Парфюмни размисли и страсти - 283 април 2023 г.

  • 82 586
  • 751
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 416
Голямо рзочарование от Valentino Donna.
Стартира със задушлив аромат от  времето на баба ми.Имам усещането, че, ако преровя някое чекмедже ще изскочи "Валентино".
Ще се разменя.

# 601
  • Мнения: 3 917
Тази версия ли е оприличавана на Baccarat Rouge 540? Simple Smile
https://www.notino.bg/armaf/club-de-nuit-untold-parfjumna-voda-uniseks/
Сякаш в google флакона е различен, с преливащи в жълто цветове?! Ще се радвам и на няколко думи за De nuit untold. 🌺

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 6 980
Новата принцеса изглежда прохладна - бергамот, зелен чай и бяла ружа.

# 603
  • Мнения: 919
дали ще дойде в България? звучи перфектно, ако финалът е по-свеж от обичайната монотнна сладост

# 604
  • Пловдив
  • Мнения: 1 437
Ще се радвам, ако някой се включи с мнение за Chloe Nomade Naturelle, Chloe Nomade Jasmine Naturel и Chloe Nomade Jasmine Naturel Intense.Бях си поръчала първия , а ми изпратиха втория ,който го няма в МОЛ- а и не мога да тествам.В двата има тази за мен ментолова или евкалиптова нотка.Дали я има и в Chloe Nomade Jasmine Naturel?

# 605
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте,
Поръчах си днес отливка от Vanilla Love на Jimmy Choo и след 5 минути писах на сайта, от който го купих (Starcorp), че са се объркали и са ми отляли от Angel’s share на Kilian 😄 Може ли някой, който има или познава и двата парфюма, да каже дали толкова си приличат или аз не съм наред? 😂
Килиан а го познавам много добре, но Vanilla Love не си го спомням от тест преди време в Дъглас..

# 606
  • Мнения: 1 618
Да си кажа и аз какви ги свърших тези дни🙈
Оглеждах се за нещо лятно, морско, защото съм почитател на тежките парфюми попринцип.
От discvery box на Нотино се запознах с Beach Walk Maison Martin Margiela, в началото много се впечатлих, но има нещо което не ми допадна особено в него, поръчах 10мл от Нотино, но отмених поръчката.
Запознах се и с Alien Goddess и веднага ми замириса на лято и море. Усещам комбинация от ванилия и кокос. Този определено ми допадна много повече, чакам от Нотино.
Така, лятото ще мирише на този парфюм и любимия ми Jo Malone Wood Sage & Sea Salt

Последна редакция: пн, 29 май 2023, 19:47 от DzhuliB

# 607
  • Мнения: 31 237
Здравейте,
Поръчах си днес отливка от Vanilla Love на Jimmy Choo и след 5 минути писах на сайта, от който го купих (Starcorp), че са се объркали и са ми отляли от Angel’s share на Kilian 😄 Може ли някой, който има или познава и двата парфюма, да каже дали толкова си приличат или аз не съм наред? 😂
Килиан а го познавам много добре, но Vanilla Love не си го спомням от тест преди време в Дъглас..
Нищо общо нямат за мен.

# 608
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте,
Поръчах си днес отливка от Vanilla Love на Jimmy Choo и след 5 минути писах на сайта, от който го купих (Starcorp), че са се объркали и са ми отляли от Angel’s share на Kilian 😄 Може ли някой, който има или познава и двата парфюма, да каже дали толкова си приличат или аз не съм наред? 😂
Килиан а го познавам много добре, но Vanilla Love не си го спомням от тест преди време в Дъглас..
Нищо общо нямат за мен.
Благодаря за отговора Blush Да, принципно не би следвало, тъй като по пирамида са съвсем различни. От сайта ми звъннаха и дори ми изпратиха снимка на двата парфюма. Доволна съм от тях и друг път съм поръчвала, но все пак е възможно да е станала грешка. Ще се разходя да тествам Vanilla love, че ми стана любопитно..

# 609
  • Мнения: 1 047
От кога Рефан имат екстракти? Някой има ли мнение за тях? https://maisonrefan.com/bg/extrait-de-parfum-bg/

# 610
  • София
  • Мнения: 4 454
Нищо общо не намирам и аз между Vanilla Love и Angels' Share. Съвсем различни аромати са. Имам и двата.

# 611
  • Мнения: 909
Здравейте, дами!Надявам се, че не съм пропуснала дискусия по повод парфюма, за когото ще питам...Та, дали успя някой да помирише MUGLER Alien Supra Florale?Стана ми интересен с нотките-кактус и круша.

# 612
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Здравейте, дами!Надявам се, че не съм пропуснала дискусия по повод парфюма, за когото ще питам...Та, дали успя някой да помирише MUGLER Alien Supra Florale?Стана ми интересен с нотките-кактус и круша.
Преди два дни вси още нямаше тестер в Дъглас.
Но понеже знам, че така или иначе ще го купя, съм поръчала 10мл висулка от makeup и утре я очаквам

# 613
  • Мнения: 383
Аз ходих днес, тестер няма…

# 614
  • Мнения: 519
Аз се включвам с един класически Alien. Майка ми се чудила какво да ми вземе за подарък, нямало голям избор и награбила Alien-a. Снощи се напръсках и ме заля вълна от спомени, замислих се , че това ме кара да обичам толкова много парфюмите, свързват ме с хора и места от друго време.
Това беше любимият ми аромат и май ще си остане, въпреки, че стана масов. Когато започнах да си го купувам, се обръщаха след мен постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт