Целулит - 13 тема

  • 37 197
  • 386
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 72
Момичета, някоя да има впечатления от център Starmed Bg? Излезе ми реклама на супер промоция на Onda, и се чудя дали за спорта ей така да не пробвам и този апарат, но е нов салон и няма никаква информация за него, да не е някакъв фалшив апарата 🤔



 “Хапвай си. Ще те оправим!”Търсят много бърз ефект на рекламата. Не ми вдъхват доверие. Една зона е 15х15 см. Значи един крак ще ти излезе колко - 8/10 х 50 лв или повече….?!?
Доколкото четох Онда по протокол се прави на зони 15х15. И да, то е на сметка само брич примерно да правиш , или брич и задно бедно, което ако си слаб би трябвало да излезе 4 зони по 50лв= 200лв ... На други места е от 90лв на зона и нагоре 🤔

# 376
  • Мнения: 153
Не знам дали е обсъждано, но има ли съществена разлика между серумите на Евелин - Slim Extreme 4D?
Мисля да пробвам и проучвам..

Иначе преди 2 месеца направих 6 LPG процедури в SkinLine.
Имаше някакъв ефект, но явно при мен не е много траен. Реших да си спестя парите от процедури и ей така за някакво мое си успокоение, да заложа на домашно мазане.

# 377
  • Мнения: 2 208
Аз съм имала първия червения. Заглажда кожата, пари ужасно, а аз имам висок праг на болка. Има някакъв е ефекта но не очаквай нещо уау.

# 378
  • Мнения: 72
Момичета, а какво мислите за Icoone? Някой с впечатления от апарата. Моя позната се оказа че работи в студио, което го предлагат, каза че бил по добър уред от LPG и юи го препоръча, но ми се иска и вашите мнения да чуя 🤗

# 379
  • Там където
  • Мнения: 799
Момичета, а какво мислите за Icoone? Някой с впечатления от апарата. Моя позната се оказа че работи в студио, което го предлагат, каза че бил по добър уред от LPG и юи го препоръча, но ми се иска и вашите мнения да чуя 🤗

Аз ползвам Icoone от миналата година и е супер. Нищо общо с другите птоцедури. Проверете внимателно студията, защото има стари апарати дето нищо не правят. В моето студио е последен модел.

# 380
  • Sofia
  • Мнения: 15 593
Кое е студиото? Simple Smile

# 381
  • Там където
  • Мнения: 799

Пуснах го на лични, защото някой може да каже, че е реклама Simple Smile А то не е

# 382
  • Мнения: 72

Пуснах го на лични, защото някой може да каже, че е реклама Simple Smile А то не е
Може ли и на мен 🤗

# 383
  • Мнения: 528

Пуснах го на лични, защото някой може да каже, че е реклама Simple Smile А то не е
Ако може и на мен Simple Smile

# 384
  • Там където
  • Мнения: 799
https://ronique.eu/

ето това е; ако трябва нека се премахне от модератора

# 385
  • Мнения: 9
Здравейте отново от мен, преди около месец бях попитала за Мадеро терапия тук, сега идвам с отзив за нея - много съм доволна! Минала съм само 5 процедури и има видим резултат, така че мисля да мина още 5. 🙌

# 386
  • Мнения: 72
Здравейте отново от мен, преди около месец бях попитала за Мадеро терапия тук, сега идвам с отзив за нея - много съм доволна! Минала съм само 5 процедури и има видим резултат, така че мисля да мина още 5. 🙌
Къде я правите, колко е цената на процедура?

Общи условия

Активация на акаунт