Спирала за мигли - тема № 22

  • 35 606
  • 447
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 719
Това мнение чаках 😁
Бях огромен фен на Unlimited на Лореал и повече не намерих достоен заместник.

В интерес на истината една спирала на Avon със същото име Unlimited също доста ми хареса, но от доста време я няма и нея по каталозите.

# 106
  • Мнения: 634
Пробвах наистина поне 10 на най-различни марки, с база, без такава, е все не постигах този ефект. Но telescopic дори ми харесва повече. В Лили е на промоция.

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Непременно ще я пробвам тази нова telescopic.

# 108
  • Мнения: 26
При спиралите е много относително и си е до мигли. Аз по принцип с Ланком не се разбирам, но Idole ми хареса.
Точно.
Една и съща спирала стои по различен начин на мен и дъщеря ми.
Лично мнение: няма спирала, която да заслужава парите си, ако миглите не са ок. Затова го карам на евтинджоси и мажа серум ежевечерно.  
И това е вярно.
Вече 15+ години използвам всякакви серуми за нощна .Преди няколко години открих и  "дневната" грижа.
Дъщеря ми ме "светна" и   с  един  евтин праймър за мигли , от който за сега съм във възторг.Удължава, и задържа извивката до сваляне на  грима.След него е горе долу едно и също дали ще сложа супермаркетска или  скъпа .
"Светнаха " ме и на друг трик,  освен онзи с "вредното алое вера"(което ми се отразява добре) ,който задържа  извивката до измиване  за дни, когато по някаква причина  не искам да слагам спирала.

Кой е праймърът и какъв е трика?

# 109
  • Мнения: 1 948
На мен този телескопик ми оставя отпечатък върху клепача под веждите. Не всички спирали са ми правили така. И като цяло ефекта й не е уау за моите предпочитания.

# 110
  • Мнения: 2 937
Нито един телескопик не работи при мен. Направо са ужасни и не разбирам как толкова положителни мнения има за тях.

# 111
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484
Този новия Телескопик (черния) е ужасен на мойте мигли, те са къси и прави,но нито извива, нищо. Но пък златистия, дори след реформулирането му стои идеално на долните ми мигли цял ден без да прави панда очи.

# 112
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Възползвах се от намаления този месец Бонилаш и вече седмица го ползвам. За ефект е рано,но искам да попитам тези от вас ,който са го ползвали дали е нормално 3-4 мин след нанасяне да усещам парене/щипане...не мога да го определя точно.
Нанасям като очна линия , колкото мога плътно до корена на миглите,но все и гледам да не си вкарам и в окото.
На сутринта нямам оттекли клепачи.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Аз ползвам Бонилаш вече втори месец.
Не съм имала това парене/щипане, но то е описано в сайта:

 "Поради активната съставка биматопрост, която има действие да раздразни фоликула на косъма, докато активира неговия растеж, удължава живота на миглата и стимулира образуването на нови мигли, е възможно моментно усещане на раздразнение. Пантенолът с успокояващото му действие бързо възстановява пълния комфорт при употреба."

При мен ефекта се видя точно след 8 седмици както е написано в сайта.

# 114
  • Мнения: 634
Спиралите тип телескопик по мои наблюдения не са за къси мигли, защото много насищат, а на къси им идва в повече. Аз съм с дълги мигли, които не са много гъсти и като косата със собствено мнение всеки косъм. Затова ми трябва спирала, която освен да подчертае дължината, също да придаде обем и най-важното да ги подреди. Именно този ефект получавам. Също четката като няма косъмчета от едната страна, за моите мигли е по-удобно, защото във външните ъгли обикновено ми се слепват горните с долните, а така успявам да ги разделя, защото е много дразнещо при всяко мигане да усещам как се закачат.

# 115
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 080
И аз съм много доволна от Телескопика, ама вече отдавна не я ползвам, поради други любимци. Въпреки гъстите и дълги мигли, изкушена от промоцията  преди около месец и нещо, и аз си взех Бонилаш, но още не съм го пробвала, понеже в в България и чак лятото ще мога да се докопам. А за вежди дали ще става, според вас? Малко тъп въпрос, ама.. 😂

# 116
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Да, Бонилаш слагах и на вежди.

# 117
  • Мнения: 2 937
Абе не знам за телескопика. На мен миглите ми са твърде дълги и извити, до степен да ми е проблем, защото с някои спирали се удължават неестествено до веждите. С повечето четки не мога да ги покрия от край до край. Та аз съм пример, че не е до дължина на миглите. Предполагам е в техниката на прилагане.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много красиви мигли прави при мен новата Телескопик, точно си купих още една, да си имам.
Преди нея бях със Сефора Size Up половин година, също много я харесвам.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Пробвах наистина поне 10 на най-различни марки, с база, без такава, е все не постигах този ефект. Но telescopic дори ми харесва повече. В Лили е на промоция.
Знаеш ли до кога е на промоция telescopic в Лили?
На сайта им не е отбелязано, че е на промоция.

Общи условия

Активация на акаунт