Всичко за всички марки гел лакове - тема 48

  • 28 646
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 860
Есмералда, много е красиво! Коя е базата, страхотно стои! Базе ти за рекорда просто, аз напоследък се мотая яко с оформянето, колкото и да бързам. Много, много красив маникюр! А плочката ти е страхотна и късичкото не личи, че е късо  и много елегантно стои Heart Eyes!Желая ти бързо и лесно преместване, че голям калабалък става с реденето на неща!

# 376
  • Шумен
  • Мнения: 333
Ах,Есмералда уникален маникюр!😍 аз съм фен на късия маникюр и твоя е страхотен,хем изчистен,хем ефектен 😍

# 377
  • Мнения: 28
Точно тази не става, но има други прилични пили-писалки (че и са напълно безжични), които работят съвсем добре. Тук във форума не се тачат.
Лично аз имам скъпа с безчетков мотор (в сайта на ЕленаАрт 330 лева, в Али около 250 лева), имам и безжична писалка (около 60 лева в Али, в български сайтове не съм срещала читави и функционални такива), и да, разлика в мощността между двете определено има, но не бих казала, че първата е незаменима или пък че втората не става. И двете си ми вършат супер работа.
П.С. Изключвам приставките в комплектите - те е ясно, че в 90% от случаите не стават.




# 378
  • Мнения: 7 636
Благодаря, момичета Heart Eyes
Базата е на Kira nails (от kodi.pro), много е красива и ефектна и аз много й се кефя. Подобна, но не толкова блестяща, има база на Коди от серията Opal. Но е много гъста, което не ме кефи.

# 379
  • Мнения: 1 595
Здравейте, търся си 4 момичета, които да ми бъдат модели за 07.06 (сряда) и 09.06 (петък) за гел лак. Часовете са от 10:00 и от 13:00 и за двата дни. Дори и да сте със стар гел лак, не е проблем, ще го свалим. Безплатно е, не се заплащат консумативи. Работи се с качествени продукти на SND. Маникюрът се прави от курсист, но през цялото време ще бъде под контрола на професионалист, при все, че тези дни ще съм сама без групата, и цялото внимание ще бъде насочено натам. Плюс, че може и на вас да са ви от полза нещата, които ми се обясняват, после като си правите самостоятелно маникюр. ☺️  Салонът е в Младост 2, ако някой има желание, може да ми пише на ЛС. Ако това не е подходящо за тук се извинявам, нека админа го изтрие. Писах и във фб групи, но няма желаещи за сега.

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 17:34 от Море

# 380
  • Мнения: 1 860
Море, благодаря за предложението дано намериш модели! След като караш курсове бих ни препоръчала за разгледаш заглавния ни подт и асо имаш възможност може да проследиш темата - гаранция тук има презоставена много безплатна информация, която не се предоставя на всички курсове. В темата да речем се обсъжда гел х от няколко години, а тепърва взеха тук да предоставят услугата и същото важи за техники като укрепване, моделиране и работа с пила. За някои от нещата искат допълнително пари и надграждащи. Ще се радваме да се похвалиш после тук и ти с красоти, творби и знания Simple Smile

# 381
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 965
Здравейте, търся си 4 момичета, които да ми бъдат модели за 07.06 (сряда) и 09.06 (петък) за гел лак. Часовете са от 10:00 и от 13:00 и за двата дни. Дори и да сте със стар гел лак, не е проблем, ще го свалим. Безплатно е, не се заплащат консумативи. Работи се с качествени продукти на SND. Маникюрът се прави от курсист, но през цялото време ще бъде под контрола на професионалист, при все, че тези дни ще съм сама без групата, и цялото внимание ще бъде насочено натам. Плюс, че може и на вас да са ви от полза нещата, които ми се обясняват, после като си правите самостоятелно маникюр. ☺️  Салонът е в Младост 2, ако някой има желание, може да ми пише на ЛС. Ако това не е подходящо за тук се извинявам, нека админа го изтрие. Писах и във фб групи, но няма желаещи за сега.
С удоволствие бих се включила,но времето е много неудобно, защото е през работно време.😒

# 382
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 718
И мен времето ме спира,  на работа съм, иначе с удоволствие бих се включила. Simple Smile

# 383
  • Мнения: 413
И аз съм вече на лятна вълна, на морето си е жега и реших да съм в тон със слънчевото време 🌞



И да се похваля каква лампа си взех

Намерих я в Миомакс за 32 лева намалена. Върти се на всички страни и има три вида светлина - жълта, бяла и средно между двете. Ами друго си е с лампа 😆
Вие как премахвате стърчащото от стикери като тези, аз се опитах с пилата, но не се получи много добре и имам съмнение, че ще се надигне 🤔

# 384
  • Мнения: 3 028
Понеже не мога да поръчвам от Али, може ли ако някой прави поръчка да се включа със стикери....

# 385
  • Мнения: 227

Аз съм с много къси нокти,защото чаках отлепените да израстнат. Това обаче не е с гел лак,а с дип система на Кучио с печене.Сега ще видя тя колко ще държи,ако съм я направила правилно разбира се

# 386
  • Мнения: 1 860
Mini me, разкош Heart Eyes! Много обичам такива цветове и супер мсимко се е получило-оформление, укрепване, съчетание! Много ке кефя на ярки неони, нищо че пускам по-бозави дизайни напоследък.
Аз пък покрай ремонта и местене на неща насам-натам счупих воето лампе и наминах покрай мьомакс, но си купих обикновена настолна с крушка. И тя беше за 30тина лева, да видим под нежните ми грижи колко ще издържи,тъй като много чупя без да искам.
Стилияна, надявам се да решиш проблема!

# 387
  • Мнения: 413
Mini me, разкош Heart Eyes! Много обичам такива цветове и супер мсимко се е получило-оформление, укрепване, съчетание! Много ке кефя на ярки неони, нищо че пускам по-бозави дизайни напоследък.
Аз пък покрай ремонта и местене на неща насам-натам счупих воето лампе и наминах покрай мьомакс, но си купих обикновена настолна с крушка. И тя беше за 30тина лева, да видим под нежните ми грижи колко ще издържи,тъй като много чупя без да искам.
Стилияна, надявам се да решиш проблема!
Благодаря! Обаче едната лента се отчека в долния край, защото не можах да премахна до гладкост излишното. Чудя се как да поставям стикери като хората, ще се радвам на съвети 😊

# 388
  • Мнения: 595
Момичета , може ли да ми кажете клареса дали имат  бял млечен цвят? Или ако ли не, ще ми препоръчате ли на друга марка ,но ако може по бюджетен. Мерси :*

# 389
  • Мнения: 1 860
Mini me, пробва ли с базата? Тоест слагаш стикера, слагаш слой база, печеш и топ? Тогава не мърдат, дори и релефните.
Shtipalkata, клареса celebration имаха, во забравих номера. Имаше понребителка, Анито4 май беше, която пишеше тук и беше качила много красив млечен моникюр от серията. Преди 1-2 теми да беше, но съм през телефона и не ми работи на фул търсачката да го извадя баш. Качвала съм го и в заглавен пост ва следваща тема след като е качен. Иначе има красив млечен и на неонейл, който не става на черти, но не е бюджетен.

Общи условия

Активация на акаунт