Звездни Компромати - Юни'23

  • 257 338
  • 2 045
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: 2 733
Всъщност много характерно за жени, които живеят издържани от мъжете си, винаги всичко на показ. Примери за такива жени, с такова поведение, колкото искаш у нас.

# 1 981
  • Мнения: 7 832
Мен във Вики ме дразни , че е ужасно превзета , а има претенции за много естествена.

# 1 982
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 161
Чета, че Венци Венц се развеждал една година след сватбата. Прибирал фенки вкъщи и купонясвали до зори. А благоверната го заварвала в конфузни ситуации.
Май Бестито се оказа по-умна от жена му.
Е колко да е умна жена, която ражда дете от мъж, който е решил, че иска дете, защото вече е на 30? Simple Smile
За мен е била ужасно отчаяна.

# 1 983
  • Мнения: 1 679
Нова мода покажи си бомбите
Скрит текст:
Николета Лозанова. Тя стигна дори по-далеч, като разголи едната си гърда и едва-едва я покри с ръка. Нестандартният модел, който бе изрязан в областта на дясната прелест, се оказа бански костюм на известна марка.Ами… слава на дизайнерите и дано повече дами залагат на такива модели.
Скрит текст:

Скрит текст:
Има кой да плаща! Джулиана Гани пие кафе със злато
Джулиана Гани  се похвали, че е пила кафе с чисто злато. Тази кулинарна измишльотина са й предложили в Дубай и тя не пропуснала да се възползва от луксозното изживяване.
„Какъв е вкусът на 24-каратово злато? Прекарах божествен следобед, наслаждавайки се на гледката от почти най-високия етаж на „Бурж ал Араб” в Дубай. Не устоях и се поглезих с капучино с 24-каратово злато. Сервира се шоколадово маршмелоу, което също е поръсено със златни стърготини. Капучиното се сервира по време на следобедните кафе паузи в позлатени чаши китайски порцелан”, изфука се Джулиана с подробно описание на напитката, от което не се разбра какъв е вкусът на златото, но пък не остана съмнение, че цената на този вкус е твърде солена.

# 1 984
  • София
  • Мнения: 4 889
Джулиана Гани как поддържа тоя стандарт на живот с мъж полицай?

# 1 985
  • Мнения: 977
Капучиното със златни частици струва 26долара..Не е нужен кой знае какъв стандарт.

# 1 986
  • Мнения: 383
А после блести ли тоалетната или само си дал 26 долара за нищо Smiley

# 1 987
  • Мнения: 8 173
За стандарта Ганин не знам, не ме инетресува, аз лично се впечатлих какви подбедрици си е докарала.  Joy

# 1 988
  • София
  • Мнения: 11 760
Джулиана Гани как поддържа тоя стандарт на живот с мъж полицай?
Баща й й е оставил няколко апартамента, които дава под наем, може и друго да има от него, но за тях е казвала.

# 1 989
  • Мнения: 713
Щях да се радвам на Глория и младото й гадже, което очевидно все си търси известни жени с пари, без значение на каква възраст са (мъжки вариант на златотърсачка), ако не беше разделила дъщеря си и бащата на детето й по същата причина. Ня успя да преживее факта, че дъщеря й има нещо, което тя - няма
Литъл, не забравяй, че Глория плаща за всичко и всички от фамилията, та може да си позволи и да има мнение.

# 1 990
  • Мнения: 4 341
Глория в не едно интервю казваше как обичали да си поспиват Симона и мъжа й до късно. Ясно си личеше, че не го одобрява. Няма да се учудя, ако е повлияла на отношенията им, изглеждаха щастливи заедно.
От друга страна пък тя снима сестра му в клипове, ходят по екскурзии заедно.

# 1 991
  • Мнения: 4 717
Това за бащата на Гани писаха, че е тотален фейк измислен от нея в къщата на ББ. Майка й се занимава с доходоносна, но неморална професия и кой знае точно кой й е баща.

# 1 992
  • София
  • Мнения: 11 760
Това за бащата на Гани писаха, че е тотален фейк измислен от нея в къщата на ББ. Майка й се занимава с доходоносна, но неморална професия и кой знае точно кой й е баща.
Може и да бъркам, но помня, че измислена беше частта с това, че е италианец и романтичната история около това, която тя рязказваше. Май се оказа някакъв арабин, но си е имал пари или поне са такива слуховете.

# 1 993
  • Мнения: 5 023
Щях да се радвам на Глория и младото й гадже, което очевидно все си търси известни жени с пари, без значение на каква възраст са (мъжки вариант на златотърсачка), ако не беше разделила дъщеря си и бащата на детето й по същата причина. Ня успя да преживее факта, че дъщеря й има нещо, което тя - няма
Литъл, не забравяй, че Глория плаща за всичко и всички от фамилията, та може да си позволи и да има мнение.
Симона за август месец е обявила 20 участия, по хиляда лева да взима пак са 20000, Глория не знам какво всичко плаща.

# 1 994
  • Мнения: 7 832
Габи изкарва със сигурност добри  пари от реклами .

Общи условия

Активация на акаунт