Афра Сарачоулу и Мерт Рамазан Демир/Рибарче/Проекти и Колеги /Тема 13

  • 29 819
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 697
Канал Д са си отменили сериала за тази вечер, щото ще има реч на президента. Писали са съвместно предаване със СНН тюрк.
Дано няма и по Стар.

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 851
Канал Д са си отменили сериала за тази вечер, щото ще има реч на президента. Писали са съвместно предаване със СНН тюрк.
Дано няма и по Стар.

И аз прочетох и изтръпнах...Току виж г**олизците от Стар пак ни прецакали....Ами ще чакаме и ще се надяваме на  

И спойлера дето изтече, че новата сватя щяла да забележи нашите "булкокрадци," ни стига да развали настроението! Охраната щяла да ги хване и операцията се проваляла....Thinking

# 737
  • Мнения: 4 697
Ох, много обичам да чета спойлери, ама тези в ИГ спряха да пишат, от как режисьорката се включи или поне не съм попадала.
Да й се не види на новата сватя. Много оперена се оказа.
Обаче снимат всички фамилии в имението. Снощи до 3 часа.

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 851
Ох, много обичам да чета спойлери, ама тези в ИГ спряха да пишат, от как режисьорката се включи или поне не съм попадала.
Да й се не види на новата сватя. Много оперена се оказа.
Обаче снимат всички фамилии в имението. Снощи до 3 часа.

  И аз обичам да чета, но и се ядосвам от сърце на простотии и алогични догадки...Като това, което сега се нищи...Някакси Аби щял да загине в престрелка, а Ферит страдайки по него щял да се ожени за Пело!   Чак ми е смешно като го пиша..
Ама да изпишем темата, че новата чака

# 739
  • Мнения: 549
Само се моля довечера да не ни отменят епизода, заради президентски речи.  Tired Face
Дали е възможно наистина пък Аби да го прострелят. Нали казват, че Суна първа стига до психолог ? Не знам какво са ни замислили.


Аникси, как използваш старите емотиконки на форума? Много ми харесват.

# 740
  • Мнения: 4 697
Това за Аби и аз го четох, да кажем преди седмица, ако не и повече, както и че Суна нещо прецаква нещата.
Носете ги насам тези спойлери.

# 741
  • Дубай
  • Мнения: 3 767
Момичета ще ви пусна новата тема до час, два, надявам се няма да е проблем, че имам работа.
Дидко, ако искаш ми пусни корица ако не, каквото е налично

# 742
  • Мнения: 549
Момичета ще ви пусна новата тема до час, два, надявам се няма да е проблем, че имам работа.
Дидко, ако искаш ми пусни корица ако не, каквото е налично
Ив, Диди е пуснала нова тема.


НОВАТА ТЕМА
https://www.bg-mamma.com/?topic=1554351

Последна редакция: вт, 16 май 2023, 13:43 от Linasss

# 743
  • Дубай
  • Мнения: 3 767
Момичета ще ви пусна новата тема до час, два, надявам се няма да е проблем, че имам работа.
Дидко, ако искаш ми пусни корица ако не, каквото е налично
Ив, Диди е пуснала нова тема.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1554351.new#new
Супер, нямам време покрай изпитите... Имам много за четене и работа, а отделно и домът.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 851
Цитат
Аникси, как използваш старите емотиконки на форума? Много ми харесват.

Linasss събрах си ги от тук от там, още от темата за ДЕК, където обичахме да оформяме занимателно постовете си. Имам ги в папка и макар по-сложничко, успявам все още да ги ползвам. Вчера имаше някакъв проблем с качването в бг мама и докато разбера - луднах Joy Ще се опитам да ти ги пратя на лични, дано се справя...

# 745
  • Мнения: 549
Цитат
Аникси, как използваш старите емотиконки на форума? Много ми харесват.

Linasss събрах си ги от тук от там, още от темата за ДЕК, където обичахме да оформяме занимателно постовете си. Имам ги в папка и макар по-сложничко, успявам все още да ги ползвам. Вчера имаше някакъв проблем с качването в бг мама и докато разбера - луднах Joy Ще се опитам да ти ги пратя на лични, дано се справя...
Благодаря, не се притеснявай ,ако не успееш. Heart
Но наистина са много забавни емотиконите. Имаше един и с пистолет, беше ми любим. Joy

Май е време да се местим. Simple Smile

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 851
Цитат
Аникси, как използваш старите емотиконки на форума? Много ми харесват.

Linasss събрах си ги от тук от там, още от темата за ДЕК, където обичахме да оформяме занимателно постовете си. Имам ги в папка и макар по-сложничко, успявам все още да ги ползвам. Вчера имаше някакъв проблем с качването в бг мама и докато разбера - луднах Joy Ще се опитам да ти ги пратя на лични, дано се справя...
Благодаря, не се притеснявай ,ако не успееш. Heart
Но наистина са много забавни емотиконите. Имаше един и с пистолет, беше ми любим. Joy

Май е време да се местим. Simple Smile
Опитах, но няма да се справя Worried Опитай да копираш моите....Този ли имаш предвид  А на мен този ми е любим -

# 747
  • Мнения: 826
Преводите ни не са професионални, а любителски Hands Metal

Здравейте във вторник, момичета Heart Eyes Нямам търпение за довечера Sunglasses

Любителски, любителски, ама аз като съм гледла няколко сериала с ваши преводи, вече гледам доста без субтитри, така чеее... 😜🌹
Не се умаловажавайте моля! 😜

# 748
  • София
  • Мнения: 30 209
Скрит текст:
Скрит текст:
Момичета ще ви пусна новата тема до час, два, надявам се няма да е проблем, че имам работа.
Дидко, ако искаш ми пусни корица ако не, каквото е налично
Ив, Диди е пуснала нова тема.


НОВАТА ТЕМА
https://www.bg-mamma.com/?topic=1554351
Слагам новата тема като последен пост, че едвам я намерих из постовете.

Общи условия

Активация на акаунт