пак шампоан оцветител- спешно

  • 2 218
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 9 095
здравейте, извинявам се че пускам нова тема, но спешно ми трябва препоръка за марка шампоан оцветител  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 9 095
благодаря ти  bouquet, понеже следобяд тръгвам да търся и ми се ще да събера идеи Peace

# 3
  • Мнения: 2 414
От професионалната серия на Лореал-20 лв е 200мл Peace
Страхотен шавпоан-има го в доста цветове.

# 4
  • Мнения: 9 095
благодаря, а във Варна къде мога да го намеря този на Лореал?

# 5
  • Мнения: 2 414
Ами във фризьорските салони,но незнам къде точно понеже съм от София Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз съм на кичури(светли), но сега за празниците искам да взема шампоан оцветител и да ги направя червени, като се надявам другата ми коса(тъмна е) да не се промени много.
 Дали ще стане?

# 7
  • Мнения: 9 095
ще обикалям значи днес да питам, а ако някоя от вас се сети къде във Варна има ще съм благодарна Peace

# 8
  • :)
  • Мнения: 337
Не знам, според мен е по- добре да си купиш една качествена боя за коса, отколкото да се мажеш с шампоан оцветител. Аз съм ползвала и двете, опитвала съм с Палет, не съм очарована... Косата ми е суха, а след това стана като четка, не знам защо при положение, че шампоана е без амоняк. А с Бг продукти за коса, честно да си кажа не смея да рискувам. Предпочитам да се боядисвам с Лореал или с Вела, може да е по- рядко, тъй като са по- скъпи, но са и доста по- качествени! Целувки и дано съм ти била полезна!

# 9
  • Мнения: 2 550
Аз съм ползвала Лореал - Кастинг и останах доволна.
Без амоняк е. Косата не ми се изгощи.

# 10
  • Мнения: 9 095
момичета, много сте мили, но става въпрос за милото, а той се подстригва по- често отктлкото ще ползва шампоана, така че ми се стори по- удачен варианта за шампоан, дано намеря днес на Лореал някъде, ако не ще взема Палет, че му обещах Peace

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз съм ползвала Лореал - Кастинг и останах доволна.
Без амоняк е. Косата не ми се изгощи.

Маре, безамонячните бои и шампоаните-оцветители не са ли съвсем различни неща?  Thinking
На боята на Лореал Преферанс също пише шампоан, ама си е боя.

# 12
  • Мнения: 9 095
момичета, благодаря за съветите, но вече реших на Eugene Perma, довечера ще мина да я взема и ще ви кажа какво е станало Peace

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм на кичури(светли), но сега за празниците искам да взема шампоан оцветител и да ги направя червени, като се надявам другата ми коса(тъмна е) да не се промени много.
 Дали ще стане?

Ще стане , със сигурност. Аз съм си я правила така преди време Wink

# 14
  • :)
  • Мнения: 337
момичета, благодаря за съветите, но вече реших на Eugene Perma, довечера ще мина да я взема и ще ви кажа какво е станало Peace
Чакам резултат! Peace

# 15
  • Мнения: 9 095
ами една позната ми даде за матиране на бели коси, мъжки, ма не ми хареса, ще видим другия път направо наистина оцветител да вземем Confused

Общи условия

Активация на акаунт