Сушилнята - всякакви въпроси и отговори - тема 25

  • 26 779
  • 713
  •   1
Отговори
# 630
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Здравейте Simple Smile
За пръв път ще купувам сушилня и съм се спряла на Bosch серия 6 от по-бюджетните модели - и по-конкретно този. Защо точно той - не мога да конкретизирам.
Та, въпросът ми е какво Ви е мнението за този сайт? Въпросният модел е на оферта само там за момента.
Приемам съвети и за други модели в този ценови диапазон - да кажем до към 1400 лв.

# 631
  • София
  • Мнения: 44 122
Това е сайта на бош, какво да ни е мнението?

# 632
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Това е сайта на бош, какво да ни е мнението?
Първоначално и аз така реших, в последствие видях друг сайт на бош този и затова реших да попитам тук.

# 633
  • Мнения: 11 626
Това е сайта на бош, какво да ни е мнението?
Първоначално и аз така реших, в последствие видях друг сайт на бош този и затова реших да попитам тук.
Уточнявам: сайтът на вносителите на Бош.
Имат и офис. Може да се иде на място и да се види.

# 634
  • София
  • Мнения: 44 122
Да де, адреса, който са дали, на арсеналски(който аз знам) си е магазин официален на бош... Иначе кой сайт на вносител кой на фирма, еднакво легитимно ми е.

# 635
  • Мнения: 120
Здравейте,
Купих си сушилня Bosch, кондензационна с термопомпа. Още не съм я пускала, но не виждам да има транспортни болтове и ключ, с който се развиват както беше на пералнята. Естествено забравих да попитам и в магазина. В упътването не е описано. Има ли нещо, което трябва да се махне преди първото включване? 🤔

# 636
  • Мнения: 11 626
Честита. Не е като пералнята. Вие нищо не трябва да отвивате нищо. Само я нивелирайте.

# 637
  • Мнения: 90
Здравейте, може ли малко помощ - суша бебешките дрехи в сушилня Whirlpool - досега съм ги пускала на синтетика, второто гардеробче - излизат влажни. На синтетика екстра ми ги сви. Според вас коя програма е правилно да използвам? На памук няма ли още повече да ги свие?

# 638
  • Мнения: 1 403
Ако самите дрешки са направени от памук няма значение дали са бебешки, детски или за възрастни, програмата си е памук. Синтетиката е за тънки бързо съхнещи неща. За свиването нищо не мога да кажа, вие си познавате уреда, но обикновно при пварилно избиране на програмата не се случва.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 15:41 от DreamingOfSummer

# 639
  • Мнения: 90
Много благодаря, ще пробвам!

# 640
  • Мнения: 81
Здравейте,
Имам сушилня АЕГ.

Вчера изпада нещо от нея, от задната страна. Може ли да се използва и без него? Според мен е било залепено с лепило, защото много лепне. Не ми изглежда важно, но не съм сигурна.

# 641
  • Мнения: 11 626
Изолация. Залепете я на мястото ѝ- просто я притиснете.
Няма отношение към работата.

# 642
  • Мнения: 81
Изолация. Залепете я на мястото ѝ- просто я притиснете.
Няма отношение към работата.

Благодаря Yellow Heart

# 643
  • Мнения: 982
Здравейте! Купих сушилня Beko за апартамента на родителите ми. Предишната им беше на същата производител и изкара 10 години. Съответно реших и сега да заложа на тях.

В магазина ми казаха, че  за този бранд те не предлагат аксесоар/стойка за сушене на маратонки. Имаха само на Bosch. Зарових се в интернет да търся откъде да поръчам такава, но към момента нямам успех. Видях такива само за Bosch и AEG.

Някой купувал ли е такова нещо за тази марка сушилни и ако да, моля да посъветва от къде? Благодаря!

# 644
  • Мнения: 4 059
Здравейте! Купих сушилня Beko за апартамента на родителите ми. Предишната им беше на същата производител и изкара 10 години. Съответно реших и сега да заложа на тях.

В магазина ми казаха, че  за този бранд те не предлагат аксесоар/стойка за сушене на маратонки. Имаха само на Bosch. Зарових се в интернет да търся откъде да поръчам такава, но към момента нямам успех. Видях такива само за Bosch и AEG.

Някой купувал ли е такова нещо за тази марка сушилни и ако да, моля да посъветва от къде? Благодаря!
Имат доколкото ми е известно

За модели :Beko Grundig Arcelik 2963040400. Свържете се със спорта за актуално инфо.

Общи условия

Активация на акаунт