Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти - настоящи и минали - тема 83

  • 16 492
  • 215
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 12 841
Какъв страхотно изглеждаш Баръш!
В пресата на съседите коментират, че за първи път Гупа и Баръш са показали в близък план как изглежда дето им- една преродила се Гупа. Нищо от Баръш.
То и аз го писах, даже се обърках че е нейна снимка от детството и.
По важно е как ще я възпитат и какъв човек ще стане. Другото са евтини популиски приказки.

# 166
  • Мнения: 8 474
Момичета мерси за споделеното  Hug
Албена  мерси за превода и инфото  Flowers Hibiscus





# 167
  • Мнения: 181
За протокола-Хакан Сабанджъ,приятелят на Ханде Ерчел,няма сестра,а има двама братя.
Правя това уточнение единствено поради факта,че подадената информация беше невярна.

# 168
  • Мнения: 697
🌟🆕🆕🆕🌟
Елчин зад кадър 🧡

✨✨✨

✨✨🧡🧡✨✨

# 169
  • Мнения: 697
✨🆕🆕🆕🆕✨
Баръш и Мурат Йълдъръм в Кан

✨✨✨✨

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Елчин зад кадър  с екипа  на късометражния филм

# 170
  • Мнения: 8 474
Здравейте и Честит 24 Май!





Албена мерси за снимките и инфото Flowers Hibiscus
Двама мой любимци в Кан,емииии супер си е това  Simple Smile
Какво ли си гледат на телефоните ThinkingНали са женски татковци може да се хвалят с малките си принцеси. Simple Smile





# 171
  • Мнения: 697
✨📃📜🇧🇬📚📙📖✨

🌟🌟🧡🧡✨✨
🆕🧡✨
Снимка от подготовката за предаването "Танем Сивар има усмивка"
Елчин ще бъде първи гост в неделя. 🧡🤗🌟

🌟🤍🧡🤍🧡🌟

# 172
# 173
  • Мнения: 12 841
Мурат и Баръш, добра снимка. Кой ли ги е щракнал . Точно в десятката. Естествени, чаровни и разбира си радост за феновете им.
На Баръш косата доста бухнала, дали не е свързано с новата роля. А дано!
За Елчин освен, че ще участва в предаване какво съм пропуснала. Много снимки , които приличат на подготовка за нов проект. Или греша!?

# 174
  • Мнения: 8 474
Скрит текст:
Мурат и Баръш, добра снимка. Кой ли ги е щракнал . Точно в десятката. Естествени, чаровни и разбира си радост за феновете им.
На Баръш косата доста бухнала, дали не е свързано с новата роля. А дано!
За Елчин освен, че ще участва в предаване какво съм пропуснала. Много снимки , които приличат на подготовка за нов проект. Или греша!?
Ели  Hug ,Елчин ще участва във втория сезон на сериал ,който се излъчва по някоя от дигиталните платформи.Сериалчето е комедийно доколкото можах да схвана и тя има и съвсем кратичко участие и в един от последните епизоди от първи сезон също. А също беше и част от журито на един фестивал.Там където е цялата в бяло и с бели ботушки  е от там.



# 175
  • Мнения: 697
✨🆕✨
Баръш държи в ръцете си френско списание, корицата му  е посветена на анимационен филм от Саудитска Арабия.
✨✨✨✨
Една от създателите на анимациония филм ✨

✨✨✨✨

🧡🖤

✨🧡🖤✨

🧡✨🧡✨🧡
Рисунка от фен

✨🧡✨

🧡✨🧡

Последна редакция: ср, 29 май 2024, 11:47 от Albena Goranova 606011

# 176
  • Мнения: 697
🆕🆕🆕
Стори от Енгин Алтан Дюзатан.
Енгин заедно с Мелис Шенолсун са дали няколко интервюта за новия филм който снимат заедно
"Dünya Varmış-Имаше свят"🎬📽️
??? 🤔Само се чудя, когато излъчваха сериала "Çöp Adam "
как нито един журналист, списание или предаване не направи едно интервю с Елчин и Енгин.
Какъв беше този продуцент, какви бяха тези мениджъри, как пък нямаха никакъв интерес да рекламират този сериал.
И защо нямаха интерес да го рекламират, какво ги спираше толкова? 🤔🤔🤔
Мисля, че Елчин и Енгин бяха страхотна екранна двойка, имаха какво да ни разкажат, играта им беше на много високо ниво сравнение с някои други екранни двойки през сезона. 🤔😏😏😏

✨✨✨

✨✨✨

✨✨✨

✨✨

✨✨✨

✨✨✨

✨✨

✨✨

✨✨

✨✨

✨✨✨
Снощи екипа на филма е имал парти🎬📽️🍸🥂🍹

✨✨

✨✨✨

Последна редакция: чт, 30 май 2024, 20:15 от Albena Goranova 606011

# 177
  • Мнения: 8 474
Hug  Hug  Hug
Албена мерси за снимките и инфото  Flowers Rose
Добре стоят един до друг Мелиса и  Енгин-харесват ми.  Yellow Heart
Ноооооо определедно Елчин и Енгин бяха наистина страхотни заедно.Много красива екранна двойка със страхотна химия и имаха още много какво да ни покажат ,но за съжаление сериалчето ни го спряха .Надявам се  пак тези двама сладури да се срещнат на снимачната площадка за нов проект ,за  да имаме възможност да им се порадваме още ,защото изобщо не беше достатъчно това което видяхме от тях.  Hands Pray
Аз забравих да споделя ,но си изгледах още преди време последните епизоди на "Чоп Адам" и финала въпреки че беше претупана ми хареса.
Понеже сега гледам "Рибарче" ,който е на същата продуцентска компания като "Чоп Адам" и като чета какви ги върши баш продуцента с другите си сериали и като чета и слушам интервюта на артисти ,които са били в някои от приключилите вече сериали си отговарям на въпроса защо и в "Чоп Адам" се промени сценария и изведнъж във втори сезон се разкриха някакви нови сюжетни линии ,които ми се струва ,че  в първия сезон хич и никой не ги е мислил да са такива,защо и някои от артистите ги нямаше в новия сезон .Абеее в обши линии тоя човек си прави каквото си иска и хич не слуша никой и затова и сега е останал само с едно дизи ,а именно "Рибарче".
Но както и да е поне да сме доволни ,че "Чоп Адам" си получи своя  финал и то щастлив при това  и ето сега и Елчин и Енгин се подготвят за новите си проекти и ако имаме късмет може да ги видим пак заедно някой ден ,а другото са си просто  бизнес интереси и може би и болни амбиции .
На Елчин и Енгин никой не може да им вземем нито таланта,нито красотата и харизмата и ето те си продължават на пред ,а другото е вече само история и далечен спомен.   Simple Smile
Днес ставали 5 години от финала на "Сблъсък".Simple Smile
Също хубав сериал въпреки ,че героинята на Елчин почина в края му.Историята беше интересна и аз с удоволствие гледах сериала. Simple Smile





Една красива,пеперудена Елчин  Heart





И малко красота в бяло и черно   Heart



Последна редакция: чт, 30 май 2024, 21:44 от Eny87

# 178
  • Мнения: 12 841
Албена , Ени,👍👌благодаря за Елчин.
Хубави снимки сте донесли, интересни постове прочетох.
Мелиса добре стои до Енгин, a на снимките зад камера направо му приляга 😜😋 млада, хубава. Апетитна!!!😂😂 Енгин да внимава, че има деца и жена😎😋💁
Наистина изглеждат добре сработени като екип, но той е професионалист и не съм чела за проблеми с него по време на заснемане на филми. Изглежда предразполага партньорите си когато работи. Страхотен е , винаги съм го харесвала.
Баръш държи комикс списание, разбирам с Йомер и Дафне, ами чудесно. Сериалът си остава класика, който и да го гледа , когато и да е, очароват двамата - Баръш и Елчин. По точно химията, която завладява зрителя от екрана.
И той е бил в Кан, разбирам.Много хубаво. И е добре, че продължават срещите му с феновете на “Любов под наем”, не само в Турция. Те май са повече извън нея.

https://youtu.be/PGJC4PBCIPE?si=8TTsrEF965LRx8Pe

Последна редакция: сб, 01 юни 2024, 21:08 от eliNIM

# 179
  • Мнения: 697
💥🆕🆕🆕💥
Новина от Бирсен за
филма "Bir Başka Aşk-
Друга любов"💗
Превод:👇
 "Баръш Ардуч ще даде живот на “Еге”, а Ханде Ерчел на “Аслъ” 💥✨
Новият амбициозен филм на" O3 Media", който ще бъде заснет в Чешме това лято, ще обедини двама звездни актьори Ханде Ерчел и Баръш Ардуч.
Започнаха репетициите за филма на "O3 Medya"
„Друга любов“ в който Баръш Ардуч и Ханде Ерчел ще играят главните роли. Ерчел и Ардуч се събраха в петък и репетираха върху сцените, които ще заснемат. Сценарият, написан от Джейлин Наз, чийто „Култът към Мерве“ е сред най-известните турски филми на "Netflix", ще бъде заснет в Чешме това лято. Във филма Баръш Ардуч ще даде живот на героя си Еге Язъджъ, а Ханде Ерчел – Аслъ Мансой.
Романтичната комедия ще бъде режисирана от Енгин Ерден, който режисира  и направи популярен филма от последната рекламна кампания на Баръш Ардуч .
Във филма историята на Еге и Аслъ, чиито семейства управляват бизнес заедно и които се познават още от детството, се събират години по-късно, е разказана в много впечатляваща история. От едната страна е природолюбителят, харизматичният Еге, който захвърля богатство на семейството си и живее пасторален(спокоен, тих, прост, обикновен живот, близъко до природата), а от другата  страна е красивата Аслъ, която се бори за семейната компания. Подборът(кастингът) на актьори за филма продължава."

Общи условия

Активация на акаунт