Звездни компромати - Март' 23

  • 296 333
  • 2 827
  •   1
Отговори
# 2 820
  • Мнения: 797
Пак се направи на интересна, за работата искала да говори…
Изобщо не й дреме за други жертви, да даде гласност на проблема, въобще не се вълнува от това, ние сме седнали да я жалим..

Ха ха много ми е интересно, теб ако те набият, ти за другите жертви на насилие насилие ли ще мислиш седмица след това и как да си им от полза? Ама че глупости

Мен ако ме набият, последното нещо, което бих направила е да въртя кючеци полугола няколко дни след това. Пък ако ще това да значи, че не съм "силна жена". Няма да ме поканят в национална телевизия, за да кажа каква е истината и да се даде гласност на проблема. Нямам тази трибуна. Най-вероятно моят проблем би останал между мен, най-близките ми и полицията.

Иначе версията,  която се тиражира в медиите, че Миро й казал, че я напуска и се връща при жена си, а  тя агресирала срещу него, ми звучи  скалъпено.

# 2 821
  • Мнения: 2 924
Ето я дамата. Със същата пижама от клипа с фризьора е. Тцъ-тцъ-тцъ!

Точно този тоалет търсеха. Нищо не разбирам вече от мода.

# 2 822
  • При семейството си
  • Мнения: 6 596
А всъщност, ако тече досъдебно производство, дали засегната, замесена страна в него, може да разказва подробности, детайли по същото, в която и да било медия.

# 2 823
  • Мнения: 716
Нищо не са й организирали с Преслава, просто Преслава си имаше участие там.Мария, Софи Маринова, Бони, Галена са били там като гости на клуба, кято всички нас.
Пак се направи на интересна, за работата искала да говори…
Изобщо не й дреме за други жертви, да даде гласност на проблема, въобще не се вълнува от това, ние сме седнали да я жалим..

Ха ха много ми е интересно, теб ако те набият, ти за другите жертви на насилие насилие ли ще мислиш седмица след това и как да си им от полза? Ама че глупости

Мария сега ще използва това максимално за да може да си върне позициите като певица. Щото не е лесно пак да стане актуална. Подкрепа от фирмата си има - щом веднага й организираха съвместно участие с Преслава

# 2 824
  • Мнения: 1 806
Юлияна Дончева издала книга за криптото. Жива да не бях.
Както казват - светът е пълен със самоуверени глупаци.

# 2 825
  • Мнения: 1 671
Гледах я Марчето, има го и в ю тубата
Стойката й не показва уверена и смела жена ! Невербалните й действия също!
Опитва се чрез думи да внушава
Колко е силна
Не ми хареса интервюто
Изкуствено!
Можеше с 2 -3 изречения да каже по заобиколен начин, че има дело и не може да разкрива подробности, а тя се пъчи колко е успяла и има подкрепа!
Фейк! И защо като се смееше острани  на бузата до устата едни странни линии като конци се образуваха?!!

# 2 826
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Хайде на Новата Тема Kissing Heart
Първият пост стана малко дългичък, въпреки, че на места съм била доста в телеграфен стил и обрах малко откъм снимки.


Моля мод. да ми оправят цвета на поста, защото до сега се опитвах (на "предварителен преглед" всичко си е нормално !!). Трябва да е  color=#cc0000 и проблемът с наклонените черти все още стои .... И на миналата тема имаше едно сайз, което не беше оправено. И на новата има сайз и колър, което трябва да не се вижда по този начин.
Моля ви...

Последна редакция: сб, 01 апр 2023, 13:42 от Летящ Кактус

# 2 827
  • Мнения: 621
На кой му дреме за на Марчето работата?

Общи условия

Активация на акаунт