Деца с увреден слух

  • 63 775
  • 896
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 52
Кати изпрати ми на лични телефона и адреса,ще съм ти страшно благодарна.
Изпратих ти координатите, провери си пощата.

# 286
  • Мнения: 2 543
Минавам да ви кажа, че и ние вече си имаме самолетни билети. Летим на 3-ти юни, часът ни е на 5-ти. На 4-ти или 6-ти сме на очен лекар и на 7-ми се прибираме. Ще имаме един ден да поразгледаме Франкфурт. Ще пътувам с една приятелка, която ще ни превежда. Мъжът ми няма да е с нас и за това ми е малко криво, ама не можем да си позволим всички да идем. Ще пиша повече, като ми поотминат емоциите, че направо ми е пламнала главата. А, забравих, да кажа, че има шанс и да се намери място, където да преспиваме безплатно. Това ще е огромно облекчение. Ще видим. Целувки за всички дечица!  Hug

# 287
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Лони дано уредите безплатното място  Hug Ти си оправна жена, ще се справите двете с Йоанчо. Всичко ще е наред, ще видиш!

# 288
  • Мнения: 95
Браво Лони,и ние летим на 03,06,07г.,но след обед.
Момичета ние в пониделник сме в София.Днес говорих с Таня Димитрова,каза че рехабилитацията ще продължи две седмици.Всъшност ние отиваме да мога да видя как трябва да работя с малката за да и помагам в къщи,че нали знаете как е провинциято-никаква информация,от никаде.За мен малката реагира,тя се обръща на дрънкалки ,на свирки,на "НЕЕЕЕЕ"(НА ТОВА НАЙ ВЕЧЕ),когано издавам различни звуци с уста,почити на всичко ,но се страхувам да не объркам нещо,да не греша,ще ми се професионалис да каже мнението си.Други те мами на скоро инплантирани деца,къжете как е при вас,как са децата?

# 289
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте и от нас!
Браво, Лони....искренно се радвам за вас.Дано настройките станат както трябва...  Praynig Дано господ е с вас!
Рафи ,ние на 18 , в сряда  сме във ВМА на настройки и Таня ще с нас от 14,00ч ,а от 15,00 сме на преглед в алергологичния кабинет ,пак във ВМА.Вие ще ходите ли по това време?
Пете , Яни е станал голям сладур...а какъв е калапазанчо ..го зная...  ooooh!
Позор,чакахме ви за Великден,но сигурно пак са се объркали плановете ви...
Ситра,Позор,Кати,Рафи давйте снимки на малките бебоци...да ги видим.Лони и ти не си качвала скоро,но сега не ти е до това..по натам..
Успех и на Бубица и на Рафи и на Лони...Искренно...от все сърце ще ви стискам палци!   Hug

# 290
  • Мнения: 644
Ситра,Позор,Кати,Рафи давйте снимки на малките бебоци...да ги видим.Лони и ти не си качвала скоро,но сега не ти е до това..по натам..


Мила НЕ четешшшшшшшшш   Naughty
виж на предишната страница   Laughing

# 291
  • Мнения: 644
Ситра,Позор,Кати,Рафи давйте снимки на малките бебоци...да ги видим.Лони и ти не си качвала скоро,но сега не ти е до това..по натам..


Мила НЕ четешшшшшшшшш   Naughty
виж на предишната страница   Laughing


Малееееееееее тотално изтрещях   #Crazy
SORRY,
вече от толкова теми забравям къде какво съм прочела  Embarassed
това беше в седмичната тема,там има снимки на Йоан.
Извинявай отново    bouquet    bouquet       bouquet

# 292
  • Мнения: 2 543
За Bobsvel:

Моля те, ако четеш в тази тема, изчисти си кутията от съобщенията или си направи открит и-мейл адреса, за да мога да ти отговоря.  Simple Smile

# 293
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
За Bobsvel:

Моля те, ако четеш в тази тема, изчисти си кутията от съобщенията или си направи открит и-мейл адреса, за да мога да ти отговоря.  Simple Smile

Хаха, това и аз туку що щях да го напиша  Laughing

# 294
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
             Здравейте и от нас! Вчера бяхме в болницата за включване, днес ни беше второто посещение там. Както и се очакваше, най-голям проблем ще имаме да се научим да търпим нещо на главата си. Успяхме да вържем една кърпа, но след три минути и кърпа, и магнит си висяха на гърба му. Трябва силово да се научим. Иначе доктор Дончев смята, че има ефект, засета сме само на първите две програми, със степен на звука 19-20. И Таня ни обясни, че най-напред трябва да успеем да го научим да понася слушалката, а програмите веднага ще се променят, защото той е буден и лесно ще свикне с новостта. Сега трябва да изберем звук, върху който ще му обръщаме внимание. Взехме и батерии за един месец, и каквото трябва, само да свикне... Много съм разстроена заради доктор Дончев.

# 295
  • Мнения: 2 563
             Здравейте и от нас! Вчера бяхме в болницата за включване, днес ни беше второто посещение там. Както и се очакваше, най-голям проблем ще имаме да се научим да търпим нещо на главата си. Успяхме да вържем една кърпа, но след три минути и кърпа, и магнит си висяха на гърба му. Трябва силово да се научим. Иначе доктор Дончев смята, че има ефект, засета сме само на първите две програми, със степен на звука 19-20. И Таня ни обясни, че най-напред трябва да успеем да го научим да понася слушалката, а програмите веднага ще се променят, защото той е буден и лесно ще свикне с новостта. Сега трябва да изберем звук, върху който ще му обръщаме внимание. Взехме и батерии за един месец, и каквото трябва, само да свикне... Много съм разстроена заради доктор Дончев.

Той потвърди ли, че Попова ще го замества?

# 296
  • Мнения: 2 543
Не, Яна, последно няма да е никой от "старите". Щяла някаква стажантка да го замести, така каза днес Rafi с която имахме среща. Simple Smile

Чакайте да ви кажа какво стана всъщност днес. Имах уговорка да се видя със Светла  (Rafi) и малката Рафаела. Уж за малко... а сума ти часове станаха! По едно време се появи и Марги, която беше довела Криси на настройка и се заформи мини неочаквана срещичка. Рафи е чудесна, просто прекрасна! А Криси... него няма какво да го коментираме - страшен сладурко и калпазанин, също като нашето диване!  Party Много беше приятно. Хайде, момичета, казвайте като сте в София, да се виждаме понякога! Hug

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 18:14 от Ieppe

# 297
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
            Всъщност ние не от Дончев разбрахме; на нашето включване присъства доктор Зеленкова, която явно сега се учи. Боби, инженерката, ни каза, че те ще организират обучението на заместника му, стига само в болницата да решат кой ще е. Много ми е криво.
            Йепе!!! И ние по това време бяхме в болницата, при Таня, как не съм разбрала...Щяхме да се присъединим към вас с Марги и Рафи и децата, и без друго целия ден го бяхме определили за болницата...По дяволите!
             Поне да ви кажа, че днес постигнах успех с една лента. Тя не е много широка и Венци явно не я усеща и я носи в продължение на два часа, без да свали слушалката нито веднъж!
Утре ставаме и наново. Лека нощ на всички!

# 298
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ние пък днес бяхме на аудиограма в Исул. Яни орева Исул, но вътре в самия кабинет беше невероятно съсредоточен и спокоен, сигурно защото му казах, че вътре трябва да внимава и да реди кубчета и веднага си тръгваме от болницата и ще има и шоколад и бонбони  Crazy Лакомствата не го изкушиха, но това за тръгването подейства  Laughing
Обаче, това, ако е аудиоглама, аз съм трамвай  Confused Стана точно за 5-6 минути  Shocked, изкараха го че чува в говорните честоти 50-60дб, което не е вярно, той реагира на шепот и тихи звуци без проблем... Всичко, което му го пусна си го чу, дамата в кабинета въобще не се и постара да пусне по-тихо. Аз не разбирам много от аудиология, но все си мислех, че трябва да се "хване" прага на чуваемост и така да се направи графиката и така и да се засекат къде има отклонения например... Ама нищо такова не стана, тоест май нищо не направихме  Sad Звъннах на д-р Дончев и следобяд ще идем на настройка, да видим тази аудиограма дали въобще ще свърши някаква работа или пак ще е с налучкване... Много ме е яд,  ако детето беше пищяло или да не ще да прави или каквото и да е, разбирам, ама той си беше толкова внимателен ииии ... 5мин  Shocked, егати...

# 299
  • Мнения: 179
Interesno...
Vashnost vinagi e bilo taka kakto razkazvash. Men po princip ne mi pozvoliavat da gledam kato praviat audiogrami na decata v ISUL predi nastroika i niamah ni nai malka predstava kakvo se sluchva. Triabvashe da zaveda dashteriata na kolejkata mi i se vmaknah s nei v kabineta. Leko se shokirah ot procedurata chestno da si kaja. A na vas sa vi otdelili celi 5 min...kysmetlii.
Za Ieppe: Vsichko hubavo, obache v kutiata niamam nishto, inache shte opravia tova s maila.
Za Hear Again: Neznam kak ti hrumna tova za Doc.Popova da zamestva Dr.Donchev..Vsiaka bolnica si poema angajimenta za svoite pacienti. Razbira se , ako niakoi ne e dovolen vinagi moje da se vyzpolzva ot pravoto si kyde da polzva medicinaska pomosht.

Общи условия

Активация на акаунт