Дългото чакане след трансфер – тема 106

  • 39 825
  • 770
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 12
Здравейте момичета. На 9ти ден след ЗЕТ резултат от ЧХГ 234.900 IU/L прогестереон 110.200  nmol/l. На 11 ден  562.400 IU/L и прогестерон 113.00 nmol/l.
От клиниката казаха да отида на 21-вия ден от първи кръвен тест на преглед за установяване на плоден сак и пулс. Вас кога ви накараха да направите първи преглед? Има ли смисъл да се ходи по-рано. Също така  междувременно до самия преглед правили ли сте пак изследвания на ЧХГ + прогестерон?

# 316
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, Аз съм след ЗЕТ на 3.07на 3 дневни ембриони. От вчера започнаха болко ниско долу, кръста и гръбнака. Някоя от вас дали е имала такива  признаци?
Благодаря ви!

# 317
  • Мнения: 113
Здравейте и аз вече да се включа при вас.Накратко 8 опита от които само в последните 2стигнсхме до оплодени по една яйцеклетка.С тежък мъжки фактор и моите Я са вече ужасни.Вчера ми беше трансфера на 2  тридневни едното замразено другото свежо.Сега започна обратното броене което обаче е много тегаво.Аз между другото още от сряда когато ми беше пункцията съм с едно предърпване ниско долу и си продължава така.Дано е за добро но мисля че е много рано да търся симптоми.Вие какво правите за да не мислите постоянно за това и да ви минава по бързо времето.Пожелавам на всички положителни резултати.

# 318
  • Мнения: 14
Здравейте момичета. На 9ти ден след ЗЕТ резултат от ЧХГ 234.900 IU/L прогестереон 110.200  nmol/l. На 11 ден  562.400 IU/L и прогестерон 113.00 nmol/l.
От клиниката казаха да отида на 21-вия ден от първи кръвен тест на преглед за установяване на плоден сак и пулс. Вас кога ви накараха да направите първи преглед? Има ли смисъл да се ходи по-рано. Също така  междувременно до самия преглед правили ли сте пак изследвания на ЧХГ + прогестерон?



Аз чета книги, гледам телевизия и лежа по цял ден! Simple Smile имам още 10 дни до кръвен тест.

# 319
  • Мнения: 302
Здравейте момичета. На 9ти ден след ЗЕТ резултат от ЧХГ 234.900 IU/L прогестереон 110.200  nmol/l. На 11 ден  562.400 IU/L и прогестерон 113.00 nmol/l.
От клиниката казаха да отида на 21-вия ден от първи кръвен тест на преглед за установяване на плоден сак и пулс. Вас кога ви накараха да направите първи преглед? Има ли смисъл да се ходи по-рано. Също така  междувременно до самия преглед правили ли сте пак изследвания на ЧХГ + прогестерон?
Мен ме викат за преглед 10 дни след положителен тест
Аз лично този път си пускам през ден да ги следя,но аз имам 3 аборта преди това  и сега малко маниакално следя всичко и досаждам на док.за всичко
Иначе резултатът ти е супер!
Честито и до край 🍀🤞🏼

# 320
  • Мнения: 7 007
Кате, на 10ти ден след кръвния може да се види плодното сакче, но все още няма да има пулс. Мисля че този преглед го правят предимно за да изключат извънматочна бременност. За пулс правилно те викат на 21 ден.

Относно симптомите на боцкания, придърпвания, тупкане и болежки, мисля че матката се поразтяга от хормоните които взимаме и от това е всичко. Поне на този ранен етап.
Мен също ме наболява кръста.
Вчера споменах че се изтумбих. И гледам днеска..., ами тоз корем пред мене върви. Joy. Пък корем, корем, колко корем да е...
Ама чак се притесних дали не изглеждам смешно погледната отстрани.
Blush

Бебко, успех ти пожелавам.
Времето бавно минава, да. Направо се влачи в такива моменти.
Гледай да си намираш занимания за да го мислиш по малко.
Аз този път не спрях да си работя. Реших че ще ми е по полезно за кръвоснабдяването на матката. (не че имах и избор). Гледах и да поспя по 2-3 часа следобед... И пак изплисках легена още на 3тия ден.
Пък ако си бях по цл ден в къщи.... Лелее Joy

Последна редакция: нд, 09 юли 2023, 19:44 от geizer

# 321
  • Мнения: 302
А Гейзерче знам знам за прегледа…аз мисля,че при мен ако всичко е наред с ЧХГ то утре ще се види сакчето ,защото в Петък беше 2116 ,но аз няма да ходя на преглед де само да проследя хормоните как са,че ме изтормози този падащ прогестерон

# 322
  • Мнения: 14
Здравейте момичета, след тест миналата седмица, на осми ден - ЧХГ 340, с всичките придружаващи симптоми, днес ми е 14 ден, но от два дни всички симптоми изчезнаха. Предстой ми преглед и разбира нов тест, но искам да попитам има ли и други, на които им се е случвало и въпреки това нещата са били добре, тъй като при мен до сега изчезването на симптоми е било знак за нещо лошо?

# 323
  • Мнения: 3 165
Здравейте момичета, след тест миналата седмица, на осми ден - ЧХГ 340, с всичките придружаващи симптоми, днес ми е 14 ден, но от два дни всички симптоми изчезнаха. Предстой ми преглед и разбира нов тест, но искам да попитам има ли и други, на които им се е случвало и въпреки това нещата са били добре, тъй като при мен до сега изчезването на симптоми е било знак за нещо лошо?
Здравейте☺При мен до 6г.с нямаше почти никакви симптоми. Единственият симптом след това беше повръщане до 16 седм.Аз също бях адски притеснена,понеже бях с две предходни кухи яйца и с тях симптоми нямах. Пуснете си кръвен,за да сте по спокойна. Аз се молих за симптоми и нещо да ме боли,да усещам,че бременноста се развива. Бебето като започне да рита да е  активно,ами сбъдна ми се. Беше пълен кошмар.😃 Успокойте се до колкото е възможно!

# 324
  • Мнения: 14
Проблемът и това което ме притеснява е, че ги имах и изведнъж изчезнаха, за това питам дали има и други на които им се е случвало и въпреки това бременността е продължила.
Здравейте момичета, след тест миналата седмица, на осми ден - ЧХГ 340, с всичките придружаващи симптоми, днес ми е 14 ден, но от два дни всички симптоми изчезнаха. Предстой ми преглед и разбира нов тест, но искам да попитам има ли и други, на които им се е случвало и въпреки това нещата са били добре, тъй като при мен до сега изчезването на симптоми е било знак за нещо лошо?
Здравейте☺При мен до 6г.с нямаше почти никакви симптоми. Единственият симптом след това беше повръщане до 16 седм.Аз също бях адски притеснена,понеже бях с две предходни кухи яйца и с тях симптоми нямах. Пуснете си кръвен,за да сте по спокойна. Аз се молих за симптоми и нещо да ме боли,да усещам,че бременноста се развива. Бебето като започне да рита да е  активно,ами сбъдна ми се. Беше пълен кошмар.😃 Успокойте се до колкото е възможно!

# 325
  • Мнения: 3 165
Те симптомите изчезват и се връщат при повечето дами и при мен беше така. Даже тогава бях доста притеснена и съм писала и питала в доста теми. Пуснете си кръвен за да ви е спокойно☺ С естествената ми бременност имах само много болезнени  гърди,а с инвитрото бяха много леко напрегнати и отпуснати,редуваха се,ту напрегнати,ту отпуснати . Всяка бременност е индивидуална

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 10:18 от Милото

# 326
  • Мнения: 105

Момичета добро утро🌺
На 05.07 ми беше трансфера на 2 5дневни❤
За първи път виждам резултат различен от 0…😇

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 10:39 от edelv@ys

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Тихичко честито и до финал!❤
Тестването го започваш отрано, но ти си знаеш Нека не спира да расте и след 9 месеца гушнеш здраво и пухкаво бебче!

# 328
  • Мнения: 302
Еделвайсче,тихичко честито ,наистина от доста рано си започнала ,но 🍀🤞🏼 до край
Хора аз малко отпуснах душата ЧХГ. продължава да си расте от 07.07 2116 днес е 6921 и по-хубавото е ,че падащия прогестерон от 28 днес е 32
Стискам палци на всички до край 🍀❤🤞🏼

# 329
  • Мнения: 98
Момичета, днес на прегледа се видя, че едното ембрионче е спряло да се развива, другото се развива добре, има пулс -161. Но имах болки долу в ляво, където ми е махнатата отчасти маточна тръба(заради извънматочна бременност) и докторката видя образувание, което ще трябва да се следи-17/14 мм, каза, че може да е възел на дръжка, нещо от червата, възпаление на останалата част от тръбата или извънматочна. В петък пак съм на преглед. Стискайте палци, всичко да се размине добре.

Общи условия

Активация на акаунт