Промоции на книги тема - 19

  • 43 863
  • 571
  •   1
Отговори
# 480
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 837
Аз от много отдавна практикувам доставка до кутия, не с куриер или офис. Тогава ми е безплатно и мога в рамките на три дни да я взема.

# 481
  • Мнения: 4 023
Бениториал

Пан

# 482
# 483
  • Мнения: 5 196
Някой има ли наблюдение дали пускат намаление в Booktrading във физическите обекти по това време? Имам ваучер и се чудя кога да го оползотворя Simple Smile

# 484
# 485
  • Мнения: 1 328
Здравейте!
Препоръчайте ми книги като тийн криминалетата на Холи Джаксън /Наръчник за убийства за добри момичета, Добро момиче, лоша кръв, По-добре да беше мъртва/ Дъщеря ми вече ги прочете тези. В момента чете и четвъртата нейна преведена книга /Петима оцеляват/ . Харесва и този жанр да чете, затова търся подобни на тези. Благодаря за съдействието!

# 486
  • Варна
  • Мнения: 2 355
Здравейте!
Препоръчайте ми книги като тийн криминалетата на Холи Джаксън /Наръчник за убийства за добри момичета, Добро момиче, лоша кръв, По-добре да беше мъртва/ Дъщеря ми вече ги прочете тези. В момента чете и четвъртата нейна преведена книга /Петима оцеляват/ . Харесва и този жанр да чете, затова търся подобни на тези. Благодаря за съдействието!
Книгите на Карън М. Макменъс.

# 487
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 873
Здравейте!
Препоръчайте ми книги като тийн криминалетата на Холи Джаксън /Наръчник за убийства за добри момичета, Добро момиче, лоша кръв, По-добре да беше мъртва/ Дъщеря ми вече ги прочете тези. В момента чете и четвъртата нейна преведена книга /Петима оцеляват/ . Харесва и този жанр да чете, затова търся подобни на тези. Благодаря за съдействието!

Харлан Коубън, има и много симпатични сериалчета по негови книги.

# 488
  • Мнения: 10 405
Озон освен намалението на книги имат и за детски играчки (за ненамалени) код KIDS25 за -25%, така че е опция за комбиниране на покупки (и стигане до БД). За детските книги обаче когато пробвах не става.

# 489
  • Мнения: 3 153
За посетителите на Панаира

# 490
  • Мнения: 5 196
От тях съм набелязала едни книжки със стикери Heart Eyes

# 491
  • Мнения: 4 697
Пробвах код KIDS25, че съм обещала да поръчам рецептите на Ванилия, не хвана, но за сметка на това намали още от приорина.
Утре, ако от store.bg, изпратят код, ще помоля, да споделите.

# 492
  • Мнения: 10 405
Гледах сега за някои издателства какво предварително излиза като информация за Панаира на книгата - Ентусиаст са с -20%, Колибри - 30% и книги по 3 или 5 лв; за Сиела не видях нещо конкретно, обещават някакви изненади… Миранда от -20 до -50%.

# 493
  • Мнения: 771
Сиела видях качена от тях снимка. Горе на шатрата пише 20%

# 494
  • Мнения: 36 812
Аз се прибрах от екскурзията ми и поръчах книжките, които исках от Хеликон - излезе с около 5 лв по-евтино от Озон (с код) и пак е с безплатна доставка до офис.

На Изток-Запад и Миранда е същата отстъпка, но с платена доставка.

Общи условия

Активация на акаунт