Кой ви дразни във форума - 380

  • 5 883
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 792


ако ставаш за нещо ми прати некви снимки да видя дали имам време за теб все пак
 
 Как ме пък налучи, точно за нещо ставам, така съм и известна като нещото , ама е  редно да се позаинтересуваш дали аз ще имам време за теб, все пак....

# 46
  • Мнения: 239
Точно така - Слави и аз имаме пари и именно заради това ще ни слушаш. Хората, които са слушани имат пари. И вицовете им винаги са смешни.

И тази тема се превзе от жоро01 и ентусиастите,които му се връзват.  Tired

Нещо против 01 ли имаш бе, пиче?

Влизам във форума с цел обмяна на информация и главно да разпускам, така че никой не ме дразни. Уважавам всяко мнение, дори и онова което коренно противоречи на моето, защото ме кара да се замисля. Ааааа Жорето ми действа така както едно време вицовете на Слави.
Т.е. като разстройващо храносмилателната система ли?!
И тази тема се превзе от жоро01 и ентусиастите,които му се връзват.  Tired
Абсолютно съм съгласна с теб!!!

Ама не мога и не мога да разбера хората,които се връзват на безмислените заяждания на горе посочения МЪЖ,който пише във форум бг-МАМА! Tired

А относно темата никой не ме дразни,защото не съм като кон с капаци и приемам чуждо мнение.  bouquet

Знам, че съм Мъж. Половин София - също.

Дуото Жоро-Тони не ме дразни, този шум мога да игнорирам, но повсеместното очаровано блеене около тях не мога.
Друго кво ме дразни, ами форумът зарежда най-бавно за най-тъпите теми и ги чакам два часа да се отворят, за да открия голям човек, който, например, не знае как се пише реферат  ooooh! Но май не ме дразни, става ми тъжно нещо.

О, и, да, забравихте ме, щото не пиша редовно  Crossing Arms

Сопранов не е виновен - просто ми се пада братовчед. Освен това е вегетарианец и слуша Браян Адамс.

# 47
  • Мнения: 239


ако ставаш за нещо ми прати некви снимки да видя дали имам време за теб все пак
 
 Как ме пък налучи, точно за нещо ставам, така съм и известна като нещото , ама е  редно да се позаинтересуваш дали аз ще имам време за теб, все пак....

ахахаха

# 48
  • Мнения: 1 354
Бреййй Жорко,ама ти си бил мега тъп пич бе.А аз си мислех,че мамите преувеличават...

Имам предложение-я най-добре една анкетка и всичко ще е ок!!! Mr. Green
Не че не е ясно още от сега кой ще е за разстрел,ама все пак... Whistling

# 49
  • Мнения: 677
Ами искам да кажа с това "нищо лично", че като човек нямам нищо против теб, но позицията, която си заел във форума, не ме кефи неистово. Един вид - стила ти на писане не ми харесва и ми е дразнещ, но не и ти като човек.

 Що защитаваш Катя? Да не би нещо да я подценяваш? А? Mr. Green Както аз - Миленка онази вечер? Хммммм....
Ню,не знаех,че позицията ми тук трябва да те кефи,ще си взема бележка..Ми казвай ги по-рано тези неща де..
Катя и мен ме дразни понякога,но повече ме дразни рязкия ти тон и нетолерантното ти държание..Освен тва ти личи,че не си такъв човек,а се пънеш да изглеждаш зла..Не разбирам защо?Кефи ли те тва?

# 50
  • Мнения: 2 933
толкова отдавна не съм влизала в Клюкарника ,че чак и ви се зарадвах Simple Smile
Предполагам ,обаче скоро ще направя кръгом.
Като с е разтъжа ,де Mr. Green

# 51
  • Мнения: 677
Дуото Жоро-Тони не ме дразни, този шум мога да игнорирам, но повсеместното очаровано блеене около тях не мога.
Що дуо?Аз дори го отбягвам тоя..

# 52
  • Мнения: 46 641
... Освен тва ти личи,че не си такъв човек,а се пънеш да изглеждаш зла ...

Зла си е, вярвай ми ...

# 53
  • Мнения: 2 255
Сопрано и другото му аз(жоро),а най-дразни,когато си чатка и се омотава със самоличностите си(както ни е демонстрирал по-горе).
 Мамица ми направи веднъж неприятно впечатление....Вергилия е крайно време да започне да пише обЯснявам.........
Аз си се дразня от това как тоя форум ме кара да се държа...........

# 54
  • София
  • Мнения: 2 271
....И какво казвате..... кой ви дразни?  Thinking

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 747
Сопрано и другото му аз(жоро),а най-дразни,когато си чатка и се омотава със самоличностите си(както ни е демонстрирал по-горе).
 Мамица ми направи веднъж неприятно впечатление....Вергилия е крайно време да започне да пише обЯснявам.........
Аз си се дразня от това как тоя форум ме кара да се държа...........

За какво.....се държиш? Има ли ефект?  Grinning

# 56
  • Мнения: 239
Бреййй Жорко,ама ти си бил мега тъп пич бе.А аз си мислех,че мамите преувеличават...

Имам предложение-я най-добре една анкетка и всичко ще е ок!!! Mr. Green
Не че не е ясно още от сега кой ще е за разстрел,ама все пак... Whistling

Мега тъп ама карам Мерцедес, а? Имам ли мезонет в Подуяне? Имам. Връткам ли ученички от Визаж? Връткам.
Яд те е, а?
Дуото Жоро-Тони не ме дразни, този шум мога да игнорирам, но повсеместното очаровано блеене около тях не мога.
Що дуо?Аз дори го отбягвам тоя..

Отбягваш ме щото те е яд, че барабалекс е тайно влюбена в мен, нали? Знаеш, че няма как да устои на 11те.


# 57
  • Мнения: 5 468
но повече ме дразни рязкия ти тон и нетолерантното ти държание..[/b]
Муци, не се излагай Whistling. Ти да не би да си супер толерантен към нещата, които не ти харесват? Айде да не се лъжем сега и да не си ровим по мненията, че ме мързи, ако трябва да бъда откровена.
Ако трябва да бъда откровена, също така и ме мързи вече да споря с теб... от ранни часове сме почнали - уморих се.
Предлагам ти примирие wflag. Зла ли изглеждам? И през ум не ми е минало newsm78.

# 58
# 59
  • Мнения: 677
Не знаех,че сме във война..По презумция съм я загубил,така че не бих я и почвал даже..
Не приемам примирието ти,защото не мисля,че тук е бойно поле..
Разачка си,знам си аз..И не съм ти ходил пък по мненията.. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт