От кой матрак сте доволни? - Тема 10

  • 34 592
  • 470
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 44 354
Нашият матрак на нищо не е миришел... Всъщност никой от матраците, които сме имали

# 376
  • Мнения: 167
За гаранцията - съветвам ви писмено да опишете дефекта, снимки да направите, пишете че правите рекламация в законовия 2г срок, и пращате на търговеца.
Ако производителят дава търговска гаранция, 5г, може и към него да адресирате рекламацията си. Писмено.

Поправка, замяна...са първите стъпки по закон.

Пишете им.
А ако е за поправка, това какво означава? Че известно време ще остана без матрак ли? Понеже имаме само 1 спалня и не мога да си позволя "лукса" да остана без матрак. Но ще се свържа все пак с търговеца и производителя да видим какво ще ми кажат Simple Smile

# 377
  • Мнения: 69 291
Нямам представа, трябва да се разберете с тях.
Чела съм преди години на Нани  мисля беше, или друга фирма - до колко см вдлъбнато, измерено с линийка, беше показано даже кое и ка са мерили, уважават и признават като дефект.

Аз бих разпратила рекламацията си заедно със снимките и до търговеца, и до производителя, на официалните им имейл адреси.
Търговец - това е магазина от който сте купили.
Производител - тове фирмата носител на марката и произвела матрака.
Не знам стана ли ясно.

# 378
  • Мнения: 10 752
На свекървата бяхме взели матрак, който точно така в края хлътна. Смениха го с нов.

# 379
  • София
  • Мнения: 1 397
Здравейте! Някой дали има код за отстъпка за матраци. На два пъти от matraci.bg ми бяха предоставили код за 5%, но времето лети и се оказа, че кодът е изтекъл. Може и в лично съобщение.
По принцип ще купуваме 2 бр. Тирена на Нани. Заведох днес децата да пробват на място и това избраха. Търсехме меки матраци. Манифлекс не бяха опция, тъй като не влизат в бюджета ни. Опитаха и модената, който е по - дебел и по - скъп, но без да имат никаква идея от цените си избраха тирена.
Посетихме борса Вик в Младост. Имаха доста мостри. Имаше почти всичко, от това, което си бяхме набелязани предварително, предложиха ни и други варианти. Консултантката е изключително мила и компетентна. Останахме очаровани от обслужването.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 19:21 от stanislavchen

# 380
  • Мнения: 192
Тирена е средна твърдост матрак. В олх гледах някой продава Молифлекс, но при разпечатване може би защото е седял дълго в склад и не се е раздул навсякъде равномерно, ужасно е. Още чакам мнения за ортопедична възглавница цервикал дето ги водят.

# 381
  • Мнения: 167
Да, знам каква е разликата между търговец и производител Grinning Мерси, все пак за разяснението Simple Smile
В интерес на истината, не е чак толкова голямо това изпъкване отстрани на матрака. И след като прочетох написаното, се замислих дали да не изчакам още малко преди да правя рекламация. То, че има има дефект. Въпросът е да не стане така, че да не ми го признаят. А с времето няма да се оправи положението, а даже напротив - ще става още по-зле.

# 382
  • Мнения: 192
Аз получих таен код за Матраци.бг но не знам ако го предоставя на вас дали мога аз евентуално след време да си купя нещо със същия код.

WinWar, така е в нашата страна, никой не защитава потребителите. Flowers Hibiscus[video][/video]

# 383
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз получих таен код за Матраци.бг но не знам ако го предоставя на вас дали мога аз евентуално след време да си купя нещо със същия код.

Пробвам се сред потребители, които може вече да са купили и няма да купуват скоро. Ако смятате, че има шанс да купите още продукти, протектори, възглавници по - добре не рискувайте. Може да е еднократен. Моя изтекъл код беше promomatraci и не изглеждаше еднократен, но това е само предположение. В рекламно съобщение ми бяха изпратили и back5 , но излиза, че не е приложим за продуктите в количката.

Последна редакция: нд, 21 яну 2024, 12:02 от stanislavchen

# 384
  • Sofia
  • Мнения: 2 375
Ако е нещо подобно като описаните горе кодове не са еднократни. Другите са напълно случайни комбинации от числа и/или букви.

# 385
  • Мнения: 1
Здравейте, търся отзиви за матраци Парадайс. Харесала съм Кашмир. Доста изчетох от старите теми, но не намерих инфо. Благодаря!

# 386
  • Мнения: 167
Здравейте, търся отзиви за матраци Парадайс. Харесала съм Кашмир. Доста изчетох от старите теми, но не намерих инфо. Благодаря!
Точно за този модел нямам мнение, но от марката изобщо не останах доволна. Преди около година си купихме матраци Парадайс Гала, но наскоро забелязах, че от моята страна е започнал да изпъква отстрани. Четох, че това може да се случи при продължително седене в края на матрака, но не смятам, че толкова много съм седяла на него, че чак да се деформира Grinning Нашия е с покет пружини. Надявам се моделът, който сте си харесали да е по-качествен, защото аз останах доста разочарована и най-вероятно повече не бих повторила да купя матрак точно на тази марка.

# 387
  • Мнения: 2 722
Здравейте! Ние днес пак ходихме да тестваме матраци. Каквото и да пробвах ми беше... "ОК". То с полегване за няколко секунди как да кажа как е?! Имаме напредък и след обсъждане с консултанти в два магазина, от еднолицев минахме на двулицев Grin

Според вас, висок клас Нани (Лаго) или нисък(?) Магнифлекс (Ривиера или Масажио Делукс)?

И другото нещо, което е проблем при нас, мъжът ми е два пъти по-тежък от мен и в по-меките матраци пропада някак, формата им става на лодка. Затова гледаме по-твърди матраци, но дали на мен ще са ми удобни? Матрак с две половини с различни твърдости не знам дали ни допада като вариант, имаме резерви, но никакви аргументи Grin

# 388
  • Мнения: 69 291
Определено ти и ТМ ще усещате матрака различно, щом има голяма разлика в кг ви.

Аз никога не съм пропадала....къде ги тия меки пропадащи под 60кг, матраци? Търся ги...Grinning

# 389
  • Мнения: 2 722
Ама, Тета, той е 110 кг все пак Grinning

Общи условия

Активация на акаунт