Мебели от VidaXL

  • 876
  • 6
  •   1
Отговори
  • Атина
  • Мнения: 351
Не намирам актуална тема, затова си позволих да отворя нова.
Мебелите, които търся ми излязоха, предложени от VidaXL. Видях, че си сътрудничат и с Емаг и с Вивре, но все пак да попитам и вас.
Мнения?! Лични отзиви?!
Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 423
Имам от тях кресло, портманто, масичка и куп по-дребни неща, но тъй като всичко си дойде навреме, без дефекти и в очаквания вид, не мога да споделя мнение как са им процедурите по рекламации и връщане.

# 2
  • Атина
  • Мнения: 351
Благодаря Ви.
Интересуват ме два дивана в стил Честърфийлд, а при тях цената е осезаемо по-ниска. Стана ми чудно, затова си позволих да пусна тема...в смисъл има ли ползвали мебелите им и какви са впечатленията?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз лично диван, на който не съм седяла лично, не бих купила онлайн, колкото и да е сигурен и проверен сайтът...
Като сайт са си напълно ОК, но като става дума за диван, няма как по снимки да се прецени дали ще е удобен.

# 4
  • Мнения: 20
В началото на годината поръчах мебели за терасата, изпращам линкове към тях, за да ги видите:
https://www.vidaxl.bg/e/vidaxl--glov-divan-ot-gradinski-paleti-k … 720286333136.html
https://www.vidaxl.bg/e/vidaxl-sreden-divan-ot-gradinski-paleti- … 720286333129.html
https://www.vidaxl.bg/e/vidaxl-gradinska-masa-ot-paleti-kafjava- … 720286333112.html

Поръчката стана бързо и лесно, получих мебелите навреме (в рамките на 6-7 работни дни). Обаче... мебелите пристигат напълно разглобени, буквално получихме снопове с дъски, в комбинация с торбичка пълна с пирони. Схемата за сглобяване се тегли от сайта, но линковете бяха неактивни, за това им писах и ми ги изпратиха. Основен проблем е, че упътването е много обобщено, буквално една страница и е доста трудно да се ориентираш как е най-лесно да сглобиш мебелите. Отделно самите дъски не са обозначени по никакъв начин къде по-точно следва да е мястото, в което да забиеш пироните, кое е лице и кое гръб.

Писах им и споделих притеснението си, че тези мебели не са създадени за сглобяване от средностатистичеки човек и отговора беше "ние доставяме, сглобяването е проблем на купувача". Все още не сме започнали да ги сглобяваме, защото и двамата със съпругът ми сме притеснени дали ще се справим сами и се чудим дали да не наемем някой мебелист.

Ако някой е купувал подобни мебели, ако може да сподели опит с монтажа. Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 44 098
Не изглеждат като нещо кой знае колко сложно за сглобяване, няколко леъви една към друга... Може би да пуснеш инструкциите и частите които имате и да кажеш какво те притеснява. 🤷‍♀️

# 6
  • Мнения: 20
Не изглеждат като нещо кой знае колко сложно за сглобяване, няколко леъви една към друга... Може би да пуснеш инструкциите и частите които имате и да кажеш какво те притеснява. 🤷‍♀️

Да и аз така си казах, когато ги поръчах. Давам снимки на сегашното положение на мебелите, а инструкциите са в pdf, не мога да ги прикача.

Последна редакция: нд, 25 фев 2024, 16:08 от PB88

Общи условия

Активация на акаунт