Лакове за нокти - 163

  • 50 527
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Главните герои са Perfect K24, който беше стар форумен любимец, ако не се лъжа, SNB Люба (по-розов е всъщност) и Sally Hansen Lava 006

# 151
  • София
  • Мнения: 1 172
От мен Watermelon

# 152
  • Мнения: 758
Essie Muchi Muchi -много любим!

И една навън, но кожичките ми настръхнаха от студ Joy

Как е постигнат този ефект? За първи път виждам Simple Smile

# 153
  • Мнения: 2 117
inska_maslinka, Стемпинг /печат/.

# 154
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
OPI Judo'nt say:

# 155
# 156
  • Мнения: 27 520
Директно върху старите лакове, Катрис 123 Тropic Like It's Hot на лява ръка и Trend it up 345 на дясна ръка:



Зеленото засъхва леко по-тъмно, отколкото е в шишето (и спрямо снимките също). Не бях много сигурна как ще стои оранжевото на моя розов подтон на кожата, обаче ми харесва.🙂

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 1 377
Оранжевото е велико! Heart Eyes
Ще го търся. Актуално ли е по магазините или е стара колекция?

# 158
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Оранжевото е велико! Heart Eyes
Ще го търся. Актуално ли е по магазините или е стара колекция?
Ново е в Дм и лили е намален цвета с още няколко.

# 159
  • Мнения: 27 520
Оранжевото е велико! Heart Eyes
Ще го търся. Актуално ли е по магазините или е стара колекция?
Купих го от Лили за 2,39 лв (намалено с 50%), а в ДМ е 2,45 лв. От намалените лакове е, които няма да бъдат вече в колекцията (номерата са маркирани в жълто на стелажа).

# 160
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Малко ми прилича на един (nails inc ли беше), който Ивчето показа на морско омбре преди време. И на мен доста ми хареса този Катрис, ще го погледна.
По празниците поръчах към 15 лака, чакам и още 8 или 10, взех и 3 китайчета от разходки в други градове Grinning. Ще ги покажа като пристигнат и последните, но вече май трябва да се поспра...

# 161
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Едно време имаше  лакова диета в темата.  Аз също ще поспра, покрай Долс и едни Габринита взех доста лакове,  аз не бях купувала  почти  .

# 162
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
О, аз също няма да купувам нищо ново. Покрай коледни и прочие намаления купих поне десет лака. Трябва да взема и да поразчистя, но сърце не ми дава да хвърлям лакове, освен ако не са съвсем засъхнали. Simple Smile

# 163
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 420
Лейди,  подари ги . Ето Елмайра пусна тук в темата. На мен са ми подарявали от темата момичета.  Някой лакове са много искани за някой.

# 164
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Лейди,  подари ги . Ето Елмайра пусна тук в темата. На мен са ми подарявали от темата момичета.  Някой лакове са много искани за някой.

Да, точно така си мислех, че е най-добре, като реша да разчистя някои, които знам, че няма да нося.

Общи условия

Активация на акаунт