Пациенти на др Емре Тургут - тема 3

  • 27 736
  • 390
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 114
Здравейте,
Пиша за статистиката относно ембриологията в Аджибадем Фулия, по-горе имаше негативни коментари.
Информация от този месец - От 7 яйцеклетки 3 зрели 1 оплодена. До сега имам няколко опита, включително в България и всички яйцеклетки са се оплождали. Отделно спират развитие след 3 ти ден, но сме с мъжки фактор. Но неоплождане до сега не е имало.
А само в Аджъбадем ли правят пункции? Преди имаше и една друга болница Jinemed.

# 361
  • Мнения: 16
Elle99 - правят в Жинемед, там нещата си бяха ок при мен. Този път ни казаха, че сме в Аджибадем, бях чела за лошата репутация относно ембриологията, питах Хафизе, тя потвърди, че са добри, разбира се. Не може да се потвърди дали този път наистина яйцеклетките не са хубави, написах какво се е случило, за да го имат другите предвид. Лично аз не бих правила отново пункция там.

Anelya S - До миналата годинаTECE беше 1600 е

Последна редакция: вт, 21 май 2024, 17:39 от Nemi23

# 362
  • Мнения: 43
Здравейте! Малко ще се отклоня от темата, но спешно ми трябва декапептил от 0.1мг (2 кутии). Дали някой има останал? Благодаря!

# 363
  • Мнения: 10
Здравейте.
На някого случвало ли се е да има много висок естрадиол на ден 2 от цикъла?
Поради това отлагаме подготовка за трансфер, но повече ме притеснява причината за повишаването му? Може ли да споделите?

# 364
  • Мнения: 2 661
Здравейте.
На някого случвало ли се е да има много висок естрадиол на ден 2 от цикъла?
Поради това отлагаме подготовка за трансфер, но повече ме притеснява причината за повишаването му? Може ли да споделите?
Най-вероятно е задържан фоликул.

# 365
  • Мнения: 31
Може ли да споделите каква е стойността на естрадиола? Понеже и при мен 2ри месец е висок (не правим процедура все още) и се чудя каква е причината.

# 366
  • Мнения: 33
Здравейте, има ли някой сред вас при който д-р Тургут да е изписвал противзачатъчни месец преди трансфера?

# 367
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли някой сред вас при който д-р Тургут да е изписвал противзачатъчни месец преди трансфера?

На мен ми изписа в месеца преди пункция, за да уеднакви размера на фоликулите. Не бях чувала за преди трансфер

# 368
  • Мнения: 2 661
Ако ще сте с Естрофем, да. ☺️ Успех!

# 369
  • Мнения: 24
Видях, че доктора е сменил клиниката или е в коалиция с друг доктор, но не ми е познато името. Ако някой е попаднал на статия или информация моля ви да препратите да се запозная.
Благодаря предварително на всички отзовали се.

# 370
  • Мнения: 14
Привет, 😊 някоя от вас да е ходила на първи преглед при др Тургут след установяване на бременност с ЧХГ, как преминава той, пускат ли изследвания, и още един въпрос
занесохте ли подарък на др Тургут, или някаква почерпка за положителния резултат, реално знам че нищо не е сигурно преди прегледа, може да не е успешен трансфера, но не искам да се изложа и затова питам. ☺

# 371
  • Мнения: 15
Здравейте😊Утре ми предстои пункция при д-р Тургут в Аджибадем.
Ще пътуваме същия ден наобратно към бг и ми е интересно колко време след пункцията ви държаха в болницата?
Благодаря😊

# 372
  • София
  • Мнения: 2 695
Час-два след като ме събудиха от упойката, бяхме в колата за България 🙂 Д-р Емре ще дойде да ти каже колко яйцеклетки е извадил, ще хапнеш, сестрите ще ти кажат да идеш до вц, да видят, че няма кръв (така беше при мен) и след това си тръгнах, чувствах се чудесно. Успех 🍀

# 373
  • Мнения: 15
Час-два след като ме събудиха от упойката, бяхме в колата за България 🙂 Д-р Емре ще дойде да ти каже колко яйцеклетки е извадил, ще хапнеш, сестрите ще ти кажат да идеш до вц, да видят, че няма кръв (така беше при мен) и след това си тръгнах, чувствах се чудесно. Успех 🍀
[/quote




Благодаря много за бързия отговор😊]

# 374
  • Мнения: 174
След като се роди бебето живо и здраво се носи подарък. Иначе бях на преглед в 3 месец, направихме ехографски преглед.

Общи условия

Активация на акаунт