На море в Турция - тема 78

  • 56 325
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 126
Здравейте не успявам да намеря мнения за Aydinbey Gold Dream. Интересуваме какво ви е харесало и какво не.

# 706
  • Мнения: 1 054
някой посещавал скоро този хотел Eftalia Splash resort в Алания да сподели кой плаж ползват 

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Времето се пооправи, получих и днес информацията за полета и настаняването , така, че обратното броене започна Blush Прекрасна почивка и страхотно време на всички почиващи желая.

# 708
  • Мнения: 503
Някакви отзиви за курорта Чешме?

# 709
  • София
  • Мнения: 1 845
Някакви отзиви за курорта Чешме?
В Чешме ходят богатите турци-баровци, не напразно го наричат- Оазисът на турската аристокрация

# 710
  • Германия
  • Мнения: 511
някой посещавал скоро този хотел Eftalia Splash resort в Алания да сподели кой плаж ползват 
Ползват Eftalia Island

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Онекс пак излязоха много точни.Днес получихме разписанието на полета на другата ми дъщеря която ще летят от София за Анталия на 11.06.Сутрин излита в 6.30 часа а на връщане в 14.00 часа.И тъй като са в Лара ще могат да използват доста от времето.Разписанието се потвърди от това което видях на летище София преди няколко месеца.Сега остава да се молим за хубаво време.
Приятна почивка на всички които избраха юни!!.Само хубави емоции и отзиви.Sunglasses

# 712
  • Мнения: 3 391
Няма нужда да коментираме часовете на полетите като вид коректност, защото всеки гледа от своята камбанария. Аз ако трябва да излетя в 6.30 ч. ще съм бясна, защото в 4.30 трябва да съм на летището,  не съм от София, т.е. трябва да тръгна в 2.30 ч. 😁 у-жас! Та... хора и мнения - всякакви!😄
Стегнах куфарите, взех само летни дрехи. Дочаках!  Ще се включвам от Сиде 😍

# 713
  • Мнения: 98
    Приключи и нашата  почивка в х-л Mega Saray club Belek.Хотелът е голям,с хубава зелена територия и предлага чудесни условия за  почивка.Стаята ни беше в клубната част,която се състои от дву- и триетажни блокчета,реновирани миналата година,приятно обзаведена и  оборудвана с всичко необходимо.Почистване,минибар-ежедневно.Плажът е пясъчен с камъчета,може без акваобувки.Водата беше по -студена в сравнение с миналата година,но се къпахме в морето всеки ден.Само един ден беше изцяло дъждовен,през останалите дни сме били на морето и басейните.Има 3 големи басейни: основният басейн с анимация, басейн без анимация,релакс басейн,и детски басейн.Аквапарк с 8 пързалки,мъжете ги одобриха. Детският кът се състои от детски мини аквапарк с три пързалки,  детски мини басейн, детска площадка, батут и люлка,мини клуб.
Храната е чудесна-много, разнообразна ,много вкусна.Имаше меса,готвено,супи,сирена,печива,няколко вида риба всеки ден,много салати,морски дарове,в рибната вечер-и стриди,скариди,раци;много десерти ,над 10 вида плодове,вкл.ягоди.В основния ресторант има отделни секции с паста,китайско, chef,s  corner-с гурме,суши.Там на вечеря 2момичета свирят на цигулка и виолончело,но ресторантът е голям и вечер е шумно,така че не се чува добре.В целия хотел има места, където можете да хапнете почти по всяко време. 6 ала карт ресторанта,които за съжаление не посетихме.8 бара на територията на хотела. Напитките са с  вносен алкохол, уиски, водка,джин,текила, ром, ликьори, много вариации на коктейли/качеството на изпълнение зависи от уменията на бармана/;Анимация-дневна и вечерна,всеки ден детска дискотека.Спортни занимания-тенис/има 16 тенис корта/,тенис на маса,стрелба с лък,гимнастика,футбол,баскетбол и др.С една дума-имахме прекрасна почивка в ClubMegaSaray,каквато пожелавам на всички.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 668
Благодаря за отзива, ще почивам там в началото на септември. Плажът дълбок ли е?

# 715
  • Мнения: 98
Благодаря за отзива, ще почивам там в началото на септември. Плажът дълбок ли е?
Не става рязко дълбоко.Но в началото ,когато пристигнахме, имаше доста камъчета на прехода в морето,а след 1 ден на бурно море ги беше изчистило и станало по-пясъчно и приятно за влизане.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 3 811
Аркадия, Славейчето имаше предвид, че часовете на полетите на Онекс останаха непроменени от ранните записвания. Така всеки може да си направи сметка дали часът го устройва, или не. Миналата година бяхме със същия полет, който също остана непроменен.
Нас такива ранни часове ни устройват перфектно, по това време сме за 10 мах 15 мин до летището с таксито. Simple Smile
Приятна и слънчева почивка!

# 717
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 748
Часовете на чартърите не са гарантирани. При никой туроператор.
Включително и в офертата и в договора на Онекс го има написано. Чартърите им за Египет бяха с различен час от обявения предварително.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 3 811
Така е. Коментираме, че две поредни години техните останаха непроменени от ранните записвания. Което дава предвидимост. Лично на мен не ми е ок, да знам, че ще летя в 10,30, пуснала съм си отпуска и впоследствие часът се промени за 19,30 ч.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 845
Така е. Коментираме, че две поредни години техните останаха непроменени от ранните записвания. Което дава предвидимост. Лично на мен не ми е ок, да знам, че ще летя в 10,30, пуснала съм си отпуска и впоследствие часът се промени за 19,30 ч.
Извинявайте, че се намесвам, но мисля че Галактик е права!
Никаква предвидимост няма в това, че след като две години не са сменили часа на чартъра, няма да го направят на третата година.
И смяната на часовете не се отнася само до чартърите, а до полетите на АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ АВИОКОМПАНИИ, дори и най-реномираните.
И тъй като вече става въпрос за много високи цени на хотелите за лятната почивка, ние за да се предпазим точно от тази непредвидена смяна на часовете на полетите / въпреки че не използваме чартъри, а летим самостоятелно/, правим резервация на хотела за следващия ден на полета, и си резервираме евтина нощувка в някой бутиков хотел в близкия град до основния ни хотел. Така хем си го разглеждаме на спокойствие, хем рано на другата сутрин сме в основния хотел.
Това е лошото на самолетните програми, че нямаш гаранция кога ще отидеш в хотела, и дали няма да платиш едни 500€ / два дни/, които реално няма да ползваш....

Общи условия

Активация на акаунт