💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 8 (23.10 - 30.10)

  • 136 630
  • 3 318
  •   1
Отговори
# 3 240
  • Мнения: 1 943
Стана интересно, много интересно. Така, като гледам няма участник от С5, който да не е минал през Гогата.

# 3 241
  • Мнения: 2 083
Докато спорите дали шегата на Рълев била гавра, аз си мислех че най-голямата гавра са кастинг битките.

Унижение към старите играчи!

Ако ще викаш някого за Ол старс, просто му се обаждаш и го поканваш. Питаш го любезно - желае ли. Предлагаш някакъв финансов стимул.  Ако не му се влиза пък изглежда ценен, увеличаваш стимула.
Не го викаш за тест!!!   Абсолютна подигравка.  Абсурдно просто!

Ще дам пример от друга област.
Да речем Гатю е ходил на мисии, куршуми са летели около главата му. По случай националния празник се решава един списък от такива ветерани да бъдат наградени с ордени. НО... Има една последна стъпка... Викат ги един по един и им казват - сега Гатьо ще трябва да се пребориш с ей тоя млад войник, който е треньор по таекуондо и медалист от състезания. Ако го победиш ще ти дадем медал.

# 3 242
  • Мнения: 461
Soney е абсолютно права. И затова не съм особен оптимист за този "звезден" сезон. Доста от истинските звезди ще откажат. Наистина си е обида за тях такъв вид кастинг.

# 3 243
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Вай, вай, малкото агънце го изпапкал Кумчо Вълчо!
Два пункта от моята подкрепа загуби агънцето в този момент.

# 3 244
  • София
  • Мнения: 14 125
Нали не вярвате, че тези битки не са по сценарий. Най-малкото, ще има и неявили се, които ще участват. До тук все звезди каниха, така че е просто да ги изтупат от нафталина и да вдигнат рейтинга. Не ги карат насила.

# 3 245
  • Мнения: 1 889
Вай, вай, малкото агънце го изпапкал Кумчо Вълчо!
Това за Радо ли се отнася ? Аз нещо не разбрах. Кой е Кумчо Вълчо ?

# 3 246
  • Мнения: 2 083
Графиката с оценките на епизодите този път съдъжа и целия 4-ти сезон (само със средни оценки).
От последната седмица дъното е епизода с отпадането на Цвети. Под него в класацията е единствено 11-ти епизод (когато оня плешивия чичо, забравих му името, пристига на чистилището и битката с варелите където Васко се претрепа.

Дяволо ще я публикува с новата тема.

# 3 247
  • Мнения: 2 162
Вай, вай, малкото агънце го изпапкал Кумчо Вълчо!
Това за Радо ли се отнася ? Аз нещо не разбрах. Кой е Кумчо Вълчо ?
И аз с е чудя кой е Кумчо Вълчо, нещо изпускаме?! Rolling Eyes

# 3 248
  • Мнения: 3 450
Вай, вай, малкото агънце го изпапкал Кумчо Вълчо!
Това за Радо ли се отнася ? Аз нещо не разбрах. Кой е Кумчо Вълчо ?
И аз с е чудя кой е Кумчо Вълчо, нещо изпускаме?! Rolling Eyes
Ох, бе, хора! Бъзикам се с политическата кариера на Радостин. Помните ли, че и Виолета го хареса като бъдещ политик. Wink
Скрит текст:

# 3 249
  • Мнения: 7 199
ББ са го подмладили с поне едни 10-15 години. Laughing

# 3 250
  • софия
  • Мнения: 1 052
Скрит текст:
Вай, вай, малкото агънце го изпапкал Кумчо Вълчо!
Това за Радо ли се отнася ? Аз нещо не разбрах. Кой е Кумчо Вълчо ?
И аз с е чудя кой е Кумчо Вълчо, нещо изпускаме?! Rolling Eyes
Ох, бе, хора! Бъзикам се с политическата кариера на Радостин. Помните ли, че и Виолета го хареса като бъдещ политик. Wink
Скрит текст:

Кумчо Вълчо: Ти сега разбра ли ми идеята, брат?
Агънцето: ъъъъ....ммммм Thinking дааммм Rolling EyesRolling Eyes

# 3 251
  • Мнения: 8 924
На мен ми направи силно впечатление и какво учи Радо в Щатите.

# 3 252
  • Мнения: 2 026
Докато спорите дали шегата на Рълев била гавра, аз си мислех че най-голямата гавра са кастинг битките.

Унижение към старите играчи!

Ако ще викаш някого за Ол старс, просто му се обаждаш и го поканваш. Питаш го любезно - желае ли. Предлагаш някакъв финансов стимул.  Ако не му се влиза пък изглежда ценен, увеличаваш стимула.
Не го викаш за тест!!!   Абсолютна подигравка.  Абсурдно просто!

Ще дам пример от друга област.
Да речем Гатю е ходил на мисии, куршуми са летели около главата му. По случай националния празник се решава един списък от такива ветерани да бъдат наградени с ордени. НО... Има една последна стъпка... Викат ги един по един и им казват - сега Гатьо ще трябва да се пребориш с ей тоя млад войник, който е треньор по таекуондо и медалист от състезания. Ако го победиш ще ти дадем медал.

Защо да не напомнят за себе си . След две години ще ги забравим, а така поддържат интереса. Прекрасна реклама, вливане на популярност, пак повод да се явят по разни следкасти задакасти )). Видяхме в битката с Мишето , как нямат шанс да загубят и да искат, щом вече са решили да ги вземат. А и да няма претенции от публиката , защо са поканили тоз и тоз уж честно са си спечелили правото на участие. Само едно се чудя- защо жени продължават да се натискат . Чавка ли им е изпила мозъка, но явно този вид реклама "безплатна" реклама носи добри приходи .

# 3 253
  • Мнения: 118
Soney И затова не съм особен оптимист за този "звезден" сезон. Доста от истинските звезди ще откажат. Наистина си е обида за тях такъв вид кастинг.
Би следвало да е така, но като ги слушам по кастите, всички тръпнат в очакване. За бившите ИВ е явно нещо като казарма. Само за собствените си изяви говорят. Изключенията са малко.

# 3 254
  • Мнения: 2 083
Катето в Надкаст:
-- Ако ги настъпиш си аут!

Общи условия

Активация на акаунт