💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 13 - ФИНАЛ (27.11 - 03.12)

  • 275 483
  • 4 840
  •   3
Отговори
# 4 740
  • Мнения: 3 326
На Север от Балчик има някакво морско течение и разликата в температурите на водата е поне 10 градуса. Заради това румънците идват в България, а не си ходят в техния участък от морето. Това е, което са ми казвали местните.

2-3 градуса може, 10 градуса може да има разлика с южна Гърция

# 4 741
  • Другата България
  • Мнения: 37 827
Наистина ли казвате, че след 15.06. водата на север от Балчик ще е само с няколко градуса по-студена от тази в Царево? И то при очертаващия се юни с температури не повече от 29 градуса?
Аз съм от хората, предпочитащи северното Черноморие пред Южното и мога да кажа, че миналата година едва след средата на юЛи водата беше като на юг.

# 4 742
  • Sofia
  • Мнения: 1 457
Аз дори не съм почивала на северното Черноморие и за първите седмици на снимачния период разбирам, че ще е по-студено, но юли и август все ще се стопли, нали така.
Т.е. не виждам причина да няма морски битки поне във втория етап на играта.

# 4 743
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 483
за морски битки трябват И водолази. за тях ще трябват и допълнително пари.Smiley

# 4 744
  • Мнения: 4 691
Кои ще са водещите?

# 4 745
  • Мнения: 11 537
Дано пак е Алекс Сърчаджиева, но ... е ясно, че няма да е тя Grinning Ралица ми харесва донякъде, но Димо - изобщо не.

# 4 746
  • София
  • Мнения: 7 892
Надявам се същите.

# 4 747
  • Берлин
  • Мнения: 4 670
Сърчаджиева ми е много противна. Харесвам Ралица. Димо ми беше любимец, но не и като водещ тук.
...
А водата на север е лед бррр.

# 4 748
  • София
  • Мнения: 7 892
Алекс твърдо не като водеща.

# 4 749
  • Мнения: 4 614
Дано сменят малко сценария и спрат Ралица ,да им се кара по съветите , като класен ръководител.  И изобщо да спре да им се меси, и дава наклон на решенията и играта.

# 4 750
  • SF
  • Мнения: 21 564
И да спре с портенето на стратегиите и намеренията им.
Това много ме дразни и съсипва всякакви сюжетни линии и отношения между участниците.

# 4 751
  • USA
  • Мнения: 7 369
Откъде ви хрумна,че Алекс може отново да е водеща?
Седмица преди началото на втори сезон са й казали,че няма да е водеща. Очевидно е,че между нея и продукцията е имало проблем.

Димо и Ралица са добър тандем,свикнали сме им вече. Станаха лицето на ИВ,така както Карамазов винаги ще бъде водещия на Сървайвър и не виждам абсолютно никаква причина те са бъдат сменени.

Жалко за водните битки,ако има такива явно ще са към средата на сезона/края. Жалко,че намират много качествени плувци,а тяхния потенциaл остава скрит. Радо например беше феноменален и почти нищо не видяхме от неговия капацитет.

# 4 752
  • Мнения: 9 786
Димо ми е забавен, но ако сменят Ралица хич няма да съм недоволна. Някоя която не говори на фалцет 90 процента от времето например няма да е зле.

# 4 753
  • Мнения: 192
Ралица е прокси на продукцията, не си ги взима сама тези решения на кого да манипулира реакциите и какви разкрития да прави. Тя си върши работата.

# 4 754
  • Мнения: 2 094
Ралица е прокси на продукцията, не си ги взима сама тези решения на кого да манипулира реакциите и какви разкрития да прави. Тя си върши работата.

Прокси прокси, ама злобата прелива. Отвътре ѝ иде.
Димо не е злобен пък и вече се поотрака в коментарите.
Гласувам да сменят Ралица с някоя природно добра личност.
Но то такива с лупа да ги търсиш.
Карин Околие е например такава.

Общи условия

Активация на акаунт