Внимавайте! Измамници!

  • 146 649
  • 1 237
  •   2
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 2 257
Здравейте,
Предполагам че и това е измама:

 - mailsender@reverbnationapp.com
- Иконката на Спиди, имейл с линк че пратката не може да се достави на адреса
- Пратка започваща с BGхххх

Абсолютна измама.

# 1 231
  • Мнения: 6 175
Помните ли преди години един скандал с изтеклите данни на хора? Май от НАП. Е, сега след тоя бум на измамите, сещате ли се тия данни как хубавичко са се развъртяли през няколко ръце. И ето го и резултатът.

Мъжът ми вчера обаждане по телефона. Търсят го по малко име. Мълчание след това някой се представя за полицай с българско име и фамилия, но го прави с много силен руски акцент.

# 1 232
  • Мнения: 20 457
А какво искаха?

# 1 233
  • Мнения: 6 175
Не се знае. Той ги напсувал и затворил.

# 1 234
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 14 660
Заедно с бежанците тук дойдоха и много украински криминални елементи. Има и техни просяци по кръстовищата, красиви момичета, които лъжат, че са с ДЦП и събират пари за лечение. Това не е вярно, не им давайте нищо.

# 1 235
  • Мнения: 25 991
При нас са при Кауфланд украинките, които събират пари. Не говорят български, ама са с ламиниран лист за просене на пари.  Хич не обръщам внимание, подминавам ги, поне не наглеят. Има един при нас, от ромски произход, районът му явно е около автогарата, та съм го засичала там и пред болницата до автогарата, много е нагъл. Навира се в хората, дори когато провеждат разговор или нещо са заети, ако види някой, че яде, облечен в дрипави дрехи, говори с "малоумен" глас, досажда, кълне, за децата си хляб да купел.... Виждала съм го същият да чака автобус за съседно село, облечен в маркови дрехи и говорещ нормално. Охраната на автогарата казва, че и пребърква невнимателните, краде, и го гони, като го види.

# 1 236
  • София
  • Мнения: 321
Да, така е - 90% от просещите са толкова нагли и арогантни, че отвращават. Миналата година слязох за малко до гаража и в това време минава една баба и ми иска 50 ст. Аз й казвам, че нямам, при което тя започва да ми се кара, че не ми искала 5 лв, а само 50 ст, как така да нямам???. Смятайте що за простотия.
Имала съм доста случки и с такива, които  ти препречват пътя и ти искат пари за болно дете.
"Странно", защо винаги агресират срещу майки с деца или възрастни. Как пък веднъж не спряха някой с по-сериозна физика?

# 1 237
  • Мнения: 37 618
От толкова много измамници хората, които наистина имат нужда от помощ, остават без такава.

Общи условия

Активация на акаунт