Промоции на книги тема - 19

  • 47 163
  • 613
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 356
Фют пускали ли са някакви новини за промоции за 24ти май?

(Уж съм абонирана за бюлетини, но от толкова бюлетини на кой ли не, нищо не намирам в пощата си, когато ми трябва.)

# 496
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 897
На озон има ли код за панаира или не? Понеже аз имам едни, дето ги чакам да ги намалят Sad

# 497
  • Мнения: 4 737
Няма код, отразена си е отстъпката. Различна е, на някои няма отстъпка.

# 498
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 897
А, ок, мерси!

# 499
  • Мнения: 10 516
Видях, че Миранда са отразили намаления и онлайн на сайта им, в секцията -50% няма нещо, което да ме интересува. Видях други книжки с -20%, предполагам че така ще е и на Панаира.

# 500
  • Мнения: 511
За озон за ненамалени може да се ползва код UniCreditVIP за 8% намаление. Не е много, но когато в поръчката има и ненамалени книги сваля малко от цената допълнително.

# 501
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 897
Благодаря много, поръчах вече, видях, че имат някакво намаление самите книги.

# 502
  • Мнения: 892
Странно защо Сиела мълчат за промоцията си за 24 май. Обикновено си казват 2-3 дни преди това. Дали изобщо ще има по-голяма промоция? И на - 35% ще съм доволна. Smirk

# 503
  • Мнения: 4 034
Озон се излагат,заредила съм кошницата с няколко книги а те всички с 15% 😳 ми няма да поръчам от тях... а кофти ,че едната книга не във всички онлайн книжарници я има.

# 504
  • Мнения: 777
Странно защо Сиела мълчат за промоцията си за 24 май. Обикновено си казват 2-3 дни преди това. Дали изобщо ще има по-голяма промоция? И на - 35% ще съм доволна. Smirk

Не мисля. Щом на панаира са с 20% няма да се прецакат да пуснат повече, защото никой няма да им иде на място.

Едно време по 50% пускаха….

Те с тези намаления от 20% тази година масово издателствата никаква не я вършат - Сиела картата дава 10%. А поръчката онлайн като дава 20% и добавим доставката , която трябва да се плати даже по-скъпо излиза

# 505
  • Мнения: 11 538
Бях в новата книжарница на минус първия етаж на Халите... Greenwitch. Далеч не е само детска, има книги от всякакви жанрове. Включително и такива
Скрит текст:
Беше пълно с хора и не можах да разгледам като гората, защото пред всяка етажерка - по няколко души.
Нямаха промоционални цени.

# 506
  • София
  • Мнения: 23 156
Аз като бях беше доста спокойно. Изглежда много готино за деца.

# 507
  • Мнения: 5 203
Добре че не отидохме значи Simple Smile Ще наминем в някой по-обикновен ден.

# 508
  • Мнения: 4 034
Честит 24 май!🤓📚🍀
Някой знае ли код за Сиела?
Ориндж
[video][/video]

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 08:35 от CoCoMilk

# 509

Общи условия

Активация на акаунт