Сполучливи имитации на маркови парфюми - 52

  • 53 028
  • 752
  •   2
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 4 749
Момичета и момчета защо когато ср напръскам с имитация, имам леко главоболие или мнооооого леко гадене?

# 661
  • Мнения: 1 983
Може би някоя от съставките ти провокира мигренозен пристъп... Ама чак пък всяка имитация🧐..На мен ми се е случвало от определена миризма

# 662
  • София
  • Мнения: 4 749
Може би някоя от съставките ти провокира мигренозен пристъп... Ама чак пък всяка имитация🧐..На мен ми се е случвало от определена миризма
От Le parfium,А от Лъки - не

# 663
  • София
  • Мнения: 1 196
Здравейте, парфюмозависими Joy
Във Фейсбук ми излезе реклама на Баргело 1+1=3.
Може ли линк?
https://bargelloperfume.bg/
Когато се сложат три парфюма в кошницата, автоматично се генерира отстъпката

# 664
  • Мнения: 1 398
Това не е истинска отстъпка, а маркетингов трик /измама/. Вдигнали са си цената от 20 на 29 лева и при покупка на два, ми подаряват третия....Сериозно ? Rage
Аз си ги взимам на 17 лв. бройката от фирми, които ги предлагат в ОЛХ и БАЗАР.БГ.

# 665
  • Мнения: 5
Днес поклюкарих малко в Гиза, отлежават нови аромати и единият е Делина 💕

# 666
  • Мнения: 200
Днес поклюкарих малко в Гиза, отлежават нови аромати и единият е Делина 💕
Оооо, колко съблазнителна информация. Чакам с нетърпение новите на Гиза. 😁😁😁Дано скоро да ни зарадват 👌

# 667
  • Мнения: 37
По информация на Милка, в края на този месец трябва да пусне Прада Луна роса Блек, Прада льом и интенсе, Валентино Борн и Рома Корал и Фентъзи, Ле мел ле парфюм на ЖПГ и на Профумо рома Аква Вива.

# 668
  • Мнения: 440

Принцесата вече не си спомням дали съм я тествала, обаче в оригинала при мен не изпъкна с нещо. Сладък парфюм и толкова. Парите си не струва, освен ако не е на някаква супер промоция.
Phylosikos е хубав свеж и зелен аромат на смокини, но на дръвчето и листата по скоро. Дали не го купих, трябва да проверя какво имам в торбичките. Simple Smile
Sakura Cherry Blossom не помня дали я пробвах, но всички на Jo malone за мен бяха свежи цветни, плодови и ефирни аромати. Подходящи за ежедневието и след баня, ако искам неангажиращ и лек парфюм.
Andromeda май исках да я купя, но я нямаше в малък вариант. Спомена ми е за кремест аромат на ванилия и цветя.... и дотам. Мисля че на Tiziana имаше един жесток, но на онези скъпите MAD в мола. Simple Smile На Тициана много ми беше харесала Cassiopea на Muscent, обаче често мини варианти нямаше или поне преди.
Erba Pura я взех за приятеля, но бързо се губи и не бих я препоръчала. В същото време Kirke и на двата е любим. По-траен и излъчващ е, докато ЕП изчезва до час и няма шлейф.
Берберанзата не е на Герлен, а на Ланком. Relaxed Нея я познавам само на Рефан, от онези черните квадратни шишета сякаш беше. Малко ретро аромат ми дойде - рози, шафран, мед, дървесен и сладък топъл аромат.
Лалето на Байредо го взех от Мусцент, въпреки че имам и на Zag Zodiak. Сполучлив им е, не мога да кажа кой от двата е по-добър. Simple Smile Flowers Tulip

Хаха, трябваше направо теб да питам на лично.

Phylosykos познавам доста добре оригинала, той е специфичен и съм сигурна, че съм го подуишвала техния от блотер и е доста точно копие, но не съм го разнасяла. Иначе имам този на Adopt, който също е супер, но от доста време го няма в наличност.

Roses Berberanza (на Lancôme Scream) съм почти сигурна, че го бях пробвала веднъж на едно летище и въобще не си спомням харесал ли ми беше или не. Ще казвам да ми отстрелят каквото и да е от списъка тогава в зависимост какво имат в наличност.

# 669
  • Мнения: 1 983
ambra.bg беше сайта. Във фрагрантика е коментарите под Lineage го споменават като по-добро копие.
Айде,взе ли парфюма 😁? Чакам отзиви да знам дали да го поръчвам😁
 Тук едни дами обсъждаха един парфюм на Алхамбра Артист 1

Някой може ли по -подробно да ми обясни аромата му,защото не мога да преценя дали да си го купя....? Четох,четох във Фрагрантика,но не мога да се ориентирам...Освен това Артист 1 и 2 имитирам различни и не знам за кой да чета😁😁😁😁

# 670
  • Мнения: 4 792
Аз един малко тъп въпрос да задам. В Гиза не продават ли отлежали? В смисъл смесени преди време и вече готови за ползване ? Хванах се за думата на съфорумка по-назад, ама чак ми се стори невъзможно да е в смисъла за който питам

# 671
  • Мнения: 1 983
Мисля че в Гиза са само във вид на масла и когато поръчаш даден вид спрей,тогава се приготвя...Аз нямам проблем с трайността, поръчвам си масла,сама си ги разреждам и след 1,2 дни са ОК. Е да,колкото повече стоят,толкова повече се "насищат"😁

# 672
  • Мнения: 2 453
Тук едни дами обсъждаха един парфюм на Алхамбра Артист 1

Някой може ли по -подробно да ми обясни аромата му,защото не мога да преценя дали да си го купя....? Четох,четох във Фрагрантика,но не мога да се ориентирам...Освен това Артист 1 и 2 имитирам различни и не знам за кой да чета😁😁😁😁
Portrait of a Lady Frederic Malle.Някой наскоро коментира парфюма

# 673
  • Мнения: 949
Купих това чудо на мъжа ми и се оказа невероятно трайна ароматна бомба. Но не мога да намеря кой аромат имитира.
Скрит текст:

Сигурна съм, че ми е познат, но не мога да се сетя. Мъж ми е много доволен, защото постоянно съм отгоре му да го душа 😁😁😁
Пирамидата е:
Връхни нотки: шафран,ананас.
Средни нотки: огнен жасмин.
Базови нотки: кедрово дърво и амбър.

# 674
  • Мнения: 2 028
.... Тук едни дами обсъждаха един парфюм на Алхамбра Артист 1
Скрит текст:
...
Да,аз си го взех и съм много доволна. Супер траен, елегантен и изчистен аромат.Строг,хладен но много красив-Аз усещам рози с малко касис, малини и повече пачули.Не съм от любителите на рози от типа Делина,но тук розата е толкова класна,че ми е много комфортно. Силен е доста,влача шлейф и цял ден ми го усещам,а на дреха повече от ден. казват,че е едно от най доброте копия на Portrait of a Lady Frederic Malle

Общи условия

Активация на акаунт