е студентка, бях остаанала с впечатлението, че е тийнейджърка. Blush

# 10 600
  • Мнения: 8 528
Оплаквам се, че снощи се сдърпахме със синът и днес ми е криво.

Оплаквам се, че се наложи да провеждам неприятен разговор с шефа и съм засегната и обидена. Стана ясно, че от началото на годината пропускат нашият отдел когато трябва да увеличат заплатите т.е. увеличили са заплатите на всички с изключение на нас. Бясна съм!

# 10 601
  • Мнения: 10 502
Нещо подобно и при мен…,

# 10 602
  • Мнения: 3 314
Оплаквам се, че сенната ми хрема така се е активизирала, че едва дишам, вкусовите рецептори ми заминаха на кино, кихам почти нонстоп, носът ми тече, очите ме сърбят постоянно, носоглътката ме побърква от сърбеж, както и едната сливица. Отдавна не ме беше "удряло" до такава степен.
Също така, последния месец и половина при всеки възможен случай сме някъде на път, кръстосваме из Европа (не от това се оплаквам)- хубави пътища, скоростта увлича и... съм в очакване на някоя и друга глоба.
Заспах след полунощ- увлякох се в четене и не се усетих кога е минало времето, а съм станала малко след 3.30 да ходя с ММ до летището и да върна колата.

Абаджиева, разсмя ме с беге стандартите на живот, богатост и бедност. Grinning Ама така сме ниЙ- от Витоша по- високо нЕма, па и от Искъро по- глибоко също. Wink
Между другото, изненадах се, че дъщеря ти е студентка, бях остаанала с впечатлението, че е тийнейджърка. Blush

Ами тя даже завърши тази година и ще започва магистратура. Може да съм казала в началото, че е по-малка, от параноя. След месец ще е абсолвентка.

Последна редакция: вт, 30 май 2023, 22:17 от abadjieva80

# 10 603
  • Мнения: 8 528
Прекрасна е дъщеря ти! Желая ѝ здраве, щастие и сбъднати мечти!

# 10 604
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Абаджиева,уникално красиво и мило момиче имаш с прекрасна усмивка и естествена красота!
Прекрасна е!

Общи условия

Активация на акаунт