Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 137 - август 2023)

  • 110 605
  • 1 375
  •   2
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 2 583
Александра Пламенова, има много други игри в които не са моментни наградите и пак доста познати лица имат по повече от една награда от вид след като регистрират цялото семейство. Явно от скоро играете та затова може би не сте толкова наясно. А и няма как да се борите с тези които имат магазин и имат възможност да регистрират повече бележки. Пожелавам ви успех в игрите и да печелите желаните награди, но не на всяка цена! Най сладка е печалбата когато най малко очакваш, че ще спечелиш!

# 1 066
  • Мнения: 2 021
Честито на всички за хубавите награди! Simple Smile
Има ли още някой, който чака гел за вежди за тестване от dm? В последно време това май ми е единствената награда.

Толка не стига, че половината им анкети попълвам 10-15 минути и накрая "Не отговаряте на профила", ами и не ми се обадиха за това проучване, дето е за 6000 точки. Rolling Eyes
Може ли след това да дадеш мнение(на лично може), че му се чудя на тоя гел, а не ме изтеглиха.
На мен толка постоянно ми праща анкети 99%  за голям екран, а аз нямам, имам чувството че нарочно го правят или веднага ме отхвърлят. Такова за 6000т дори не съм получавала известие.

# 1 067
  • Мнения: 212
Отварям си пощата и гледам от Загорка "Честито...." , верно регистрирам доста бележки,но не съм видяла заветния надпис. Да не са се объркали нещо?
Днес за Варна носят наградите направо от Мадагаскар.

# 1 068
  • Мнения: 1 950
Може ли след това да дадеш мнение(на лично може), че му се чудя на тоя гел, а не ме изтеглиха.
На мен толка постоянно ми праща анкети 99%  за голям екран, а аз нямам, имам чувството че нарочно го правят или веднага ме отхвърлят. Такова за 6000т дори не съм получавала известие.
Разбира се Simple Smile И на мен ми е интересно да видя как ще изглежда.
Наскоро ми се отвориха 2 анкети на телефона, за които пишеше, че са само за устройство с голям екран. Трябва да се пробва явно, нооо дават доста скромен брой точки(поне при мен). Grinning

# 1 069
  • Мнения: 375
Подарявам 2 000 MB -Виваком
Подарени.

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 14:05 от avtomivka

# 1 070
  • Мнения: 3 179
Нови игри в LIDL:

-------------------------------------------------------------------------------------------



LIDL ( Lidl Plus ) & Carpos - https://lidl.bg/carpos 🎁

Купи 1 бр. Carpos по избор в периода 24.08. – 06.09. от Lidl.
Сканирай Lidl Plus на каса при покупката.
Лесно е! Вече участваш. 🥳

------------------------------------------------------------------------------------------



⚠️ От 28-ми август ( понеделник ) ⚠️ 

*LIDL PLUS - Спечели 1 от 100 абонамента за "Уча се"  и 1 от 100 раници с ученически пособия - https://lidl.bg/igra 🤾‍♂️🤩

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 00:15 от Станимир Иванов 641942

# 1 071
  • Б
  • Мнения: 604
Ето една игра - анкета за попълване. https://www.instagram.com/p/CwSgUUDI2t7/ . Трябва да се влезе в сайта на seewines

# 1 072
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Номера, от който звънят Хайникен  024340847

# 1 073
  • Мнения: 132
И аз съм с шапка от Хайнекен!Дано си намеря бележката...Rolling Eyes

# 1 074
  • Мнения: 788
Обадиха се за шезлонг от Хайникен...

# 1 075
  • Мнения: 617
Аз имах такъв проблем,оказа се че при регистрацията не съм попълнила поле моите адреси.Прегледай си дали всичко си попълнила.
Благодаря много! Това беше проблемът.

# 1 076
  • Мнения: 678


Предполагам,че това ще са наградите на Фибела.
Този път и опаковката е различна и се отличава.
От предната  игра нищичко не спечелих, ще се надявам на тази, че си ги пия 😂
Скоро нищо не съм печелила. Sad Мрън.. Мрън..

Късмет на всички! 🍀🍀🍀

# 1 077
  • Мнения: 65
И аз съм с шапка от Хайнекен!Дано си намеря бележката...Rolling Eyes
за какво ги искат при положение, че ги качваме при рег. Сега и аз незнам пазя ли ги

# 1 078
  • Мнения: 1 077
И аз съм с шапка от Хайнекен!Дано си намеря бележката...Rolling Eyes
за какво ги искат при положение, че ги качваме при рег. Сега и аз незнам пазя ли ги
Ама сериозно ли го казахте това?За мен,че ги искат е най-добрият вариант.Поне лека утеха имам,че са истински бележките.И навсякъде в правилата на Загорка,Марети,Жатецки,Хайнекен и всички техни бири си пише,че бележката се изисква.

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 10:47 от Alize!

# 1 079
  • Мнения: 132
И аз съм с шапка от Хайнекен!Дано си намеря бележката...Rolling Eyes
за какво ги искат при положение, че ги качваме при рег. Сега и аз незнам пазя ли ги
Дамата ми продиктува номера на бележката и каза,че ще трябва да я предоставя на куриера.

Общи условия

Активация на акаунт