Дисниленд Париж - тема 6

  • 17 116
  • 495
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 2 143
sweetvit, благодаря за подробния разказ и чудните снимки Simple Smile Това за вендинг машините за топли напитки не го знаех - уж и аз следя английските групи, но не съм попадала на такава информация.
Нямам търпение вече за нашето пътуване Smile

# 451
  • София
  • Мнения: 1 677
sweetvit, благодаря за подробния разказ и чудните снимки Simple Smile Това за вендинг машините за топли напитки не го знаех - уж и аз следя английските групи, но не съм попадала на такава информация.
Нямам търпение вече за нашето пътуване Smile

Има в Санта фе, в другите хотели мисля, че отпадат, защото въвеждат кани във всички стаи, а кафе напитките са вид компенсация, че няма
https://youtu.be/px2qM2GRVj8?si=afx4xEsfp8Z_rS0d

# 452
  • Мнения: 50
Привет. Някой купувал ли е билети за парка от български посредник? Доста ниски цени предлагат - за еднодневен билет 112 лв за възрастен, срещу 82 евро от сайта на Дисниленд.

# 453
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Най-вероятно е грешка. Такава е цената в евро, не в лева. Кой е сайтът? Попитайте ги сигурни ли са, че цената им е в правилната валута.

# 454
  • Мнения: 31 214
Да, много е ниска цената.

# 455
  • Мнения: 500
Най-вероятно е измама, не се подвеждайте

# 456
  • Мнения: 547
Здравейте,
предстои ни пътуване в Дисни.
Все още се колебая дали да взема билети за един или два дни.
Как мислите, един ден ще бъде ли достатъчен да се потопим в атмосферата и да се качим на основните атракции?
Ако взема билети за един ден - реалистично ли е да се посетят и двата парка или само единия?
С деца на 18 и 12 години сме. 

# 457
  • София
  • Мнения: 1 780
За един ден двата парка ми се вижда трудно. Все пак много зависи какво искате. Разгледайте атракциите, намерете кои искате, вижте в приложението ориентировъчно колко се чака за всяка от набелязаните и сметнете времето, плюс някой друг час за придвижване.

# 458
  • Мнения: 31 214
Не може и не е разумно двата парка за един ден. Изберете един.

# 459
  • Мнения: 10 458
Един ден, един парк.
Затова се върнахме и на следващия ден, за са видим и другия парк 😉

# 460
  • София
  • Мнения: 22 982
Здравейте, започвам да ви чета лека по-лека и да събирам информация. Дъщеря ми много иска да отиде, за сега се чудя дали да не опитаме да се организираме за догодина за рождения и ден, но пък тогава се пада Великден и предполагам, че не е много добра идея. Ще го мисля и ще ви чета.

# 461
  • Мнения: 286
Здравейте,
В процес на купуване на билети съм и се чудя дали за всеки парк да отделя 1 ден или вторият ден да е с 2 парка.
Разликата не е малка финансово, затова се колебая.
Първи ден - Дисни парка
Втори ден - само студиото или комбиниран. Ще имам ли време за двата парка в един ден?

Децата са на 15 и 6.

# 462
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842

Току що го получих по мейла - до 05.05. цена на билет за възрастен = цена на билет за дете

# 463
  • Мнения: 4 771
Само проверете дали не става въпрос само за определени дни. Гледах онзи ден подобна оферта на Парк Астерикс - при платени два детски билета възрастният влиза без пари. Само че важеше точно за определени дни, които естествено по  никакъв начин не ни устройват - през седмицата, когато никой няма ваканция и учениците започват да се готвят за годишните тестове.

# 464
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
Франция ще я пропуснем тази година  Simple Smile
Не съм разглеждала подробно офертата, която получих и споделих. Не знам дали я има на сайта.

Общи условия

Активация на акаунт