Да се оплачем... 2024

  • 898 688
  • 14 378
  •   3
Отговори
# 11 955
  • Мнения: 2 027
Честито да е момичето ти Тарталета, а и всички които пропуснах миналите дни.
Много ми е трудно с подаръците и на мен.

# 11 956
  • Мнения: 8 713
Вита, подари му някакво преживяване.Най-добре за двама даже Joy
На баща ми подарихме полет с безмоторен самолет и беше изключително щастлив.
Още миналата година бях измислила полет с балон, но не успях да намеря наблизо... И двамата да яздим коне съм го мислела..Той едва ли ще остане очарован, защото не е по такива преживявания, но определено ще бъде изненадан 😆

# 11 957
  • Мнения: 2 455
Май съм се сдобила с хемороиди. Препоръки за лекар в София?

# 11 958
  • Мнения: 5 615
Честито да е теленцето ти, Тарталета!
Много сме, силни сме 😁
Оплаквам се,че цяла нощ не можех да спя. Този мускул ме боли зверски, вече и мазането с арника не помага. Не знам как ще я карам.

# 11 959
  • Мнения: 4 829
Марти неврологично ли беше ?

# 11 960
  • Мнения: 22 543
Честито на всички празнуващи! Здрави и успешни да са!

Оплаквам се, че излязохме на разходка...и уж да ни е приятно и забавно...и двете деца сърдити, мрънкат, лигавят се, направо откачих и ми се скапа настроението.
И без това нямам такова заради простотиите на работа, и утре ще говоря с шефа да се разделяме, та и това ми дойде отгоре.

# 11 961
  • София
  • Мнения: 6 195
И моите много ме ядосаха, баща им най-вече. Иде ми утре след работа да не се прибирам...

# 11 962
  • Мнения: 24 822
Тарти, здрава и щастлива да е дъщеря ти! Да се виждате по- често и да имаш поводи за радост и гордост!
Изморих се много, а довечера планувах пак Лунар, че не видяхме много снощи.
На НДК и Народния нямаше за първа година

# 11 963
  • Мнения: 5 615
Цвети, невролога каза, че е мускул. Не е нерв.

# 11 964
  • Мнения: 4 976
Тарталета, честити 19! С любов и устрем да върви и постига!
Покрай последното си оплакване си мисля разни неща и не ми дава мир. Защо по дяволите не се радваш на постигнатото, на щастието си, на прошката. Какво удоволствие ти носи да мачкаш ако всичко ти е ок в живота.

# 11 965
  • Мнения: 3 609
Оплаквам се от триенето в Компроматите и най-вече на тези за единствената бг-мамма - Пепе!
Реално коментарът ми беше положителен, обаче  метла... Хубаво. Съжалявам, че си поднових форумния живот.
Точно от налаганата цензура ми беше писнало. Жалко.

Не се дразни за такива дреболии. Пази си нервите. Това е форум за забавление. Ако те дразни тема, прескачай я. Стой тук, в тази тема също понякога има спорове, но по-рядко се срещат злонамерени хора.

Честита рожденичка, Тарти.

Бабри, ние снощи бяхме на Рик Мърсър и Джен Арден. Много забавно!
И честит ден на майката на тези, които празнуват.

# 11 966
  • София
  • Мнения: 6 195
Снощи беше мазало нечовешко на Лунар. Ама нормално, събота, хубаво време. Беше страшна ръганица, на два пъти губих мъжа и децата. Той ги държеше за ръка през цялото време. Ако зависеше от мен, нямаше да се ръгам, ама той зор. Че и всичко да обиколим по центъра. Каташясах, децата и те. Легнаха два часа след обичайния час и днес всични сме криви. Нямам търпение да си легна в 20.30-21.00. Angry

# 11 967
  • Мнения: 1 002
Коя локация на Лунар препоръчвате?
Счупих си любимите сенки, хем за тях страдах, хем за чистенето на пода.

# 11 968
  • Мнения: 3 288
   Тарталета, честита рожденичка! По вода да й върви във всичко. Тя сега ли завършва? Какви са й плановете?

   Home sweet home. Прибрахме се. Навсякъде е хубаво, но у дома е най-хубаво. Кучето и котката такава радост, такава любов, олигавиха ме и ме надраха цялата Simple Smile Малката не сме я видели още, излязла с приятелки, а голямата пак си е взела седмица отпуск и си направили среща с приятелка в Будапеща, днес е там. Да не изтърве нещо и тя, хаймани абсолютни Simple Smile. Ами така е, да свикваме с татко им, че кучето и котката ще ни посрещат и ще ни се радват.

# 11 969
  • Бургас
  • Мнения: 16 594
Тарти, честита да е щерката! Хубава възраст!


Чувствам се разглобена...

Общи условия

Активация на акаунт