Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 36 /Златно момче

  • 28 652
  • 719
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 981
Най-големият проблем в една връзка  е , когато единият иска да промени другият. Сейран няколко пъти казваше на Ферит, че трябва да се промени и той се опитваше да го прави и го правеше. От нейните страхове, гордост и гняв тя не разбра, кога трябваше да спре ,да иска ,да го промени. Но младостта е глупава. Проблемът, че всеки я караше да се примири, а не да разбере другата страна, тоест Ферит.
Пелин в началото, за да го има се е съгласявала на всичко, като не е искала да го променя. Сега виждаме какво излиза и от нея - желание да го промени. В техният разговор, когато тя го чакаше през нощта, започна да го напада
и да иска той да прави нещо, както тя го разбира, тоест да бъде с нея и детето им.  Започна да го напада, че няма да е добър баща, а напротив ще е лош като Орхан и нейния баща. Ферит, тогава й каза нещо много вярно, че те никога не са си говорили дали той иска да стане баща. Просълзяването му отново е следствие на упреците на другата страна в унисон с разбиранията на тази страна, без да се има предвид неговото желание. Много тънки моменти, но основни за взаимоотношенията на всяка двойка. Всяка от двете и Сейран и Пелин искат нещо от него, тоест той да се промени по техните разбирания.  Всъщност такова беше и желанието на дядо му, когато го ожениха насила за Сейран, че той трябва да бъде променен, разбирайте го опитомен в брака, но всеки го разбираше по неговия начин това опитомяване, а никой не разбра какво иска той и какъв е той по душа. Ферит лъжеше, защото всеки му вменяваше някакво поведение, различно от неговия вътрешен свят и той трябваше да балансира и то манипулирайки. Нямаше и няма друг изход.
Затова правеше всякакви глупости. Много е трудно да носиш известно име и същевременно да намериш своето аз, извън това име. Той иска точно това. Ще видим дали и как ще го постигне. В момента все още се изтъква, че е Корхан и няма как да избяга от тази фамилия. Притиснат е отвсякъде и най-вече от Кая, който също е  наследник на фамилията. Много му е трудно на Ферит. Разбирам го и му съчувствам. А младата му възраст му играе лоши шеги, но ще бъде донякога.
Все повече ставам защитник на Ферит и неговата чувствителна и бореща се душа. Не го намирам за тъпак, а напротив.

# 571
  • Мнения: 738
Dimana-nova1 , той също искаше да промени Сейран , донякъде успя. Дори тя каза че не може да се познае след срещата си с него. Тези негови едни и същи думи : Това съм АЗ ! Какво ще направиш ! Ще го приемеш! ,са неговия отказ да се промени. Това означава , че за да го приеме такъв , тя трабва да се промени. Не мога вече да му съчувствам нито грам.
И друг път съм го писала , че хората не се променят  , променят се обстоятелствата. Просто те изкарват на показ скритото в хората , това което си мислим ,че не е присъщо на човека срещу нас.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 14:05 от Kami_J

# 572
# 573
  • Мнения: 22 258
Ох, тази чувствителна и нежна Феритова душа Grinning Ама как се разплака милия пред Невра...
Жената беше готова мигом да го утеши. Аааа и обвини Пелин, че се отнасяла неуважително към него Joy
Сега повече от всичко ми се иска и той да изгледа от първия ред паралелна сцена на тази в мола.
Да видим, дали ще успее да запази достойно мълчание като Сейран, или ще опъне вратни жили като Пелин Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 14:02 от Еванджелин

# 574
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Еве, веднага ще обяви и разясни кой е и ще каже karım o benim Joy Като в сцената с младежите в квартирата на Едже и каква беше другата...

Нейсе, аз Феро го разбирам за почти всичко, дори мога да го оправдая, но това с новата и плана му за бизнеса - не ... Уж познава играчите, срещу които играе, и пак прави грешката да се довери на егото и самочувствието си. Аз съм Ферит Корхан, аз ще се справя...

За Сейран - мислех, че ще поиска да работи за Латиф, а тя иска той да я пази от Корханови... Ми не знам дали ще ѝ се получи. Той е врял и кипял в дворцовите интриги.

Последна редакция: сб, 20 яну 2024, 14:20 от Reni 🧿

# 575
  • Мнения: 1 197
Какво значи, че са искали да го променят.  Да но той просто не иска. Сам каза на Аби, че иска да си върне фабричната настройка. При него нищо не е в състояние да го промени и вразуми.
През какви ли  перипетии не мина, но нищо не го вкара в правия път.
За Невра ми се струва, че той много лесно я спечели и от това му  намаля интереса. Не случайно в колата и каза, че е искал само да останат приятели. А и събитията със семейството ще го приземят и отклонят от мераците за нова връзка.

# 576
# 577
  • Мнения: 2 345
Имаше въпрос: "Как ще стане бременна Сейран след като с месеци нищо не са правили? "
Е както и Пельо стана.. същата работа 😂

Аз мисля, че Ферит вижда себе си в Невра...
Намериха се тенджерата с похлупака..
Невра хич не ми е силна и независима жена...
Само се прави на такава
Ще я видим по-натам какви ще ги върши..
Добре че е тати и дядо, че да правят бизнеси НеФер Wink

Това с целувката ми дойде като:
"Не се натъжавай заради тия двете, аз съм до теб, ще ти дам магазина, ще сме заедно и всичко ще е ок" 😂

# 578
  • Мнения: 738
Дано да му даде магазина. После с кеф ще гледам , как плаща "наема".

# 579
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Кирилова, кефиш ме Joy Баш така излезе накрая... "Не се натъжавай, аз съм с теб! Ще държа онези двете далеч!"

# 580
  • Мнения: 882
Съжалявам тъпата Сейран, че не обича безусловно Ферито, което е равно на безразличие. Смотана Сейран, първа заговори "ние", но докато в едно семейство се говори само от първо лице "аз", то няма бъдеще. Жалко, че обикна самовлюбения ревлив изкусител, изтъкващ и изпъкващ благодарение на фамилията си, щото ако  Сейран е нищо без тяхната фамилия, то той какъв ли щеше да бъде...

# 581
  • Мнения: 1 197
И двамата, Ферит и НеВра са от един дол дренки, както казват при нас.
Тук БИНГОТО май ще трудно, няма лесно да се отърве нашият женкар. А, ако направи и дете, няма как да каже, че не са го питали да става баща.
Нищо чудно още една фамилия да не тръгне да търси сметка от Корханови  заради издънките на разюздания им син.

# 582
  • Мнения: 1 981
Ох, тази чувствителна и нежна Феритова душа Grinning Ама как се разплака милия пред Невра...
Жената беше готова мигом да го утеши. Аааа и обвини Пелин, че се отнасяла неуважително към него Joy
Сега повече от всичко ми се иска и той да изгледа от първия ред паралелна сцена на тази в мола.
Да видим, дали ще успее да запази достойно мълчание като Сейран, или ще опъне вратни жили като Пелин Stuck Out Tongue Winking Eye


О, няма само жили да опъне, ами и ще посегне.Wink Някой ще го вдигат от пода.
Смешно ми е, защото си го представям как ще се сбие.

# 583
  • Мнения: 1 197
Еви, и аз искам подобна сцена, но там да е и "трудната" мома НеВра. Чудно ми е как ще утешава с целувки нашият ревльо.
Пелин не я коментирам, вече не ми е интересна.

# 584
  • Мнения: 882
За да е по-интересно и трите да са с ухажори...и отиде си и любовта, и бебето, и магазина

Общи условия

Активация на акаунт