трай бабо за хубост или по-точно затвори си очите

  • 3 328
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 530
Това за възпалението на яй4ниците е най-голямата глупост. В България с години ми биеха инжекции, защото българските доктори нямат и понятие от медицина. Винаги си ходя леко обле4ена и много рядко ме хващат болести, поради самата при4ина 4е съм калена. Яй4ниците ме болят много 4есто и отидох на специалист в Америка, който ме гледа със специална камера и ми каза, 4е някои жени по време на овулация имат много болки и това си е нормално....след като му казах 4е в България специалистите ме изкарваха с възпалени яй4ници, той направо беше шокиран от тяхната некомпетентност.

Може и да си права. Трябваше и аз да ида до Америка, но за съжаление съм от онези "нещастници", които си живеем в България и нямаме друг избор освен да вярваме на некомпетентните български лекари, които само се чудят как да намалят популацията и нямат от тези специалните американски камери.

# 31
  • Мнения: 1 120
определено ще отида на ортопед,благодаря много Simple Smile
аз за проблема с яйчниците,не знам с много голяма точност,но знам,че след преиодично излагане на голям студ '''загноясват'' и тръбите се запушват,а после почти е невъзможно да се отпушат.виж,каляването е друга тема и живот и здраве като имам бебе отмалко ще го каля по руски обичай(естествено в компанията на компетентни хора да не взема да го осакатя нещо)
вие какво мислете за каляването?бихте ли го приложили на вас или децата ви?това е вече друга тема,ако има интерес може да я пуснем отделно  Peace

# 32
  • Мнения: 560
Аз също съм голям пас относно модите.Първо обезличават хората-пускат по магазините еднотипни дрехи или обувки и всички заприличват на нощни шкафчета.Без мен.Може да съм старомодна,но съм различна.
Все още си ходя със тесни дънки,все още косата ми е дълга и червена,без значение какво е модно,все още имам класически костюми в гардероба,с които изглеждам елегантна на по-завъртяни празненства.
Модно е това,с което се харесвам пред огледалото.Ма била тъпо да имаш татуировка-че кво ми дреме-кефи ме и ако искам ще се нарисувам от главата до петите.
Да не говорим,че голяма част от модните дрехи и обувки изглеждат отвратително.За пример ще дам панталоните тип-потури,с които една жена изглежда буквално като силно насрала се,или обувките с вирнати върхове-един крак N 38 в такива обувки изглежда N 42.
Понякога вървя по улиците и буквално се обръщам след разни фиешън-експонати,приличащи на нещо средно между Аладин,вещицата от Призраци под виенското колело и други приказни герои,с които плашим децата.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 315
rushsf направо ме разби. Изключително права си, особено за потурите и аз така се въртя след момата и се чудя как и е дошло на ъкъла да обуе такова нещо. Peace

# 34
  • Мнения: 208
Това за възпалението на яй4ниците е най-голямата глупост. В България с години ми биеха инжекции, защото българските доктори нямат и понятие от медицина. Винаги си ходя леко обле4ена и много рядко ме хващат болести, поради самата при4ина 4е съм калена. Яй4ниците ме болят много 4есто и отидох на специалист в Америка, който ме гледа със специална камера и ми каза, 4е някои жени по време на овулация имат много болки и това си е нормално....след като му казах 4е в България специалистите ме изкарваха с възпалени яй4ници, той направо беше шокиран от тяхната некомпетентност.

Не съм съгласна с теб! Много жени, в следствие на системно изстудяване на кръста на млади години, получават много сериозни проблеми! За една жена това са най-уязвимите орагани! В твоя случай може наистина да е станала грешка, но обикновено диагнозата е точна! Освен това според българските лекари са по-компетентни и по-съвестни от колегите си в другите страни! Естествено не визирам специалисти и тн. ! 

Била съм при 3 разли4ни специалисти, които потвърдиха, 4е няма такава диагноза-изстудяване на яй4ници...според тях това са много стари и грешни медицински диагнози.

# 35
  • Мнения: 4 195
Аз винаги гледам обувките ми да са удобни и да ми харесват.Модата не е чак толкова важна.Носила съм обувки на много висок ток , леко заострени , но не са ми създавали проблеми със здравето и комфорта. Naughty

# 36
  • Мнения: 7 723
Аз последствия от острите обувки нямам, защото нося 40 номер и когато обуя остър чепик не мога да се качвам по стълби, все едно съм си сложгила ските  Mr. Green
.........но имам от периода, в който бяха модерни тънките вежди  Sick
Имах прекрасно оформени естествени вежди, а сега имам чувството, че ако не ги скубя 2-3 дена ще ми се слеят в една обща  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 229
Да не говорим,че голяма част от модните дрехи и обувки изглеждат отвратително.За пример ще дам панталоните тип-потури,с които една жена изглежда буквално като силно насрала се,или обувките с вирнати върхове-един крак N 38 в такива обувки изглежда N 42.

 smile3521 smile3521 smile3521


А за тънките вежди без коментар. Sick ooooh! ooooh!

# 38
  • Мнения: 2 759
определено ще отида на ортопед,благодаря много Simple Smile
       Непременно върви. Aз спортувам непрофесионално, с доста прекъсвания. В последните месеци (над 30 съм) започнаха доста да ме болят краката - независимо дали съм с маратонки или високи обувки (редувам двата вида според случая). Ходих на ревматолог и ми откриха спадане на напречния свод на ходилата. Купих си ортопедични стелки за съответния проблем и се родих. Имат и специални т.нар. 'капки' за високи обувки. Тъй че... няма страшно...

# 39
  • Мнения: 463
абе това за простудяването на яйчниците...не мога да повярвам, че има хора, които считат, че джиткането по голо пъпче през зимата си е безвредно. и то лекари при това.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 176



А за тънките вежди без коментар. Sick ooooh! ooooh!


Sick особено и когато си ги дооформят с черно моливче-ужас някакъв...

# 41
  • Мнения: 3 268
За много години на всички! ДА се здрави и обградени с любов! ако мога да се включа с това по ТЕМАТА:
1. по-малко изкуствени блондинки!
2. по-малко голи пъпове през зимата!
3. по-малко неудобни дрехи и обувки!
4. по-малко силикон!
5. по-малко диети!
6. по-малко пиърсинг!
7. по-малко макияж!
8. по-малко ноктопластика
9. по-малко козметична хирургия
10. по-малко ядове...
Казала си го страхотно и за тези,които не са съгласни с теб ще добавя,че не съм изкуствена блондинка,не ходя с неудобни дрехи,не пазя диети и съм си 55 кг,не понасям пиърсинг,слагам само червило и спирала,имам къси нокти,никога не ми е минавало през ум да си правя пластични операции,на 40 години съм и изглеждам бих казала завидно добре за възрастта си.Просто съм положително настроен човек и това ми личи.Това никой грим не може да го докара. Flutter

# 42
  • Мнения: 560
За много години на всички! ДА се здрави и обградени с любов! ако мога да се включа с това по ТЕМАТА:
1. по-малко изкуствени блондинки!
2. по-малко голи пъпове през зимата!
3. по-малко неудобни дрехи и обувки!
4. по-малко силикон!
5. по-малко диети!
6. по-малко пиърсинг!
7. по-малко макияж!
8. по-малко ноктопластика
9. по-малко козметична хирургия
10. по-малко ядове...
Извини ме за резкия език,но това са пълни глупости.
Много по-вредни от изброените от теб са комплексите.Ако една жена се чувства нещастна от отражението си в огледалото,тя има право да направи каквото поиска в посока подобряване на външния си вид.
Аз цял живот си гриза ноктите-ужас навик,с който не можах да се отърва.Предя няколко години ходех с ноктопластика.Знае ли как се почувствах,когато работейки на рецепцията в един хотел и разписвайки сметката на един гост,той се загледа в ноктите ми и каза,че това е най-красивия маникюр,който е виждал.Моята ноктопластика или обецата на пъпа ми не пречат на никого,но ме карат да се чувствам добре и със съмочувствие.Няма идеални хора,а кросатат е скъпо удоволствие и ако някой прави нещо за себе си,за да се чувства добре,в това няма нищо лошо.Напротив.

# 43
  • Мнения: 7 723
 
За много години на всички! ДА се здрави и обградени с любов! ако мога да се включа с това по ТЕМАТА:
1. по-малко изкуствени блондинки!
2. по-малко голи пъпове през зимата!
3. по-малко неудобни дрехи и обувки!
4. по-малко силикон!
5. по-малко диети!
6. по-малко пиърсинг!
7. по-малко макияж!
8. по-малко ноктопластика
9. по-малко козметична хирургия
10. по-малко ядове...

Ти в кой век живееш? newsm78
А къде, тогава остава женската суета  newsm78
Не всички сме естествено красиви, а пък е и грехота, ако имаш възможност да повдигнеш по някакъв начин самочувствието си, да не се възползваш от него  Rolling Eyes

 
 

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 14:04 от mylenka

# 44
  • Мнения: 3 268
Момичета,и аз съм суетна,но не робувам на суетата.Има разлика...Някои жени просто не мислят за друго,освен за визията си и аз много им съчувствам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт