Отговори
# 315
  • Мнения: 2 619
Ако е толкова неприятно обмисляла ли си оперативна корекция?

# 316
  • тук-там
  • Мнения: 5 860
Аз слагам ретинал вс вчер от началото на този месец. Сутрин витамин С на виши.
Изпратих днес щерката за Германия и с ММ останахме само с куч.

# 317
  • Мнения: 2 114
Серума на Шисейдо откъде го взимате със сигурно качество ?

# 318
  • Мнения: 2 457
mtz, успех на момичето! Flowers Four Leaf Clover

На мен след вит.С серията на Миша ми се отключи голям проблем с лицето и почти нищо не ползвам в момента. Един хидратираш на srv и тонирана слънцезащита основно.
Разни ретиноли и пр. никога не съм пробвала. Един серум с хиалуронова киселина си бях взела, ужасно червено ми ставаше лицето от него и нямам смелост за друго.
За очите пия една голяма чаша чай от висококачествен шафран сутрин, приготвям си го от вечерта.
Преди време намалих драстично диоптри с него, но съм несериозна и го спрях. Сега съм решила да го пия постоянно. Освен на очите, ми действа много добре за общ тонус, настроение и енергия. Започвам отрано, че като се заредят след някое време мъгливи дни без слънце ми се отразяват много зле на душата.

# 319
  • Варна
  • Мнения: 2 787

За очите пия една голяма чаша чай от висококачествен шафран сутрин, приготвям си го от вечерта.
Преди време намалих драстично диоптри с него, но съм несериозна и го спрях. Сега съм решила да го пия постоянно. Освен на очите, ми действа много добре за общ тонус, настроение и енергия. Започвам отрано, че като се заредят след някое време мъгливи дни без слънце ми се отразяват много зле на душата.

Моля, сподели кой чай конкретно купуваш?

# 320
  • Мнения: 2 457
Не купувам чай, директно подправката купувам.
Заливам от вечерта една малка щипка с топла вода и сутринта изпивам.
Трябва да се търси от проверено място, че е пълно с фалшив шафран или смесен с невен.

# 321
  • Мнения: 29 203
Серума на Шисейдо откъде го взимате със сигурно качество ?
Аз от Нотино и Дъглас!

# 322
  • тук-там
  • Мнения: 5 860
Аз имам от Мароко. Какво да правя? Да варя или само да залея? Прецеждам ли?

# 323
  • Мнения: 2 457
mtz, не вариш. Слагаш малка щипка и заливаш с гореща вода от вечерта. Сутрин на гладно го пия аз, не прецеждам. На моят няма белите части от близалцата, изрязани са, т.е води се много високо качество.

Последна редакция: пн, 09 окт 2023, 11:17 от silver pearl

# 324
  • София
  • Мнения: 39 118
Аз ще си правя нови очила. Отделила съм си рамка.
Между другото, работя в голяма верига оптики и този месец имат всички видове намаления. Плюс 50/ на стъклата с карта Кауфланд.

# 325
  • Мнения: 280
Серума на Шисейдо откъде го взимате със сигурно качество ?
Аз от Нотино и Дъглас!

Здравейте, момичета. Аз не съм много активна, но се заинтересувах от този серум. Може ли снимка?
Благодаря предварително!

# 326
  • Мнения: 29 203
Серума на Шисейдо откъде го взимате със сигурно качество ?
Аз от Нотино и Дъглас!

Здравейте, момичета. Аз не съм много активна, но се заинтересувах от този серум. Може ли снимка?
Благодаря предварително!
https://www.notino.bg/shiseido/ultimune-power-infusing-concentra … ncentrat-za-lice/

В момента има промоция с промо код!
Брайт, спряли били нашите любими червила на Кларанс - Joli rouge, бясна съм! Днес покрай крема си купих това, дано да ми допадне, цвета уж бива!


Последна редакция: нд, 08 окт 2023, 18:38 от mimi.7299

# 327
  • Мнения: 3 300
silverl pearl, откъде купуваш твоя шафран? Този го намирам само в една страница във фейсбук. Вкъщи всички имаме късогледство. Аз имам високи диоптри, ако може при сина ми да се стопират поне

# 328
  • Мнения: 23 418
Cliè, на тази възраст вече не ми препоръчват корекция.А като бях по-млада не знаех. че да съм с 4 и над 4 диоптъра е такова дърво!🤦🏻♀
Rockstar, коя оптика?

Последна редакция: нд, 08 окт 2023, 19:45 от ДХ3

# 329
  • София
  • Мнения: 3 722
МТЗ, успешно учение на момичето ти!
И малкия ми син започна. Вече две седмици. Изумена съм колко малко хора са се записали за специалността. Вярно, че инженерните науки не са лесни, но какво ще правим без инженери в бъдеще. А колелото се върти. Групата му е направо бутикова.

Общи условия

Активация на акаунт