Отговори
# 675
  • Мнения: 371
И аз го изгледах но съм объркана незнам наистина дали е заблуда или си е чистата
Истина но не беше мъжко !

# 676
  • Мнения: 1 807
Снежка,+1
Един човек да разгледа филма и от двете страни на екрана,не само от женската
Супер мнение!
Аз не съм гледала още
Ще пиша фермана,когато изгледам серията

# 677
  • Мнения: 22 126
Вал, само че си се объркала малко. Тук не става въпрос за женска и мъжка страна. Става въпрос за морални ценности Stuck Out Tongue Winking Eye

Сет има в университета на Сейро. Афра и Мерт са там.
Има сет и в ялъто, сигурно с мимиксиз Grinning
Суна я заплаши, че ще й отреже езика с тъпа ножица и ще й ***** в устата Joy

# 678
  • Мнения: 1 807
Еви,не искам да коментирам преди да съм гледала епизода,но не виждам нещо аморално във Ферит
Снежи го е написала-това е неговото семейство
Никой не избира родителите си
Дали Сейран щеше да е щастлива,ако някой излезе пред пресата и разкаже за нейното семейство?
Не само с две думи,а цялата история,още от детството
Има граници,които не трябва да се прекрачват според мен

# 679
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 858
Зеррин: Това положение ти харесва, нали?
Есме: Не, защо да ми харесва? Слава Богу, аз мога да поставя себе си на мястото на някого другиго. Мога само да съжалявам, че сте в това положение.
Зеррин: Така ли? Че какво толкова му има на положението ми, че да бъда съжалявана?
Есме: Някои удрят с ръка си, а други, като брат ви  – с езика си. Но по тези земи мястото на жената се определя от златната гривна на ръката ѝ. Не ме разбирайте погрешно – като казвам златна гривна, имам предвид професия. В противен случай боят и унижението не признават нито възраст, нито богатство, нито образование. Вие нали се изправихте пред мен и изброихте нещата едно по едно… Бяхте права. Нямам с какво да възразя на думите ви. Но нещата, които казахте за дъщерите ми, бяха много тежки за мен. Сега като погледна и двете, си казвам: Браво! Стоят с вдигната глава! Силни са! Не приеха за своя съдба това, което техният баща им стори. Дъщеря ми, за която казвате, че продадохме на Корханови, не се преклони пред никого, сама начерта своя път. А вашата дъщеря, г-жо Зеррин? Ще ме прощавате, но ако можехте, щяхте дори пари да дадете, за да я сложите до бившия мъж на дъщеря ми. Не го правете, г-жо Зеррин! Недейте! Не хвърляйте дъщеря си в огъня със собствените си ръце. И не скланяте глава пред брат си. Защото ако един път го одобрите и приемете, ще последват още много пъти.

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 16:51 от Reni 🧿

# 680
  • Мнения: 22 126
Вал, а аз нямам предвид интервюто само. Коментирам положението в сериала ни.
Ще цитирам последното ти изречение: Има граници,които не трябва да се прекрачват.

Рени, здраве на ръцете ти Heart Есме прави включвания веднъж на 20 серии, но го прави качествено.

# 681
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 858
Вал, а аз нямам предвид интервюто само. Коментирам положението в сериала ни.

Рени, здраве на ръцете ти Heart Есме прави включвания веднъж на 20 серии, но го прави качествено.
Баш, докато превеждах пак се насълзиха очите ми...

А за другото - прескачай... няма смисъл Wink

ПП. Ох, влязох в Х, падам с тия хора там... Или за бременност пишат, или за секс след скандал... А бе Сейран не знае на кой свят живее, чуди се с кого по-напред да воюва, само едно бебе ѝ трябва Joy И какво прави Ферит при Сейран? Да ходи да си гледа новата изгора или старата метреса... Ама ха Joy

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 15:01 от Reni 🧿

# 682
  • Мнения: 22 126
Дайте една анкетка да си спретнем: Какво прави Ферит при Сейран?

1. Опитва се да я изключи от университета.
2. Представя й новата си метреса.
3. Тръгнал е да ближе двете плюнки.
4. Друго /споделете в темата/ Grinning

Рени, Афрош е наддала доста, та дава материал за теориите Stuck Out Tongue Winking Eye
Това лято тя ще е в детокс центъра.

Последна редакция: сб, 30 дек 2023, 15:36 от Еванджелин

# 683
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 858
Еве, друго - забравил е цветните си моливчета в ялъто, а пък бърза за среща, която е близо до университета, и е решил, че може да вземе назаем тези на Сейро…

# 684
  • Мнения: 1 298
Еви, прекрасна анкета! Grinning
Аз се спирам на вариант 3 Joy Joy Joy



# 685
  • Мнения: 840
То Мерто си каза в шоуто на Ибрахим, че не трябва да харесват героя му, ама луда работа...виждате ли как въздейства? Защо сега никой не пише, че не е този начина за отмъщението на Ферит, Сейран не трябваше да дава интервюто, щото не бил такъв начина. Постъпките и думите на Ферит досега също не бяха правилните...

# 686
  • Мнения: 212
И аз съм за вариант 3 Joy

# 687
  • Мнения: 1 807
То Мерто си каза в шоуто на Ибрахим, че не трябва да харесват героя му, ама луда работа...виждате ли как въздейства? Защо сега никой не пише, че не е този начина за отмъщението на Ферит, Сейран не трябваше да дава интервюто, щото не бил такъв начина. Постъпките и думите на Ферит досега също не бяха правилните...

Доста са мненията,които поддържат теорията,че Сейран не трябваше да постъпва така,включително и тук,в нашата тема
Защото тя става същата като Ферит
Но,едното го одобряваме,а другото не
Ренко,и аз те обичам,благодаря за мнението ти,че няма смисъл...Права си

# 688
  • Мнения: 4 636
Рени, благодаря за превода!

# 689
  • Мнения: 693
Еве, друго - забравил е цветните си моливчета в ялъто, а пък бърза за среща, която е близо до университета, и е решил, че може да вземе назаем тези на Сейро…
И междувременно да му пооправи някоя рисунка , че без нейното докосване не се получава нещо.
Иначе съм за вариант 1. Още не се е разплатил напълно.

Общи условия

Активация на акаунт