Безжична вертикална прахосмукачка - 2

  • 29 530
  • 275
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Здравейте.Бихте ли изказали мнение за тази прахосмукачка.Благодаря ви предварително.PHILIPS AQUATRIO CORDLESS XW9383/01 СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ 25.20 V

# 211
  • Мнения: 1 950
Здравейте, в процес на закупуване на вертикална прахосмукачка съм и се бях насочила към Роборок H7, но навсякъде са изчерпани. И започвам да се замислям за алтернативни варианти, двоумя се между Бош и Дайсън. Бюджетът ми е около 700лв, но може и до 1000 ако е нещо уау. Моля ви дайте препоръка за определена марка, модел. Иска ми се да е лека, мощна и батерията да е прилична. Апартаментът ни е 100 квадрата, но имаме робот, който чисти ежедневно и няма да вижда много зор вертикалната. Благодаря предварително.

При безжичните май "повече пари " не води до УАУ , ами просто не съвсем   "Олеле майко" работата Joy От скоро съм с Дайсън , но няма още да споделям впечатления . С много от любимите ми и незаменими вещи и уреди не е било любов от пръв поглед/ ползване , така, че ще дам време да се нагодим.

# 212
  • Мнения: 18
Моля, препоръчайте ми мощна прахосмукачка на батерия, която става за животински косми и най вече за килим. Да е някаква средна цена, не 1000 лв.

# 213
# 214
  • Мнения: 1 909
Здравейте,  някой може ли да сподели мнение за Беко?
Както и за тази от Лидл

Последна редакция: ср, 28 фев 2024, 09:29 от elica_2007

# 215
  • София
  • Мнения: 11 767
Моля, препоръчайте ми мощна прахосмукачка на батерия, която става за животински косми и най вече за килим. Да е някаква средна цена, не 1000 лв.

Бош седма серия мисля че имат Pro animal.

# 216
  • Мнения: 8 887
Хайде да вдигна малко темата Simple Smile
Търся си вертикална прахосмукачка за бързо ежедневно почистване на цена до 600-650 лв. Има ли модел, от който сте доволни и препоръчвате от личен опит?
Жилището е около 90 кв като има и мебели, разбира се, така че общо става по-малко. Има няколко килима, които ми е важно все пак да се почистват до някаква степен.

Отделно имам iRobot, който пускам, но в някои от стаите трябва преди това да вдигам/размествам и после връщам по местата - не е много практично. Имам и професионална Керхер, която обаче ми е тежка за ежедневно ползване - 7кг и искам да си го спестя.

Също така бих искала да съхранявам прахосмукачката в шкаф, в който няма контакт за зареждане - не искам да пробивам стени в дневна/кухня и т.н.

Въпросът ми е какво се случва с батерията след година-две - при телефоните почва да пада и да не държи достатъчно време. При прахосмукачките случва ли се това, страда ли мощността?

# 217
  • Мнения: 189
Здравейте! Доколкото разбрах, Разликата между dyson 12 i 15 е че 15 тежи повече, някой има ли опит? Чудя се коя да избера. Също някой ползвал ли е levoit?

# 218
  • София
  • Мнения: 11 767
Смоуки ние взехме ноември Bosch Unlimited 7. Батериите на Бош са универсални, можеш и от бор машината да я слагаш на прахосмукачката. Има чупеща се част за да минава под мебели и халогенни светлини. Може би е една идея по тежка, но нас ни върши страхотна работа. Отделно ме спаси вече няколко пъти за сополите на бебето, понеже е безжична, дърпах сополи навсякъде вкъщи, даже и в 5 сутринта я пусках да дърпам и не съм събуждала никого вкъщи

# 219
  • София
  • Мнения: 641
Здравейте! Доколкото разбрах, Разликата между dyson 12 i 15 е че 15 тежи повече, някой има ли опит? Чудя се коя да избера. Също някой ползвал ли е levoit?
Аз ползвам Levoit от два месеца. Питах тук, никой не ми отговори. Базовият модел без сгъване. От Амазон я взех на много добра цена. Доволна съм. Има лед светлини и се вижда колко прах се събира за ден 😁. Сравнително тиха. Батерията се справя с апартамент около 70 кв. Батерията се вади лесно и може да се зарежда , където ти е удобно. Може и резервна да се вземе. При мен подът е гранитогрес и ламинат. Справя се чудесно. С едни постелки имам зор, защото са малки и тя силно смуче. Не ползвам почти турбо режимът. Има приставки за мебели. Като единствен недостатък за мен е, че не стои права сама и трябва да я облегнеш на стена. Има малка  поставка за стена.

# 220
  • Мнения: 8 887
Маце, благодаря. Загледах го модела, но видях, че е над 4 кг и това ме спира засега. Ясно, че за да е стабилна, няма как да е килограм. Май ще набележа няколко модела и ще ходя да ги гледам на живо в магазин.

# 221
  • Мнения: 918
Може ли мнение за Jimmy H10 flex? Гледах и H9pro и H10pro,  но са една идея по слаби, а и тази тежи 4кг.

# 222
  • Мнения: 13
И аз имам интерес към този модел. Да Ви попитам може ли да се ползва като ръчна прахосмукачка без да се слага някоя от приставките


Получих своята jimmy jv85 pro, първите ми впечатления са следните: тежичка е, нооо изключително бързо свикнах с това. Не заплита косми на четката, за което много мечтаех (не използвам четката за килими, вкъщи сме с ламинат и куче, аз с дълга коса в малък апартамент). Включвам я когато видя някакво боклуче и батерията определено ще ми стигне и за основно почистване на турбо режим (степен 2/3). Контейнера се чисти сравнитвелно лесно и бързо, не го чистя след всяко включване.
Тъй лато много исках прахосмукачка с моп се колебая дали да не поръчам от алито приставка за мокро (видях, че има и цената не е висока).
Това от мен, като цяло съм много доволна, нямам база за сравнение с друга вертикална.

# 223
  • Мнения: 207
Някой има ли мнение за безкабелните прахосмукачки на Миеле и Керхер? Сякаш не са споменавани тези марки в темата...

# 224
  • Мнения: 745
Някой има ли мнение за безкабелните прахосмукачки на Миеле и Керхер? Сякаш не са споменавани тези марки в темата...
   


Аз имам Миле и съм много доволна,всеки ден я ползвам и  всмукателната сила мисля че е много добра.

Общи условия

Активация на акаунт