Майски бебета

  • 8 980
  • 354
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 651
Пантофи са вкъщи на бефадо и обувки за навън на дд степ.

# 346
  • Мнения: 299
Хей мами 😊
Как сте? Как са бебчовците?
Нашия господин (10,5 месеца) тежи 10,500кг и е 78 см. И проходи 😊
Боооже, а все едно до вчера беше онази малка пъшкулка, сушена в мен 🥺🥺💙💙
Нашата фонтанелата е почти затворена, педи каза да давам вигантола по 2 капки до края на Април. А, докато проходи стабилно да давам по 1 капка през ден. Вече хапва храните на пърченца и се храни сам с ръчички. Проявява интерес да държи лъжицатаа, но засега само си играе. 😂 Вие предлагали ли сте вече кашкавал и как? Искам да разнообразява закуската, че е доста идентична(попарата, кускус, юфка, филия с жълтък и яйце).
И дали някой е давал белтък и как? Не знам пак като жълтъка ли да го давам на части?

# 347
  • Мнения: 324
Здравейте, поздравления за проходилото човече. 🥰
Нашия господин вчера направи 10 месеца. Постоянно се разхождаме за ръчичка, в парка, вкъщи, кръст не ми остана. 😅
Фонтанелата още не се е затворила и давам по 3 капки вигантол, последно като го мерих беше 9300, а ще го видим сега колко е наддал. Доста добре си похапва, така че очаквам да е качил. 😀
Относно яйцата давам цяло яйце от началото на 9 месец. Правя му "пържени филийки" във фурна, яйце с авокадо, яйце с извара или сирене. Кашкавал не съм давала още, но защо не, хубава идея ми дадохте. 😀
Иначе почти всичко си хапва нашият човек вече. Сега ще го запиша на кухня, защото държавната е точно до нас и мисля да я пробвам, досега му готвя основно и ще видим как ще я приеме.

# 348
  • Мнения: 8
Пантофи са вкъщи на бефадо и обувки за навън на дд степ.

Здравейте. От къде взехте обувките на ДД степ? Иска ми се да ги видя на живо, за да премеря по крачето, но не откривам къде са магазините на тази марка?

# 349
  • Мнения: 1 651
В София, Младост 4 магазин орси има само обувки на дд степ, даже бяха намалени.
Знам и че някъде в Надежда има магазин, където предлагат такива обувки - казва се близнаците или нещо такова.

# 350
  • Мнения: 8
В София, Младост 4 магазин орси има само обувки на дд степ, даже бяха намалени.
Знам и че някъде в Надежда има магазин, където предлагат такива обувки - казва се близнаците или нещо такова.


Много благодаря 😊

# 351
  • Мнения: 686
Здравейте майчета, моя господин е на 11 месеца тежи 9 и 300 и е 72 см, слагам го в паяк /проходилка от миналия месец, но той и не си дава зор да ходи на 9 месеца и половина започна да се обръща 😂малък мързеланко. Не яде всичко, много подбира и не спазваме грамажите, а яде един път 180,един 120, 70 и т. н от 3 месеца като беше спря да яде АМ и е на кърма. През нощта се буди и иска да суче някой път. Искам да Ви питам вашите бебоци до каква степен са привързани към Вас, защото моя господин нямам мърдане майчета, мръдна ли почва един неистов рев, но иначе е много спокоен,заиграва се сам не плаче и т. н, но само за 2 часа да изляза е нещо страшно...

# 352
  • Мнения: 101
Моят от новороден е свикнал с мен, баща си и двете си баби. При нас нямаше проблем даже когато ме оперираха и около месец бях тотал щета. Детето си получаваше необходимото от останалите близки в семейството и беше спокойно. Ако се усети сам, плаче, разбира се. Все пак са зависими на тази възраст и се страхуват.
Но аз и кърма нямах. Иначе като сме заедно, доста се глезондрим, най-вече от моето усещане, че имам да го компенсирам, да наваксваме изгубеното време.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 22:25 от Spasiyka

# 353
  • Мнения: 299
И при нас привързаността вече излиза наяве. Досега не сме имали проблеми да го оставя с някоя от бабите сам. Обаче напоследък е доста трудно,вече е на 11 месеца и половина и гледам да изляза ,докато е заспал или се е заиграл нещо. А ,когато съм вкъщи прави номерца и все в мен стои ,глези се😁,дори в баща си не ходи камоли при бабите.
Иначе е много контактен навън. Всеки ден сме на площадката в парка и си ходи при дечицата ,показва им играчките си и се радва много като му обръщат и те внимание 😊. Вчера беше лошо времето и цял ден ходи до вратата,дори ме хваща за ръка и ме води до вратата да излезем. Започва доста осъзнато да прави нещата.

# 354
  • Мнения: 1 111
След седмица навършва 11 месеца и изобщо не е привързана. Не обръща внимание, когато изляза от стаята. Където я остава, там я и намирам.
Но, пък няма на кого да я оставя, бабите са далеч, не че имат желание да я гледат де.

Общи условия

Активация на акаунт