💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 71 465
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 4 694
Рълев го е страх да се изправя срещу Момчил обаче Grinning

# 1 366
  • Мнения: 105
Марто отново надигра Виолета. Просто я матира. Уникален мозък.

# 1 367
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
Даа, стигнах до Ръльо и Вила.
Прави си май сметки без кръчмар Ръльо, да му се чудиш защо, след като има толкова прикачен инвентар....да, да, знам, велик е със стратегията си, ама на мен не ми е ок точно тази стратегия.

# 1 368
  • Мнения: 68
Ще видим до кога ще го пазят и величаят чичака перчем Joy Много са късопаметни хората, аз още си спомням как се пенеше на онези, за които твърдеше малко по-рано, че са му най-близки. Големият стратег на сезона, никой не го търпи и няма никакви близки хора в играта Joy  Само мога да предполагам, че и в живота му е така. Такъв тип нарцис е неспособен да изгражда трайни истински отношения.

Иначе Денка наистина е като ветропоказател, който не е духнал, в негова посока не се е обърнала.

# 1 369
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 519
Някой ще напише ли кой какъв имунитет и други екстри имаше ?
Рълев е с екстрите, другите имат само грошове
Мастагарков нямаш ли някакво желязо и той?

# 1 370
  • SF
  • Мнения: 21 564
Рълев не помисли ли, че може да номинират тета Виолета? Мишето и Денито няма да гласуват за Вили, но останалите, ако малко размърдат мозъци...
Мастагарков пак пита Момчил ти какво мислиш и Момчил пак си трае и няма да му каже какво мисли. Имам дежа вю. За толкова време Мастагарков не разбра ли, че Момчил няма сметки, в които той да се набърка. Момчил иска да мине без помагачи до победата си и не търси коалиционни партньори, за да се побутват.

# 1 371
  • Мнения: 4 694
Някой ще напише ли кой какъв имунитет и други екстри имаше ?
Рълев е с екстрите, другите имат само грошове
Мастагарков нямаш ли някакво желязо и той?
Не, по съвет на Мартин той търсеше желязото на Рълев обаче.

# 1 372
  • София
  • Мнения: 2 925
А докато познаваха кубчетата, Дунев защо така нелепо я извика Дени?
“Денко, шааа познае ли го кубчето?”
Каква беше логиката на този въпрос ? Дразнеше го, че стои да Момчи ли??

# 1 373
  • Мнения: 2 395
Не разбирам петимата мъже. Виждат че че трите жени играят заедно и не искат да ги изправят една срещу друга. Пратете Виолета срещу рълев. Всички мъже мисля, че с удоволствие ще гласуват за нея ама явно ги е страх.

# 1 374
  • Paris
  • Мнения: 272
Е честно ли Мастагарката пак се води по акъла на Мартин ….

# 1 375
  • Мнения: 4 694
Рълев не помисли ли, че може да номинират тета Виолета? Мишето и Денито няма да гласуват за Вили, но останалите, ако малко размърдат мозъци...
Скрит текст:
Мастагарков пак пита Момчил ти какво мислиш и Момчил пак си трае и няма да му каже какво мисли. Имам дежа вю. За толкова време Мастагарков не разбра ли, че Момчил няма сметки, в които той да се набърка. Момчил иска да мине без помагачи до победата си и не търси коалиционни партньори, за да се побутват.
Рълев ще накичи Виолета с огърлица Grinning

# 1 376
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
Много “грозна“ Виолета - “Кажи КОЙ искаш, и го ИМАШ“....много, гига и мега грозно, все едно това е пазар, Виолета е продавача, само цената да се договори.....чак ми загорча.

# 1 377
  • Мнения: 4 694
Виолета е самоуверена Grinning

# 1 378
  • Paris
  • Мнения: 272
Рълев не помисли ли, че може да номинират тета Виолета? Мишето и Денито няма да гласуват за Вили, но останалите, ако малко размърдат мозъци...
Скрит текст:
Мастагарков пак пита Момчил ти какво мислиш и Момчил пак си трае и няма да му каже какво мисли. Имам дежа вю. За толкова време Мастагарков не разбра ли, че Момчил няма сметки, в които той да се набърка. Момчил иска да мине без помагачи до победата си и не търси коалиционни партньори, за да се побутват.
Рълев ще накичи Виолета с огърлица Grinning

Защото предпочитат да оставят жените за най-накрая понеже можеш да биеш там по-лесно.

# 1 379
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 519
Не разбирам петимата мъже. Виждат че че трите жени играят заедно и не искат да ги изправят една срещу друга. Пратете Виолета срещу рълев. Всички мъже мисля, че с удоволствие ще гласуват за нея ама явно ги е страх.
коя е третата жена ?

Общи условия

Активация на акаунт