ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 49

  • 46 890
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 10 035
Здравейте!



Бъдете здрави! Flowers Four Leaf Clover



Успешен ден!

# 391
  • Мнения: 23 412
От Берг

Какво виждате на екрана и какво се случва в действителност.

Лейла спи на кушетката на 20 метра от сцената, която снимат.
Grinning





Вдясно се вижда крачето й.





# 392
  • Мнения: 9 796
Лейла ще стане актриса!
От двегодишна е на сета Grinning

# 393
  • Мнения: 23 412
Добро утро! Heart Eyes

Лина, благодаря за пожеланията!
Вчера нямах време да отговоря.
Честита Баба Марта и хубаво пролетно настроение и на момичетата от темата на Туба. Flowers Sunflower

Много ми липсват Магнолия и Хакан.
Днес ще си ги пусна пак по някое време.

Следобед ще преведа моменти от интервюто на Халит и Туба с Ибрахим Селим.
Не тези, свързани с проекта, а по-личните въпроси.

Знам, че очаквате втория сезон на "Маслиново дърво".

В интервюто на Ибрахим Селим Туба и Халит трябваше да си задават въпроси, свързани с техни предишни проекти.
Нарочно повечето избрани бяха от първите им години, за да е по-трудно, да не знаят отговорите.
Но имаше въпрос, свързан и с "Маслиново дърво".

Халит реши да бъде честен и каза: "Аз трябва да си призная, че съм гледал сериала, така че знам отговора". Grinning

Аз не съм го гледала, трябва да го потърся.

Беше споменат и в едно от интервютата на Берг и колегите й.

Берг: Исках да зная кой ще играе Вурал. Попитах дали отново ще бъде Серкан. Казаха ми, че той по същото време ще снима втори сезон на "Маслиново дърво" в Айвалък. Но понеже продуцентите бяха едни и същи, направиха графика така, че да може да играе и в двата сериала.

Серкан: Да, и после една седмица с Туба, една с Бергюзар. Побеля ми главата от тях. (смее се)

Бирсен: Коя е по-добра партньорка?

Серкан с преструвка в гласа имитира как актьорите обикновено отговарят на въпроса кой е любимия ви проект.

Серкан: Ох, и двете ги обичам. Те са ми като деца. Не мога да избера само една от тях. Grinning

# 394
# 395
  • Мнения: 23 412
Част от интервюто на Ибрахим Селим с Халит и Туба.
Включила съм само въпросите, които не са свързани със сериала.



ТУБА

Водещ: Коя своя черта харесваш най-много?

Туба: Това, че съм директна. Действам както ми дойде отвътре, следвам чувствата си.

Водещ: Всеки има своите тъмни страни? Твоите кои са?

Туба: Ако ги споделя няма да са вече тъмни. Ще ги осветя, нали така? (смее се)

Водещ: Кои са моментите, в които си се чувствала най-силна и най-безпомощна като майка?

Туба: Майчинството ти носи чувството, че имаш сила да се справиш с всичко. Че няма невъзможни неща. Само мисълта за смъртта вече те плаши, защото не искаш децата ти да останат сами.

Водещ: Кое ти носи вдъхновение?

Туба: Всичко. Може да са хора, предмети, някоя мисъл, природата.

Водеща: В кое отношение си най-непоследователна?

Туба: Аз във всичко съм непоследователна.

Водещ: Да не си зодия Близнаци?

Туба: Не, не съм.  Гледам на себе си като на спор от противоречия. Мога да защитавам много последователно едно нещо, но в същото време със същата упоритост да стоя и зад нещо напълно противоположно. Може би това лъкатушене идва от факта, че действам според чувствата си, а те се променят.

Водещ: Ти нямаш братя или сестри. Кое е най-хубавото и най-лошото на това да си едно дете?

Туба: Научих се да бъда сама. От много малка започнах да опознавам себе си. Мисля, че това е най- неприятното, когато си едно дете.

Водещ: Кое ястие обичаш да приготвяш най-много?

Туба: Ястия с телешки или пилешки пищял. Всеки път, когато ми се получи, съм много горда. (смее се) Защото е трудно.

Водещ: Често ли го правиш?

Туба: Не.

Водещ: Три неща, които свързваш с Париж?

Туба: Противоречивост, възможност да си поемеш дъх, спокойствие в хаоса.

Водещ: Лесно ли прощаваш?

Туба: Зависи колко пъти са повторили грешката. Колко пъти са ми разбили сърцето, например.

Водещ: Значи позволяваш да ти разбият сърцето повече от веднъж.

Туба: Изглежда е така. Ами значи лесно прощавам.

Водещ: Обръщаш ли внимание на мнението на хората за теб?

Туба: Не особено. Даже понякога си мисля, че трябва да обръщам повече внимание.

Водещ: Има ли ястие, което можеш да ядеш всеки ден?

Туба: Пилаф. Всичко с ориз.

Водещ: В лоши, тежки моменти как постъпваш? Опитваш се да се измъкнеш от тях или предпочиташ да изживееш емоцията, каквато и да е тя?

Туба: И тук е различно. Понякога не се задълбочавам и бързо излизам от ситуацията, но ако е било засегнато нещо много дълбоко в мен, предпочитам да си изживея емоцията. Но внимавам да не прекалявам.

Водещ: Не губиш много време в товa?

Туба: Не.

Водещ: Строга ли си към себе си?

Туба: Да.

Водещ: От едно до 10 колко?

Туба: Седем.

Водещ: С нови хора от 0 или от 100 започваш? ( има предвид постепенно ли развиваш отношенията или веднага се разкриваш, ставаш достъпна)

Туба: От 100. За съжаление, от 100. Ето това е нещо, което трябва да променя.

Водещ: Какво е да си на 40? Как вървят нещата?

Туба: Засега добре.

Водещ: Имаш ли някакъв талант, за който не подозираме?

Туба: Мога да си завъртя езика. ( смее се).  

Водещ: Наистина ли? Я ни покажи.

(прилагам снимка в края) Grinning

Водещ: Как реагираш, когато някой те нарани?

Туба: С мълчание, затварям се в себе си.

Водещ: Очакваш другия да разбере?

Туба: Да.

Водещ: Трудно ли е да създадеш връзка?

Туба: Да. И става все по-трудно.

Водещ: За теб или мислиш, че времето е такова?

Туба: Те нещата са свързани. Има връзка и с времето. Колко истински са в действителност хората? Непрекъснато се повтаря: „Обичай себе си, ти си на първо място, ти си преди другите." Но това е рисковано, защото хората го тълкуват неправилно. Стават егоисти, поставят себе си над всичко друго. А идеята е съвсем друга. Обичай себе си, за да можеш да дадеш любов и на другите. Грижи се за себе си, за да можеш да проявиш грижа и към другите. Ние сме тук заради другите, а не само заради себе си. Слънцето не топли себе си, а нас.


ХАЛИТ

Водещ: Koe  в характера ти би създало трудности на хората?

Халит: Понякога съм прекалено педантичен, вглеждам се в детайлите повече, отколкото трябва.

Водещ: Казваш, че те наричат „празната наполовина чаша“, защото в повечето случаи така гледаш на нещата. Кога са последен път ти се случи?

Халит: В работата ми.

Водещ: Винаги?

Халит: Винаги. Режисьорът Кудрет Сабанджъ ми лепна това прозвище. Снимахме нещо и той беше във възторг, „Ах, колко хубаво се получи“. А аз казах: „Има някои неща, които трябва да оправим“. Той: „Какви ги говориш? Ти пък все намираш нещо.“

Водещ: Има ли нещо конкретно, което се е променяло в теб, когато си се влюбвал?

Халит: Да.

Водещ: Какво?

Халит: Аз. Целия. (смее се)

Водещ: Сериозно?

Халит: Да, любовта напълно ме промени. Ако трябва да дам пример за нещо конкретно…Например, никога не бях мислил, че ще имам деца. Сега имам три.

Водещ: Има ли разлика в отношенията баща-син, баща-дъщеря.

Халит: Да, има. Аз имам двама сина, на 14 и на 4 години. С тях отношенията са ясни, можеш сам да ги оформиш до определена степен, може да се разберете като мъже. Но с Лейла…там динамиката е по-различна. Мисля, че причината е в самите момичета. Те диктуват правилата, по които се градят отношенията ни. И затова за бащите е малко по-трудно.

Водещ: Кога ставаш непоносим?

Халит: Когато се ядосам.

Водещ: Лесно ли се ядосваш?

Халит: Не. Винаги давам много ясни сигнали, че нещо не ми харесва. Разговарям, обяснявам. Но скъсат ли се нещата веднъж, се отдръпвам напълно.

Водещ: Какво не харесваш най-много в себе си?

Халит: Вече го споменахме. Това, че виждам в повечето случаи чашата наполовина празна. Така човек рискува да пропусне голямата картина.

Водещ: Имаш ли някакви скрити за нас таланти?

Халит: Много добре се справям, ако трябва да поправя или ремонтирам нещо вкъщи. Разбирам от електричество, механика. У нас всичко аз поправям.

Водещ: Какво дете беше?

Халит: Дете, което по цял ден беше на улицата. Много мечтаех, много си фантазирах. Заспах веднъж на върха на едно дърво.

Водещ: Умишлено или без да се усетиш?

Халит: Не, просто без да усетя съм потънал в сън. Майка ми ме търсеше по улиците, от виковете й „Халиииит!“ се събудих и гледам, то станало тъмно. (смее се)

Водещ: Твоята червена линия?

Халит: Семейството ми.

Водещ: Лесно ли се доверяваш на хората?

Халит: Не.

Водещ: Колко време ти трябва, за да простиш грешка.

Халит: Първия път не ми е трудно, защото всеки греши. Но ако се повтаря, не прощавам.

Водещ: Има ли твое настроение, страна от темперамента ти, която  децата ти не харесват?

Халит: Не знам, трябва да питаш Али. Другите две са още малки, не разбират. Може да има нещо, което не ми е казвал. Сто процента има. Няма дете, което да е напълно доволно от родителите си.

Водещ: Особено пък, когато си на 14 години. Има ли нещо от тийнейджърските ти години, на което сега гледаш с усмивка.

Халит: Бях много дебел, с пъпки по лицето. Много недодялан.

Водещ: Липсва ли ти театралната сцена?

Халит: Да, но нямам конкретни планове. Радвам се, че вече толкова години мога да съм на екран, защото обичам работата си. Понякога получавам предложения за театрални постановки, но чисто физически за мен не е възможно. Имаше един период в началото, когато едновременно правех и театър, и телевизия. Двете неща се сблъскваха, имах проблеми с това и тогава си обещах, че ако съм ангажиран с театрална постановка, няма да правя нищо друго.

Водещ: Суров ли си към себе си?

Халит: Да. Винаги съм мислил, че няма по-строг съдник за един човек от самия него.

Водещ: Има ли песен, която много обичаш да пееш?

Халит: Много са. Обикновено се случва така. Според настроението ми в съответния момент, спонтанно ми идва някаква песен. След това, когато се сетя за нея, си казвам: „О, ама тя наистина отразяваше емоциите ми в онзи миг.“ Ако трябва да посоча конкретна песен…Много обичам „You take my breath away”  на Куин.

Водещ: Нещо, което правиш много добре, извън актьорството и ремонтите вкъщи?

Халит: Обичам да шофирам. Преди карах много бързо. Затова винаги си купувам стабилни коли. Мисля, че ако не бях станал актьор, бих искал да бъда автомобилен състезател.

Водещ: Опитвал ли си състезателни коли?

Халит: Да. И ми хареса.

Водещ: Имаш ли си вкъщи симулатор на такива коли?

Халит: Не, в реална кола беше хубаво.

Водещ: Как реагираш, когато някой те нарани?

Халит: Вече казах, ако се е случило веднъж, разговарям, казвам как аз се чувствам, опитвам се да разбера другия. Но ако се повтори, затварям вратата.

Водещ: Трудно ли се създават връзки днес?

Халит: Зависи за каква връзка говорим. Трудно е, ако търсиш дълбочина във връзката си с някого. Иначе, другият тип връзки са лесни.


Туба демонстрира как си върти езика. Joy





Халит показва как е изглеждал в пубертета.Joy


Последна редакция: сб, 02 мар 2024, 16:34 от varna_2

# 396
  • Мнения: 9 796
Варна Blue Heart  благодаря за превода!    

Цитат
Халит: Винаги съм мислил, че няма по-строг съдник за един човек от самия него.

Цитат
Туба: Майчинството ти носи чувството, че имаш сила да се справиш с всичко. Че няма невъзможни неща.

# 397
  • Мнения: 5 725
Варна, благодаря за превода!

Хареса ми интервюто на Ибрахим Селим.
Въпросите са интересни, а събеседниците интелигентни. Grinning
Провокираха ги да разкажат и за някои лични неща.
С удоволствие го прочетох.

Цитат
Халит: Да, любовта напълно ме промени. Ако трябва да дам пример за нещо конкретно…Например, никога не бях мислил, че ще имам деца. Сега имам три.

Сигурна съм, че Халит полага много грижи и е напълно отдаден на децата.
Той е разказвал, колко много е страдал от липсата на баща до себе си.
А Лейла, ще му вади душичката с памук. Grinning







И както се казва в едно клише - най-доброто, което може да направи един баща
за своите деца, е да обича тяхната майка.

Последна редакция: сб, 02 мар 2024, 23:12 от ВГ

# 398
  • Мнения: 9 796
Честит национален празник!

=======================================



# 399
  • Мнения: 23 412
Честит празник на всички!



Цитат
Сигурна съм, че Халит полага много грижи и е напълно отдаден на децата.
Той е разказвал, колко много е страдал от липсата на баща до себе си.


Да, Халит е доста травмиран от развода на родителите си и лошите им отношения преди това.
Вероятно това има предвид, когато казва, че не е мислил да има деца.


Фото спомен от 3 март 2022.
Ханчик има рожден ден след няколко дни. Heart



# 400
  • Мнения: 7 129
Здравейте, момичета!

Бъдете смели, мечтайте, усмихвайте се - бъдете щастливи!
Честит Национален Празник!




=====================================

Варна, Алексия, огромно благодаря за превода и субситрите на ДИЛЕМА
ЕПИЗОД 1!

Варна, за всички преводи  Бъди благословена!

ВГ, Лили, за чудесните постове!

Усмихнат и страхотен празничен ден!

Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 15:40 от HELEN60

# 401
  • Мнения: 23 412
ДИЛЕМА
ЕПИЗОД 2 с бг субтитри


Благодаря на Алексия за помощта! Heart

https://playtube.tv/watch/%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0-% … p8tcSq17SqJd.html

Неслихан:

Дори да станеш голям мъж,
ти винаги ще бъдеш моят малък син.
Няма да те изоставя,
каквото и да ми струва!
Този кошмар ще свърши, миличък!






Бирсен съобщава за още една актриса в новия сериал на Халит "Анонимни любовници".

Бениян Дьонмез. Била известна от сериала "Три сестри", но аз не я знам.

В осем епизода сериалът проследява какво се случва в болница "Любов", където се лекуват пациенти с разбити сърца. Халит изпълнява ролята на Джем, главния лекар в болницата, според когото любовта е болест, а актрисата Фунда Ерийт е в ролята на Хазал, която вярва, че любовта е лек. Не знам Фунда лекар ли е или съпруга на Халит. Може да е семейна болница. Мъж и жена, лекар и лекарка с две противоположни разбирания за любовта.

Снимачната площадка е в района Сефакьой, където едната от сградите е превърната в луксозна болница за всички, болни от любов.

Бениян Дьонмез


Последна редакция: нд, 03 мар 2024, 19:45 от varna_2

# 402
  • Мнения: 9 796
Варна   Алекс благодаря за превода на 2 серия.

Все по заплетено става.










# 403
  • Мнения: 23 412
От туитър

Попаднах на интервю с Халит Ергенч.
Питат го какво е да си баща на момче и момиче. Толкова сладко отговаря. Когато споменава дъщеря си, блясъкът в очите му, изражението, всичко се променя. Много е хубаво. Винаги казвам, че най-хубавият подарък от живота, е да имаш дъщеря.




# 404
  • Мнения: 3 067
А как е на турски името на "Анонимни любовници"?

Общи условия

Активация на акаунт